Srebro pr. 800, cechowane (cechy częściowo zatarte) Niemcy po 1888 r.
Waga: 85 g
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Srebrny mlecznik z herbem Oksza Londyn 1800 r.
Srebro pr. 925, cechowane: cecha miejska (Londyn) cecha datująca (1800 r.), cecha imienna częściowo zatarta (Robert Hennell I & David Hennell II), cecha z głową Jerzego III
Waga: 193 g
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Krater do chłodzenia szampana WMF
Cooler do chłodzenia szampana w stylu Ludwika XV. W ofercie sprzedaży są także srebrne szczypce do kostek lodu.
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Brązowa paterka z nimfą sygn. Rudolf Marcuse
Paterka brązowa (brąz patynowany) z postacią Nimfy. Może służyć także za paterkę na wizytówki.
Sygnowana Rudolf Marcuse
Wymiary: wysokość : 15 cm ; wymiary podstawy : 20 x 20 cm
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Taca w stylu Art déco Norblin i Ska
Srebrzenie na białym metalu. Cechowana na spodzie Norblin i Ska GALW Warszawa numer katalogowy 1115 (okres międzywojenny)
Wymiary: 30 x 39 cm; z uchwytami: 47 cm
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Srebrna patera w stylu Art déco
Srebro pr. 835, cechowane przy górnej krawędzi 835S, niemieckie cechowanie państwowe: półksiężyc i korona, znak warsztatowy zatarty.
Waga: 617 g
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Srebro pr. 800, cechowane na spodzie, inicjały złotnika E.W (Edouard Wollenweber)
Srebro młotkowane, złocone wewnątrz, kameryzowane na rączkach kaboszonami kamieni półszlachetnych.
Waga: 296 g
05-01-2026
Nowość
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Zegarek TISSOT z brylantami, Szwajcaria
białe złoto pr. 0,585
40 szt. brylantów w szlifie 8/8 ł. ~ 0,25 ct H-I/VS-SI
masa: 36,43 g