1 zł
2 600 000 zł

KARP-SOJA Małgorzata (ur. 1967)

Strażnik wiedzy anielskiej, 2017 r.

olej na płótnie, 60 x 30 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Anielice, 2015

olej, płótno, 35x70 cm
sygn. p.g.: "Anielice" M. KARP-SOJA/2015

Wspomnienie, 2016

olej, płótno, 50.00 x 50.00 cm
sygn. na licu: Wspomnienie M KARP-SOJA 2015

Przebieraniec, 2017

olej, płótno, 40x90 cm
sygn. l.g.: Przebieraniec, p.g.: M. KARP-SOJA/2017

Maska, 2016 r.

olej na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.

Jajogłowi, 2017

olej, płótno, 55x80 cm
sygn. l.d.: JAJOGŁOWI, p.g.: M. KARP-SOJA/2017

Nieznany język, 2017

olej, płótno, 40x100 cm
sygn. l.d.: Nieznany język KARP-SOJA, opisany na odwrocie: Nieznany Język KARP-SOJA

Pan F., 2016

olej, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: Pan F. Karp-Soja/2016

Rekwizytor Wielki, 2016

olej, płótno, 78,5x53,5 cm kompozycja, 85x60 cm w oprawie
sygn. l.g.: Rekwizytor Wielki, sygn. p.d.: M. KARP-SOJA/2016

Sinusoida uczuć, 2015 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.

Debaty o szpilkach, 2015 r.

olej na płótnie, 100 x 81 cm, sygn.

W pogoni za starymi pieniędzmi, 2015

olej, płótno, 30x80 cm
sygn. l.g.: Karp-Soja/2015

Okna podglądaczy, 2013

olej, płótno, 60x80 cm
sygn. u dołu: Okna podglądaczy... Karp-Soja 2013

Krąg z Cyklu Lalakoteka, 2015

olej, płótno, 50x85 cm
sygn. l.d.: "Krąg" z cyklu "LALKOTEKA" /M. Karp-Soja/2015

Bilet do Szpilek, 2013

olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.g.: Karp-Soja/2013

Książkowi, 2014 r.

olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.

Życie na regale, 2014

olej, płótno, 40 x 90 cm
sygn. p. d.: M. KARP-SOJA

Lalki Podróżniczki, 2014

olej, płótno, 50x120 cm
sygn. l.g.: Lalki Podróżniczki Karp-Soja/2014

Miłość w stylu retro, 2013

olej, płótno; 80x60 cm
sygn. p.d.: Miłość w stylu retro Karp-Soja 2013

Zakochane godziny, 2013

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Karp - Soja/2013

Express - okno na świat, 2013

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Karp - Soja / 2013

Uwikłani w maski/ Ziemia, 2012 r.

olej/płótno, 99 x 86 cm, sygn.

Miłość na szachownicy, 2010 r.

olej/płótno,
100 x 140 cm,
sygn.

liczba obiektów: 24