złoto pr. 0,750
sznur pereł Akoya, śr.l 6-6,4 mm
1 szt. kwarc różowy ~ 0,70 ct
12 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,05 ct H/SI
masa perłowa
wysokość zawiesia: 2,5 cm
długość sznura: 41,0 cm
masa: 25,45 g
pojedynczy sznur pereł Edison, wielobarwnych, śr. 13,2 x 15,2 mm
długość: 43 cm
masa: 114,05 g
ID 4485/KGS
16-01-2026
Nowość
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK PERŁOWY, XX W.
pojedynczy sznur pereł South Sea śr. 12-15 mm
ukryte zapięcie
długość: 43,5 cm
masa: 89,93 g
ID 4470/KGS
16-01-2026
Nowość
KAREA Gemstone Space
Srebrne sitko do parzenia herbaty XIX w.
Srebro pr. 800, cechowane (cechy częściowo zatarte) Niemcy po 1888 r.
Waga: 85 g
05-01-2026
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Srebrny mlecznik z herbem Oksza Londyn 1800 r.
Srebro pr. 925, cechowane: cecha miejska (Londyn) cecha datująca (1800 r.), cecha imienna częściowo zatarta (Robert Hennell I & David Hennell II), cecha z głową Jerzego III
Waga: 193 g
05-01-2026
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Krater do chłodzenia szampana WMF
Cooler do chłodzenia szampana w stylu Ludwika XV. W ofercie sprzedaży są także srebrne szczypce do kostek lodu.
05-01-2026
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Brązowa paterka z nimfą sygn. Rudolf Marcuse
Paterka brązowa (brąz patynowany) z postacią Nimfy. Może służyć także za paterkę na wizytówki.
Sygnowana Rudolf Marcuse
Wymiary: wysokość : 15 cm ; wymiary podstawy : 20 x 20 cm
05-01-2026
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Taca w stylu Art déco Norblin i Ska
Srebrzenie na białym metalu. Cechowana na spodzie Norblin i Ska GALW Warszawa numer katalogowy 1115 (okres międzywojenny)