Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2)
LAMBERT-RUCKI Jean (1888 Kraków - 1967)
Tytuł: Krucyfiks
Wymiary: 13 x 11,5 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Lambert Rucki
Certyfikat autentyczności

3 400 zł

17-06-2024
artofpoland.pl
Krucyfiks
brąz, odlew złocony i patynowany; wys. 38,3 cm, szer. 24,8 cm, głęb. 13,3 cm, Francja, po poł. XX w.

9 000 zł

21-12-2018
Plata Art
liczba obiektów: 2