Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6)
DZIEDZIC Łukasz
Prezentujemy ultranowoczesną abstrakcje Łukasza Dziedzica pt. "Groteska Warszawska" wykonaną techniką olejną na płótnie. Obraz w formacie 90 × 70 cm, dostępny z certyfikatem autorskim oraz autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

4 000 zł

25-07-2022
Galeria Foksal 17
DZIEDZIC Łukasz
Ultranowoczesny obraz Łukasza Dziedzica pt. "Warszawa w złocie". Obraz w formacie 120 × 80 cm, dostępny z certyfikatem autorski oraz certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

6 000 zł

09-05-2022
Galeria Foksal 17
DZIEDZIC Łukasz
Olej na płótnie pt. "Balet w abstrakcji" , 2021
Obraz Łukasza Dziedzica pt. "Balet w abstrakcji" wykonany techniką olejną na płótnie w formacie 120 × 80 cm, praca z 2021 roku. Sygnatura: front, lewy, dolny róg oraz na rewersie.

6 000 zł

27-09-2021
Galeria Foksal 17
DZIEDZIC Łukasz
Olej na płótnie pt. "Lunapark Warszawski" 90 ×... , 2020
Obraz Łukasza Dziedzica pt. "Lunapark Warszawski" wykonany techniką olejną na płótnie. Obraz w formacie 90 × 70 cm z 2020 roku. Sygnatura na froncie w dolnej części pracy.

4 000 zł

15-04-2021
Galeria Foksal 17
DZIEDZIC Łukasz
Olej na płótnie pt. "Warszawa w złocie" 120 x... , 2020
Obraz Łukasza Dziedzica pt. "Warszawa w złocie" wykonany techniką olejną na płótnie, autorska technika pracą z farbą olejną nadaje mocny charakter pracy. Obraz w formacie 120 × 80 cm, dostępny z certyfikatem autentyczności.

5 000 zł

18-02-2021
Galeria Foksal 17
DZIEDZIC Łukasz
Olej na płótnie pt. "Cisza przed burzą"... , 2018
Olej na płótnie Łukasza Dziedzic pt. "Cisza przed burzą" z 2018 roku w formacie 120 × 60 cm. Abstrakcja jest sygnowana przez artystę na froncie w dolnym, prawym rogu oraz na rewersie.

3 500 zł

08-02-2021
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 6