1 zł
2 600 000 zł

CIEŚNIEWSKI Wojciech (ur. 1958)

Zaśnięcie, 2005

olej, płótno; 137 x 73 cm;
opisany na odwrocie: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "ZAŚNIĘCIE" / 142X70 cm
(sic!) OL.PL / 2005 ROK; na odwrocie owalna nalepka wystawowa z Włoch oraz stempel wywozowy.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Głowa Judyty, 2007

olej, płótno
65x55 cm
sygnowany na odwrocie: "Autor: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI | Tytuł: GŁOWA JUDYTY [skreślone] | OL. PL. 65x55 | 2007 rok"; autorskie napisy w języku polskim i włoskim

Maska z Piastowa, 1990 r.

technika mieszana/papier, 38,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu pieczęć autorska z opisem pracy

Kurz wojny

Technika: olej na płótnie
Wymiary: 110x100 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2007 r.

Toledo, 2000

olej, płótno
100 x 120 cm
na odwrocie opis autorski: WOJCIECH
CIEŚNIEWSKI / "TOLEDO" / OL. PŁ. 100 x 120 cm / 2000 R.

Upadek, 2006 r.

olej, płótno, 160 x 99 cm;
sygn.:na odwrocie

Noc trupów, 2007 r.

olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn.: na odwrocie

Tonący, 2006 r.

olej, płótno, 81 x 81 cm;
sygn. : na odwrocie

Porwanie, 2006 r.

olej płótno, 130 x 105 cm;
sygn.: na odwrocie

Śmierć św. Jana, 2006 r.

olej, płótno, 72,5 x 136 cm;
sygn.: na odwrocie

Tęcza śmierci, 2007

olej, płótno, 115x90 cm;
sygn. na odwrocie

Program, 2004 r.

olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn.: na odwrocie

Kobieta przy oknie, 1985 r.

olej, płótno, 62,5 x 41 cm;
sygn.: na odwrocie

Rozmowa, 2005 r.

olej, płótno, 91 x 130 cm;
sygn.: na odwrocie

Pejzaż z Dąbrówna, 1996 r.

olej, płótno, 54,5 x 65 cm;
sygn.: na odwrocie

Pocałunek Judasza, 2006 r.

olej, płótno, 100 x 81 cm;
sygn.: na odwrocie

Strzała Św. Urszuli, 2007 r.

olej, płótno, 100 x 81 cm
sygn. na odwrocie

Wir, 2007 r.

olej, płótno, 55 x 50 cm;
sygn.: na odwrocie

Pomoc, 2006 r.

olej, płótno, 55 x 50 cm
sygn.: na odwrocie

Stopy, 2007 r.

olej, płótno, 60 x 55 cm;
sygn.: na odwrocie

Toledo-Złota kula, 1998-2001 r.

olej, płótno, 90 x 120 cm sygn.: na odwrocie

Kurz wojny, 2007 r.

olej, płótno, 110 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie

Dramat Judyty, 2007 r.

olej, płótno, 145 x 175 cm sygn.: na odwrocie

Paweł, 1987 r.

olej, płótno, 130 x 110 cm
sygn.: na odwrocie

Powołanie, 2004 r.

olej, płótno, 119 x 130,5 cm
sygn.: na odwrocie

Martwa natura adoracja, 2006 r.

olej, płótno, 125 x 90 cm;
sygn.: na odwrocie

Toledo, 2000 r.

olej, płótno, 100 x 120 cm sygn.: na odwrocie
na blejtramie nalepka z danymi obrazu

Elka w pracowni, 1984 r.

olej, płótno, 50 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie

Ukrzyżowanie, 2007 r.

olej, płótno, 136 x 65 cm;
sygn.: na odwrocie

Rozmowa, 2005

olej, płótno, 91 x 130 cm; sygn. i opis autorski na odwrocie

Elka w pracowni, 1984

olej, płótno, 50 x 80 cm
na odwrocie napisy autorskie

Rozmowa, 2005

olej, płótno, 91 x 130 cm

Powołanie, 2004

olej, płótno, 119 x 130,5 cm;
na odwrocie napis: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "POWOŁANIE" / OL. PŁ. 119 X 130,5 cm / 2004 r.

Toledo, 2000

olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napis: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "TOLEDO" / OL. PŁ. 100 X 120 cm / 2000 R.

Paweł, 1987

olej, płótno, 130 x 110 cm;
na odwrocie napis: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "PAWEŁ" / OL. PŁ. 130 X 110 cm / 1987 r. / NR 0927

Noc w Andaluzji, 1996

olej, płótno, 163 x 114,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / NOC W ANDALUZJI / OL.PŁ. 163 x 114,5 cm / WIOSNA 1996 / NR 1838

Lawa II - dyptyk, 2002

olej, płótno, 186 x 225 cm;
na odwrocie jednej części napisy: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "LAWA II / OL.PŁ. 186 x 225 cm / 2002

liczba obiektów: 39