Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4)
KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
'PrimaForma'
Tytuł pracy: PrimaForma
Wymiary pracy: 95x140cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: sygnowany i datowany na odwrociu
Nowoczesny figuratyzm geometryczny. Obraz wykonany techniką olejną (olej i emalia olejno ftalowa) na płótnie bawełnianym.

3 900 zł

17-12-2022
artofpoland.pl
Daddy
olej na półtnie 100x110

3 380 zł

20-08-2013
Palka Art Group
DIVIdeNdE
olej na półtnie, 120cm x 160cm Desiring and wishing. Refusing defending against the sexual desire. Fell and torn confused Torn between Catholic church views on pure woman. Between a martyr and a strong woman. Moral code. Disappointment. Desires. Eventually free.

4 225 zł

20-08-2013
Palka Art Group
Modern Romance

3 445 zł

20-08-2013
Palka Art Group
liczba obiektów: 4