1 zł
2 600 000 zł

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Z grzechów obmywanie, 2009

Technika własna,Papier, 45 cm x 64 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Wizyta u dentysty, 2008 r.

kolaż, olej/płótno, 200 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H.Cześnik 08'
opisany na górze kompozycji: 'Wizyta u Dentysty'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kotara, 2006 r.

technika mieszana, kotara z czerwonego materiału (welur), 254 x 211 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H.Cześnik 06'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Golgotha, 2005

technika mieszna na papierze, 70 x 50

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

W drodze na grzechów odpuszczenie, 2005 r.

technika mieszana, papier, 96 x 67,5 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. p.d.: H. Cześnik 05

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

"Sala nr 81", 2006 r.

olej/płótno, 199 x 129 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Cześnik 06'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

"KROWOKOilisyFARBOWANE", 2002 r.

akwarela, tempera/papier, 88 x 119 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'H.Cześnik 02'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kolejka na jednego, 2000 r.

technika mieszana, papier, 68 x 98 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 2000

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Rodzina w łaźni miejskiej, 2017 r.

technika mieszana, papier, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. HCześnik17

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Krawcowa na rurze, 2018 r.

sygn. p.d. H.Cześnik 28.09.18

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

W kąpieli, 2017

olej, płótno, 130 × 200 cm
sygn. p. d.: H. Cześnik 17

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Wielka Pardubicka IV, 1993 r.

technika mieszana, papier, 44 x 62 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 93

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Meta, 1993 r.

technika mieszana, papier, 50 x 70 cm w świetle passe-partout

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

technika mieszana, papier, 96 × 67,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 05

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Izba przyjęć, 2012

olej, płótno, 200 x 130 cm
sygn. p.d.: H. Cześnik 12

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Bez tytułu, 1992

technika mieszana, 47,5 × 68,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 92.

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Niedzielny spacer, 1994 r.

technika mieszana, 70 x 100 cm
sygn. i dat.: H. Cześnik 94

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Z cyklu Misteria

technika mieszana/płótno, 61 x 40,5 cm
sygnowany, datowany i dedykowany l.g. w obrębie kompozycji: 'Z CYKLU | "MISTERIA" | Dla Marty na pamiątkę | H. Cześnik | Sopot 6.XII.10'
na blejtramie: 'MOJE MARZENIE 2010' oraz haftem: 'DLA| MARTY LATOSIŃSKIEJ | HENRYK CZEŚNIK | SOPOT 2010'
obok, w rogu, fotografia przedstawiająca artystę trzymającego niniejszy obraz

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

O lataniu zapomnij!, 2005 r.

długopis/papier, 20,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany oraz opisany u dołu: 'O LATANIU ZAPOMNIJ! H. Cześnik 05.'
u góry dedykacja: 'ZBYSZKOWI | na pamiątkę.'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Meta, 1993 r.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Wielka Pardubicka IV, 1993 r.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kobieta siedząca, 1990 r.

olej/płótno, 201 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Cześnik 90.'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Wjazd do Jerusalem, 2001 r.

ołówek, pastel, emulsja, papier, 45 × 31 cm
sygn. i dat. p. d.: HC 01
u góry tytuł pracy

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kompozycja, 1990 r.

gwasz, tusz, ołówek/papier, 48 x 67 cm (w świetle passe-partout)

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Meta, 1993 r.

technika mieszana, papier, 50 x 70 cm w świetle passe-partout;

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Wielka Pardubicka IV, 1993 r.

technika mieszana, papier, 44 x 62 cm w świetle passe-partout;

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Wjazd do Jerusalem, 2001 r.

ołówek, pastel, emulsja, papier, 45 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: HC 01

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Woltyżerka na sreberku, 1998 r.

olej, płótno, 200 X 130
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 98.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

SZCZĘŚĆ BOŻE PARZE MŁODEJ

gwasz, papier, 70 × 48 cm
sygn. p..d.: H. Cześnik

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Sen o potędze i nędzy, 2002

technika mieszana, karton, 90 x 120 cm
sygn. p. d.: H. Cześnik 02
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 19

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Arka Noego z chorymi krawcami, 2002

technika mieszana, papier, 102 x 132cm
sygn. p. d.: H. Cześnik 02
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 18

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

technika mieszana, prześcieradło, 223 x 140 cm
sygn. p. d.: H. Cześnik

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Odwiedziny, 2005 r.

akryl, kredka, ołówek/płyta pilśniowa, 54,5 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Cześnik 05', opisany śr. d.: 'ODWIEDZINY'

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Sala 35, 1987

olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 87;
na odwrocie na płótnie napis: SALA 35./ HENRYK CZEŚNIK/ SOPOT SIENKIEWICZA 23/17/ OLEJ / 200 X 130 1987 oraz nalepka z napisem: CZEŚNIK / PRIVAT 89 LT

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kruk krukowi oka nie wykole, 1984

olej, płótno; 200 x 129 cm; sygn. i dat. p. d.: H CZEŚNIK 84;
na odwrocie na płótnie powtórzona sygnatura: Cześnik na krośnie napis: Kruk krukowi oka nie wykole; napis: HENRYK CZEŚNIK SOPOT SIENKIEWICZA 23 /49 oraz nalepka z Josef Roggendorf International Fine Art Service

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Po wyroku, 1986

olej, płótno; H. Cześnik 86;
sygn. p. d.: Cześnik;
na odwrocie napis autorski: HENRYK CZEŚNIK SOPOT SIENKIEWICZA 23 m. 49/ OLEJ 1986/ 130 x 200 / PO WYROKU"

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

WAGON SYPIALNY, 2002

ołówek, tusz, papier, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d. "H. Cześnik 02"

Wystawiany i reprodukowany:
2015 Poznań, Galeria Miejska Arsenał, Kolekcja /Korekcja, wystawa sztuki ze zbiorów Andrzeja Biernackiego, w katalogu s. 25.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kołysanka, 2013

technika mieszana, tektura, 68 x 120 cm
sygn. p.d.: H. Cześnik 2013

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kołysanka, 2013 r.

techechnika mieszana/tektura, 68 x 120 cm
sygnowany p.d.: `H. Cześnik 2013`

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Doroczny festiwal małych form, 1994 r.

karton, technika mieszana,
68 × 98,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 94

Estymacja: 7 500 - 8 000 zł

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Miting lekkoatletyczny, 2002 r.

karton, technika mieszana,
sygn. i dat. u dołu: MITING LEKKOATLETYCZNY H. Cześnik 02

Estymacja: 7 500 - 8 000 zł

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Postać

olej/płótno, 199 x 129 cm
sygnowany p.d.: `Cześnik`

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Circus, 1990

technika mieszana (tusz, piórko, ołówek, gwasz)
papier; 49,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 90.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Manekin VI, 1997

olej, płótno,
130 x 200 cm;
sygn. p. d.: H. Cześnik 97

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Kompozycja, 2002 r.

technika mieszana/papier,
70 x 100,5 cm
sygnowany p. d.: `H Cześnik 2002 `

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

10 przykazań, 1999 r.

technika mieszana, olej, gwasz/papier,
49 x 70 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `H. Cześnik 99`
Kompozycja w brązach, ok. 1986 r. Danuta Binder - Panasiuk

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Odwiedziny, 2005 r.

akryl, ołówek, kredka/płyta pilśniowa,
54,5 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: `H. Cześnik 05`, tytuł śr.d.: `ODWIEDZINY`

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Złoty podział odcinka, 2009

technika mieszana, tektura,
69 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Cześnik 09.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Stare baseny z żabami, 2005 r.

tusz, gwasz, ołówek/papier,
59 x 79 cm
sygn. p.d.: `H. Cześnik 05`
w l.g. tytuł: `Stare baseny z żabami`

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Czaszki

tusz, piórko, papier,
19 x 27 cm (kompozycja);
sygn. p. d.: J. G. Issaieff (ołówkiem)

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

KUL MOM NA NOWY DOM, 1994

tusze barwne, pastel, ołówek, karton
69.5 x 89.5 cm
sygn. p.d. oł.: KUL MOM NA NOWY DOM, niżej tuszem: K. Misztal i H. Cześnik 94

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Odwiedziny, 2005 r.

akryl, ołówek, kredka/płyta pilśniowa, 54,5 x 65 cm
sygn. i dat.: `H. Cześnik 05`, tytuł śr. d.: `ODWIEDZINY`

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Skutki szybkiego życia, 1991

tusz, gwasz, ołówek, papier,
47 x 67 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: H. Cześnik 91.

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Nauka Jazdy, 1991

tusz, węgiel, gwasz, papier,
67,5 x 96 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: H. Cześnik 91

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Dopóki starczy sił, 2005

technika własna, 50x70 cm

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Trędowaci i wariaci, 1992

olej, płótno,
83 x 92 cm
sygn. śr. d.: TRęDoWaci i WaRiaci, p.d.: H. Cześnik 92

CZEŚNIK Henryk (ur. 1951)

Świątki w naprawie, 2002

rysunek, technika własna
wymiary: 100x70 cm

liczba obiektów: 57