1 zł
2 600 000 zł

NEHRING Maciej (1901-1977)

Desant Armii Berlinga na lewobrzeżną Warszawę w 1944 r.

akwarela, papier, 43 x 58 cm,
sygn. i dat. l.d.: Maciej Nehring / 44 - 49

cena wywoławcza: Wykup abonament

NEHRING Maciej (1901-1977)

DĘBY NA POLU

Akwarela, papier; 32 x 47 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Mgła

akwarela, papier; 31,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Maciej Nehring.

NEHRING Maciej (1901-1977)

Leśna droga

akwarela/papier, 37 x 46,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

WALKI KOŚCIUSZKOWCÓW W WARSZAWIE: DESANT NA POWIŚLU / FORSOWANIE WISŁY, 1949

Para akwarel, papier; po 45 x 59,5 cm
Sygnowane l.d.: Maciej Nehring / 44-49

*opłata droit de suite

NEHRING Maciej (1901-1977)

akwarela/papier, 48 x 62,5 cm
sygnowany p.d.: 'Maciej Nehring'

NEHRING Maciej (1901-1977)

Drzewa wiosną

akwarela, papier, 28 x 40 cm, sygn. p.d. : Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Drzewa wiosną

akwarela, papier, 28 x 40 cm,
sygn. p.d. : Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż z dębami

sygn. l.d.
akwarela, papier/tektura
34x47 cm (w świetle passe-partout )

NEHRING Maciej (1901-1977)

Nad wodą

akwarela, papier,
28 × 40 cm, sygn. p. d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż jesienny, 1935 r.

akwarela/papier, 10 x 14 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Maciej Nehring / 935'

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż zimowy

akwarela/papier, 61 x 74 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MACIEJ NEHRING | WARSZAWA | NABIELAKA 17 | TEL-918-16'

NEHRING Maciej (1901-1977)

JESIEŃ

Akwarela, papier, 28 x 40 cm,
sygn. l.d.: Maciej Nehring.

NEHRING Maciej (1901-1977)

JESIENNA MGŁA

Akwarela, papier, 21 x 31 cm,
sygn. l.d.: Maciej Nehring.

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż (1931)

sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
34.5x42.8 cm

NEHRING Maciej (1901-1977)

Chata w śniegu

akwarela, papier, wym. 25 x 35 cm,
sygn. l.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Jezioro wiosną

akwarela, papier, wym. 28 x 40 cm
sygn. p.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Sopot, 1946 r.

akwarela/papier, 27 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Maciej Nehring 46| Sopot'

NEHRING Maciej (1901-1977)

Wiosna w Poroninie, 1939 r.

akwarela/tektura, 32 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Maciej Nehring`
na odwrociu nalepka galeryjna z opisem obrazu

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż zimowy

akwarela/papier, 24,5 x 33 cm
sygnowany p.d.: `Maciej Nehring``

NEHRING Maciej (1901-1977)

DRZEWA WE MGLE

Akwarela, papier na tekturze; 20 x 30 cm
Sygnowany l.d.: Maciej Nehring
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż leśny

akwarela/papier, 34 x 44 cm (w świetle passe-partout)

NEHRING Maciej (1901-1977)

Jesienna mgła

akwarela, papier, 21 x 31 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Jesień

akwarela, papier,
28 × 39,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Maciej Nehring
na odwrocie opisany: MACIEJ NEHRING/"Jesień"

NEHRING Maciej (1901-1977)

akwarela, papier,
29,5 × 40 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

PEJZAŻ JESIENNY Z PARKOWĄ ALEJĄ

Akwarela, papier; 60 x 48 cm

NEHRING Maciej (1901-1977)

Dom

akwarela/papier, 47 x 65,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `Maciej Nehring`

NEHRING Maciej (1901-1977)

DOLINA KOŚCIELISKA

Akwarela, papier, 30,5 x 37 cm

NEHRING Maciej (1901-1977)

SIX-FOURS-LA PLAGE na Lazurowym Wybrzeżu [Côte-D`Azur], 1928

akwarela na tekturze, 33,5 x 48 cm,
sygnowana i datowana p.d. "Maciej Nehring 28";
po lewej "Six-Fours-la-Plage" i "Côte-D`Azur"];
na odwrocie, ołówkiem - autorskie: tytuł i podpis.

NEHRING Maciej (1901-1977)

W lesie, 1957

akwarela, papier; 45,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Maciej Nehring 57

NEHRING Maciej (1901-1977)

DOLINA KOŚCIELISKA

NEHRING Maciej (1901-1977)

W lesie, 1957

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż zimowy

akwarela/papier, 38 x 48 cm (w świetle passe-partout)

Estymacja: 2 000 - 3 000

NEHRING Maciej (1901-1977)

Podwórko, 1931

Akwaforta; wym.: 59 x 88 mm; sygn. oł. p.d.: Maciej Nehring 31, l.d.: 4/16.

NEHRING Maciej (1901-1977)

DOLINA KOŚCIELISKA

NEHRING Maciej (1901-1977)

ZIMOWY PEJZAŻ GÓRSKI

Akwarela, papier;
63,5 x 75 cm w świetle ramy

NEHRING Maciej (1901-1977)

Limba nad Morskim Okiem

akwarela, papier,
63 x 75 cm,
sygn. l.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

KAZIMIERZ NAD WISŁĄ, 1946 R.

akwarela/tektura,
30,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
opisany na odwrocie: `Własność Beaty Nehring Kazimierz nad Wisłą Tata malował 1946 r.`

NEHRING Maciej (1901-1977)

MGŁA W LESIE, l. 30-te XX w.

akwarela, 67 x 95 cm,
sygnowana p. d. "Maciej Nehring"
na odwrocie naklejka "Polskiej Spółki Pozłotników" w Warszawie, Żurawia 31"Maciej Nehring" - pisał M. Nałęcz - Dobrowolski po wystawie w Zachęcie zimą 1938 r. - "zgromadził kolekcję bardzo dobrych akwarel. Przerzucenie się jego do śniegowych widoków jest szczęśliwie … Bałbym się trochę maniery mgławicowej, zresztą technicznie doskonale rozlanej. "

NEHRING Maciej (1901-1977)

Potok w górach

akwarela, papier, 50 x 66,5 cm;
sygn. l.d.: Kamień Dobrz… (?) / Maciej Nehring 20 (21 ?)

NEHRING Maciej (1901-1977)

Potok w górach

akwarela, papier
50 x 66,5 cm;
sygn. l.d.:Kamień Dobrz… (?) / Maciej Nehring 20 (21 ?)

NEHRING Maciej (1901-1977)

Ratusz w Sandomierzu

Akwarela, kredka, papier,
33 x 50 cm,
sygn. p.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Akwarela, papier,
37 x 50 cm,
sygn. p.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Potok w górach

akwarela, papier,
50 x 66,5 cm;

NEHRING Maciej (1901-1977)

DROGA DO KAZIMIERZA

Akwarela, papier;
46 x 34,8 cm w świetle passe-partout

NEHRING Maciej (1901-1977)

LAS O ŚWICIE, 1947

Akwarela, papier;
49,5 x 33,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Maciej Nehring 47

NEHRING Maciej (1901-1977)

ŚNIEGI NAD MORSKIM OKIEM

akwarela, tusz, papier
47 x 37.3 cm
sygnowana p.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Mgła nad jeziorem

akwarela/papier, 48 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `Maciej Nehring`

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż zimowy ze świerkami

akwarela, papier, 69 x 99 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Maciej Nehring

NEHRING Maciej (1901-1977)

Pejzaż z jeziorem

akwarela, gwasz, papier, 34 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Maciej Nehring
stan: w partii nieba duże uszkodzenie papieru

NEHRING Maciej (1901-1977)

LIMBA NAD MORSKIM OKIEM

akwarela, papier,
62.8 x 74.8 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: Maciej Nehring
Na odwrocie, na tzw. plecach napis kopiowym ołówkiem: Morskie Oko | Zakopane.
Ponadto stempel warszawskiego zakładu ramiarskiego.

NEHRING Maciej (1901-1977)

LAS W GÓRACH, 1942

akwarela, 63 x 96 cm
sygnowana l. d. "Maciej Nehring 1942"

NEHRING Maciej (1901-1977)

Zimowy pejzaż tatrzański, 1943

akwarela, papier; 78 x 64 cm;
sygnowana po lewej stronie na dole: Maciej Nehring 43

NEHRING Maciej (1901-1977)

Nad jeziorem

akwarela, papier, 59,5 x 72 cm;
sygn. p. d.: Maciej Nehring.

NEHRING Maciej (1901-1977)

Mnich nad Morskim Okiem

akwarela, 47,5 x 59,5 cm, sygnowana l.d.: "Maciej Nehring"

liczba obiektów: 55