1 zł
2 600 000 zł

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (233), 2013 r.

akryl, olej na płótnie, 40 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘13’
opisany na odwrociu: ‘233 | 8/10/13’
oprawiony

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu (50), 1977-2014

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz 14;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ćwiertniewi / cz / 50 [w kole] / 18/3/14; oraz drukowana nalepka z opisem pracy.

Bez tytułu (369), 1998

olej, papier; 20,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz’98;
Na odwrocie pieczątka i opis autorski: Wojciech Ćwiertniewicz (pieczątka) Bez tytułu (369) / 1998, olej / papier (farbą) oraz numery ołówkiem.

Bez tytułu (12), 1992 r.

olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz '92'
na odwrociu opisany: '12 | II/92'

Bez tytułu (331), 2011

olej, płótno, 70x100 cm

Bez tytułu, 1991

olej, płótno; 130,3 x 129,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz’91;
na odwrocie: 67 [w prostokącie] / IX/91

Niebieskie okno z tulipanami, 1984r

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany w l.g: 'ĆWIERTNIEWICZ' 84'

Bez tytułu (230), 2013 r.

opisany na odwrociu: ‘230 | 3/10/13’
oprawiony

Noc w pracowni, 1984

akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 1984.

bez tytułu (203), 2009

olej, akryl, płótno
18 x 13 cm
sygn. l. d.

Bez tytułu (80), 2018

akryl, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 18.

Drzewa, 1989

akryl, płótno, 65 x 51 cm kompozycja, 68 x 54 cm w oprawie
na odwrocie nalepka autorska

Bez tytułu (74), 2018 r.

akryl/płótno, 30 x 40 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz', opisany na odwrociu: '74', nalepka autorska

Bez tytułu (83), 1991

olej, akryl, płótno, 50 x 62 cm, sygn.p.g.

Et in Arcadia Ego, 1984

olej, akryl, płótno; 72 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 84;
na odwrocie, na blejtramie papierowa nalepka z informacją o obrazie.

Bez tytułu (45), 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘17’
nalepka autorska na odwrociu
opisany na odwrociu: ‘45, 20/5/17’

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm
opisany na odwrocie: VII/88 38

Pejzaż, 1987 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz 87' na odworciu nalepka autorska

Bez tytułu (137), 2015

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz' 15;
opisany na odwrocie: 137 [w kole] / 5/11/15.

Bez tytułu (44), 2014 r.

olej/płótno, 60 x 75 cm,
sygnowany i datowany: ' Wojciech Ćwiertniewicz'14' datowany i opisany na odwrociu: '44 | 4/3/14' na odwrociu nalepka autorska

Bez tytułu (20), 2017 r.

akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany p. g. róg: ‘Ćwiertniewicz ’17’
Nalepka autorska na odwrocie
Opisany na odwrocie: ‘20 12/3/17’
Oprawiony

Bez tytułu, 1994 r.

olej/płótno, 30 x 38 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.g.: ‘Ćwiertniewicz ‘94’
na odwrociu opisany: ‘82 | IX | 94’

Bez tytułu (253)

Akryl, olej, płótno, 40 x 60 cm, 2013 r.,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'13.

bez tytułu (60), 2015

olej i akryl na płótnie, 18x13 cm,
sygn.p/d: Ćwiertniewicz’15

Bez tytułu (242), 2013 r.

akryl/olej/płótno, 30 x 50 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz 13', opisany i datowany na odwrociu: '242 | 14/10/13' na odwrociu autorska nalepka

Bez tytułu (226), 2012 r.

akryl na płótnie, 18 x 13 cm, sygn.

Bez tytułu (40), 1977 - 2014

olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz '14, opisany na odwrocie: 23/2/14 40 Ćwiertniewicz

Bez tytułu (5), 2016 r.

olej/akryl/płótno, 40 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz'16'', opisany i datowany na odwrociu: '5 | 24/1/16'

Bez tytułu 230, 2013 r.

olej, akryl na płótnie, 40 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘ 13’
Opisany na odwrocie: ‘230 3/10/13’
Nalepka autorska na odwrocie

BEZ TYTUŁU (54), 2013

akryl na płótnie, 18 x 13 cm

Bez tytułu (48), 1977-2014

olej, płótno; 100 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ‘14;
sygn. na krośnie malarskim: ĆWIERTNIEWICZ, na płótnie numery: 48 (w kole) / 12/3/14;

Bez tytułu (36), 2015 r.

olej, akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Ćwiertniewicz ‘15’
na odwrociu opisany: ‘36 | 6 / 3 / 15’

Bez tytułu (100), 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 45 x 35 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘08’
opisany na odwrocie: ‘100 13/6/08’

Bez tytułu (231), 2013 r.

akryl/olej/płótno, 40 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz'13', datowany i opisany na odwrociu: ' 231 | 5/10/13', na odwrociu autorska nalepka

Bez tytułu (212), 2013 r.

olej/akryl/płótno, 40 x 60 cm
oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz'13' opisany na odworciu: '212 | 15/9/13'

Bez tytułu 16, 2017 r.

olej, akryl na płótnie, 70 x 60 cm
opisany na odwrocie: ’16 2/3/17’
oprawiony

Bez tytułu nr 53, 2010

olej, akryl, płótno; 20 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz 10;
na odwrocie autorskie oznaczenie: 53 / 14/3/10.

Bez tytułu nr 94, 1991

akryl, płótno; 35 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '91;
na odwrocie autorskie oznaczenie: 94 / XII/91.

Bez tytułu (388), 1996

olej, płótno, 80 x 90 cm kompozycja, 81 x 91 cm w oprawie
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'96, opisany na odwrocie: 388 22/XII/96

Bez tytułu (68), 2007 r.

olej/płótno, 46 x 61 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'ćwiertniewicz'07'
opisany na odwrociu: '68 | 3/5/07'

Bez tytułu 103, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 35 x 45 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘18’
Opisany na odwrocie: ‘103 17/6/08
Nalepka autorska na odwrocie

Bez tytułu (47), 1995

olej, płótno; 38 x 46 cm,
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz'95, na odwrocie opis autorski.

Bez tytułu (1)

Olej, płótno, 65 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'17 i opisany na odwrocie: 2/1/17.

Bez tytułu (238), 2014 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz'14' opisany na odwrociu: '238 | 1/12/14' autorska nalepka

Bez tytułu (135), 2015 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz '15'
datowany i opisany na odwrociu: ' 135 | 29/10/15' na odwrociu autorska nalepka

Bez tytułu (45), 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 70 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ’17’
Opisany na odwrocie: ’45 20/5/17’
Nalepka autorska na blejtramie.
Oprawiony

Bez tytułu (105), 1995

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz'95,
na odwrocie opis autorski: Wojciech Ćwiertniewicz / 105 [w prostokącie] / 26/V/95.

Bez tytułu (29), 2009

olej, płótno
13 x 18 cm

sygn. p.d.

Bez tytułu 132, 2009 r.

olej, akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz’
nalepka autorska na odwrocie: ‘Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (132), 2009 r 40 x 50, olej i akryl na płótnie’

Bez tytułu (46), 1995

olej i akryl, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ' 95.

Bez tytułu (1), 1995

olej, płótno, 92.00 x 92.00 cm kompozycja, 93.00 x 93.00 cm w oprawie
opisany na odwrocie: 1/I/95

Bez tytułu (30), 2016

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. p.d.

Bez tytułu 40, 2016r.

akryl na płótnie, 50x40cm
Sygnowany p. d. róg.

76, 1994 r.

olej/płótno, 55 x 73 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Ćwiertniewicz 94'
opisany na odwrociu: '76 | VIII/94'

- Wojciech Ćwiertniewicz, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Staromiejski Dom Kultury, Warszawa 1999

Bez tytułu (43), 1990

akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '90;
na odwrocie autorski nr i data: 43 / VI/90 oraz stempel wywozowy.

Bez tytułu (11), 1992

olej, płótno, 50 × 69 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 144 (26/6/09)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
40x90 cm

Bez tytułu (23), 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm, oprawiony,
datowany i opisany na odwrociu: '22/3/17 | 23' na odwrociu autorska nalepka

Bez tytułu (107), 1994

olej, płótno, 82x93 cm
opisany na odwrocie: 107 X | 94

Bez tytułu (53), 1989

akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '89; na odwrocie, na płótnie oznaczenie: 53 / X/89.

Bez tytułu (39), 2017

olej, płótno, 40 x 50 cm

Bez tytułu 67, 2017r.

olej na płótnie, 50x60cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘17’
Opisany na odwrocie: ’67 27/6/17’
Nalepka autorska na odwrocie
Oprawiony

Bez tytułu (39) 2016

Akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 16, na odwrocie: 39, 15/5/16 oraz naklejka autorska.

Bez tytułu (37), 2017 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz'17' opisany na odwrociu: '37 | 26/4/17', oprawiony

Bez tytułu (35), 1990

akryl, płótno; 97 x 130 cm;
na odwrocie na płótnie nr: 35 / V/90.

Bez tytułu (222), 2012 r.

Bez tytułu (43), 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

bez tytułu (5)

olej na płótnie
18 x 13 cm
sygn. p/d.: Ćwiertniewicz ’15

Bez tytułu (72), 1990

akryl, płótno; 80 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: ćwiertniewicz 90; na odwrocie oznaczenie autorskie: 72 / 8/90

Bez tytułu 36, 2017r.

olej na płótnie, 60x90 cm
Opisany na odwrocie: ’36, 23/4/17’
Nalepka autorska na odwrocie
Oprawiony

Bez tytułu (33), 2009

olej na płótnie, 18 x 13 cm

253

40 x 60 cm, technika mieszana na płotnie, 2013

Bez tytułu (2), 2017

olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: 2 6/1/2017 oraz nalepka autorska

Drzewa, 1990

akryl, płótno, 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz 90;
na odwrocie autorskie oznaczenie numeryczne: 24 / III 90 oraz, na blejtramie drukowana nalepka z informacją o pracy.

Bez tytułu (44), 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

bez tytułu (40), 2017

olej, płóno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.

Kompozycja, 1997 r.

olej/płótno, 26 x 94 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz 97'
opisany na odwrociu: '15/I/97', powyżej numer inwentarzowy

Inwokacja, 1987 r.

olej/płótno, 97 x 131 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Ćwiertniewicz '87'
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'W. ĆWIERTNIEWICZ | 1987 | "INWOKACJA"'

Bez tytułu (12), 2016 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Ćwiertniewicz 16’
opisany na odwrociu: ‘12 | 7/2/16;
na odwrociu papierowa naklejka autorska z opisem pracy

Bez tytułu (35), 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: "Ćwiertniewicz '16", opisany i datowany na odwrociu: "35 17/4/16", oprawiony

Bez tytułu (36), 2016

olej, płótno, 50 x 70 cm

Bez tytułu (88), 2016

olej, płótno, 71x71 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz’15, opisany na odwrocie: 88 6/6/15 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (45), 2013

akryl, płótno, 19x14 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13, opisany na odwrocie: 45 25/2/13

Bez tytułu (21)

Akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2017
sygn. i dat. p.g.: Ćwiertniewicz'17.

Bez tytułu (21), 2015

olej, akryl na płótnie, 40x50 cm

Bez tytułu (Zielony)

40 cm x 60 cm, akryl na płótnie, 2017

Bez tytułu (11), 1992

olej, płótno; 49 x 69,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz '92;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: Ćwiertniewicz; oraz oznaczenie na płótnie: 11 / II/92.

Bez tytułu (69), 2008 r.

akryl/płótno, 30 × 75 cm, oprawiony
sygnowany p.d.: "Ćwiertniewicz’08"
datowany i opisany na
odwrociu: "69, 15/4/08"

Bez tytułu, 2014

Olej na płótnie, 50 x 70 cm

bez tytułu (266), 2012

akryl, płótno, 18 x 13 cm
sygn. d.p.: Ćwiertniewicz 12
na odwrocie: 266 (w kole) | 17/11/12 i naklejka: Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (266), 2012 | 18x13, akryl na płótnie

Bez tytułu (6), 2016

olej, akryl na płótnie, 60x80 cm

Bez tytułu (82), 2006

olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm

50 cm x 70 cm, olej i akryl na płótnie, 2017

Bez tytułu (69), 1994

olej, płótno, 24 × 65,
sygn. l.d.

Bez tytułu (43), 2016

akryl, płótno, 50x40 cm kompozycja, 51,5x41,5 w oprawie
opisany na odwrocie: 43 27/5/16 oraz nalepka autorska

bez tytułu (231), 2013

olej, akryl, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Bez tytułu (287), 1996

olej, akryl, płótno, 56,5 x 45 cm

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

30 x 75 cm, akryl na płótnie, 2008

Bez tytułu (60), 1994

olej, płótno, 24 × 74 cm

Bez tytułu (13)

Olej, płótno, 45 x 81 cm, 2014
sygn. na odwrocie.

Bez tytułu (63), 2008

akryl, płótno, 41x70 cm,
sygn. p.d.

Bez tytułu (165), 2013

olej, akryl, płótno, 60x81 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13
opisany na odwrocie: 165, 1/8/13 oraz nalepka autorska

bez tytułu (320)

olej na płótnie, 18 x 13 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ’10

Dwie butelki, 1972 r.

tempera na tekturze, 33,5 x 24 cm, sygn.

Bez tytułu (73), 1994

olej, płótno; 81 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '94;
na odwrocie opis autorski: W. ĆWIERTNIEWICZ / "Znaki raz poznawcze II" / 1986 / 73 / VIII/94
(tytuł Znaki raz poznawcze II i data 1986 odnosi się do poprzedniej realizacji malarskiej na tym płótnie - informacja od artysty)

Bez tytułu (50), 2013

olej, płótno, 18x13 cm
opisany na odwrocie: 50 1/3/13 oraz nalepka autorska

1/90 - Dyptyk , 1990 r.

olej/płótno, 279,5 x 140,5 cm
sygnowanay i datowany śr.d.: 'Ćwiertniewicz '90' oraz na odwrociu: '1 | I 1990'
podane rozmiary dotyczą każdej z części

-Wojciech Ćwiertniewicz Nowe Obrazy, Galeria Starmach, kwiecień 1990

Bez tytułu (82), 1991

akryl, olej, płótno, 50 x 61 cm

Bez tytułu (314)

olej na płótnie, 18 x 13 cm, 2010

Bez tytułu (231), 2013

olej, akryl na płótnie, 40x80cm,

Bez tytułu (27), 2015

olej, akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz’15

BT (39), 2016

Akryl na płótnie, 50 x 40cm cm

Bez tytułu (238), 2014

olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ćwietniewicz'14,
opisany na odwrocie: 238 1/12/14

Bez tytułu (528), 2002 r.

akryl/płótno, 150 x 110 cm

Bez tytułu (253), 2004

Akryl na płótnie, 60x81 cm
Opisany na odwrocie

Bez tytułu (62), 1994

olej, płótno, 27 x 73 cm, praca oprawiona

Bez tytułu (96), 2008

olej, akryl, płótno, 46 x 55 cm

Bt (44), 2016

Akryl na płótnie, 50 x 40 cm

Bt (45), 2016

Akryl na płótnie, 50 x 40 cm

Bez tytułu (44), 1975-2014

olej na płótnie, 60x75cm, opisany na odwrocie

bez tytułu (313), 2010

olej, płótno, 18x13 cm
sygn. p.d. ćwiertniewicz, opisany na odwrocie: 313 4/12/10 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (12)

olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 92

Bez tytułu 56

akryl, płótno, 138 x 138 cm,
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 89

Bez tytułu (17) 2015

Olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d. Ćwiertniewicz'15, opis autorski na odwrocie, oprawiony

Bez tytułu (148), 2015

olej, płótno, 50 x 50 cm, praca oprawiona

Bez tytułu, 2013

akryl, olej na płótnie, 40x60 cm,

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm

bez tytułu (57), 1977-2014

olej, płótno, 60x50 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ’87, opisany na odwrocie: 57 13/4/14 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (76), 1990

akryl, płótno; 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz '90
na odwrocie na płótnie: 76 w prostokącie, data powstania obrazu: XI/ 90 oraz nalepka autorska z opisem obrazu

Bez tytułu (736), 2003 r.

akryl/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz 03'; na odwrociu opisany: '736 | 22/10/03'

- "Obraz Roku 2003", Królikarnia, Warszawa, 2004

bez tytułu (56), 2015 r.

olej, płótno
18 x 13 cm
sygn. p. d.

Bez tytułu (76), 1990

akryl, płótno; 65,5 x 81 cm;

bez tytułu (4), 2016

olej, płótno, 40x60 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 2016, opisany na odwrocie: 4 21/1/16 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (109), 2015 r.

olej, płótno, 40 x 40 cm, praca oprawiona

Bez tytułu (79), 2015

Olej na płótnie, 46 x 61 cm

Bez tytułu (98), 2008

Olej i akryl na płótnie, 40x60cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg

Las, 1990

akryl, płótno; 118 x 118 cm;
sygn. p. d.: ĆWIERTNIEWICZ 90.
na odwrocie napis autorski: 23 w kółku/ 26. III 1990

bez tytułu (220), 2014

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

Bez tytułu (115), 2015 r.

olej, płótno, 30 x 60 cm

bez tytułu(68), 2007

olej, płótno, 46x61 cm
sygn. Ćwiertniewicz `07, opisany na odwrocie: 68 3/5/07 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (205), 2013

olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz`13

Bez tytułu (138), 2009

Olej, akryl na płótnie, 38x46 cm
Opisany na odwrocie

Drzewa, 1989 r.

olej, płótno, 65 × 51 cm
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz `89
na krośnie napis z tytułem pracy

Bez tytułu (70), 2015 r.

olej na tekturze, 20 x 20 cm, sygn.

bez tytułu (117)

olej na płótnie 13 x 18 cm
sygn. p.d. Ćwiertniewicz `14

bez tytułu (12), 2015

olej, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `15, opisany na odwrocie: 12 13/1/15

Bez tytułu, 1989 r.

olej/płótno, 139 x 139 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ćwiertniewicz `89 `, na odwrociu datowany: `27 | VII 1989`

- "Wojciech Ćwiertniewicz. Nowe Obrazy", Galeria Starmach, Kraków, kwiecień 1990

Bez tytułu (15), 2015 r.

olej, płótno, 40 x 60 cm

Bez tytułu (80), 2015

Olej na płótnie, 46x61 cm
Opisany na odwrocie

Drzewa

akryl, płótno, 60 x 60 cm
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz 88

bez tytułu (3), 2015

olej, płótno, 18 x 13 cm

bez tytułu (172), 2014

olej, płótno, 13x18 cm
sygn. Ćwiertniewicz `14, opisany na odwrocie: 172 12/10/14 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (137), 2009

Opisany na odwrocie

Bez tytułu (16), 2015 r.

olej, płótno, 60 x 40 cm

Bez tytułu (240)

Olej na płótnie, 50 x 70 cm

Bez tytułu (239)

olej na płótnie, 50 x 70 cm

Bez tytułu (187), 2013

Olej, akryl na płótnie, 60 x 81 cm

Bez tytułu, 2013

olej, akryl na płótnie, 40x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
nalepka autorska na odwrocie

bez tytułu (18), 2015

olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `15, na odwrocie nalepka autorska

Bez tytułu (232), 2013

olej, akryl, płótno, 40 x 80 cm
sygn. na odwrocie: 232 6/10/13 naklejka autorska: Wojciech Ćwiertniewicz Bez tytułu (232), 2013 40 x 80, olej i akryl na płótnie

Bez tytułu (192)

olej, akryl, płótno, 30 x 80 cm,
sygn. p.d. Ćwiertniewicz 13 oraz na odwrocie wraz z naklejką autorską 2014

bez tytułu (223), 2012

akryl, płótno, 18x13 cm
sygn. p.g. Ćwiertniewicz `12, opisany na odwrocie: 223 2/9/12 oraz nalepka autorska

Bez tytułu 254, 2013

nalepka autorska na odwrocie

1/90 - dyptyk, 1990 r.

olej/płótno, 279,5 x 140,5 cm (każda część)
sygnowany i datowany śr.d.: `Ćwiertniewicz `90` oraz na odwrociu: `1 | I 1990`
- "Wojciech Ćwiertniewicz Nowe Obrazy", Galeria Starmach, Kraków, kwiecień 1990

Bez tytułu(229)

olej, akryl, płótno, 40 x 60 cm
2013
sygn. na odwrocie: 229 1/10/13.
Na odwrocie również naklejka z napisem: Wojciech Ćwiertniewicz Bez tytułu(229), 2013 40x60, olej i akryl na płótnie

bez tytułu (168), 2013

60x81 cm, olej, akryl, płótno
sygn.: Ćwiertniewicz '13, opisany na odwrocie: 168 2/8/13

Bez tytułu (211), 2013

Bet tytułu (172)

olej, akryl, płótno, 50 x 60 cm,
na odwrocie naklejka autorska wraz z opisem 2013

Bez tytułu (266), 2013

olej, akryl, płótno, 50x60 cm

bez tytułu (162), 2013

olej, akryl, płótno, 65x81 cm
opisany na odwrocie: 162 30/7/13 oraz nalepka autorska

bez tytułu (123), 2014

olej na płótnie
13 x 18 cm

Panienka, 1974 r.

tempera, collage na kartonie, 49 x 35 cm, sygn.

Bez tytułu, 1982 r.

olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wojciech Ćwiertniewicz | 1982` na odwrociu nalepka autorska z informacjami o pracy

Bez tytułu (125)

olej, płótno, 13 x 18 cm, 2014

bez tytułu (178), 2009

olej, akryl, płótno, 35 x 70 cm
opisany na odwrocie: 178 26/11/09

Bez tytułu (268), 2013

olej, akryl, płótno, 50 x 60 cm

Bez tytułu (Drzewa), 1989 r.

akryl/płótno, 100 x 81,5 cm
opisany na odwrociu: `7 | 3/89`

Bez tytułu (58), 2014

akryl, płótno, 22 x 90 cm,
sygn. l.d.: Ćwiertniewicz`14.

bez tytułu (316), 2010

olej, płótno, 18x13 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `10, opisany na odwrocie: 316 7/12/10 oraz nalepka autorska

bez tytułu (147), 2009

olej, tektura, 16x10,5 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `09, opisany na odwrocie: 147 19/8/09

Bez tytułu (92), 2008 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ćwiertniewicz 08`
na odwrociu opisany: `92 | 5 | 6 | 08` oraz nalepka z danymi pracy

bez tytułu, 2006-2007

akryl, olej, płótno, 54x65 cm
na odwrocie nalepka autorska oraz opis: 79,20/11/06 60,16/3/07

Bez tytułu (215), 2011 r.

olej/płótno, 30 x 30 cm
sygn. p. d.

Bez tytułu (216)

sygn. p.d. Ćwiertniewicz'13, na odwrocie opis autorski

bez tytułu (215), 2013

olej, akryl, płótno; 50x60 cm
opisany na odwrocie: 215 19/9/13 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (260), 2013

olej, akryl, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz `13

bez tytułu (191), 2013

olej, płótno, 80x30 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `13, opisany na odwrocie: 191 28/8/13 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (240)

olej, akryl, płótno, 30 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 13 oraz na odwrocie naklejka autorska; 2013

Bez tytułu (759), 2003 r.

akryl/sklejka, 20 x 15 cm, sygn.

bez tytułu (758), 2003

akryl, sklejka, 20x15 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz, opisany na odwrocie: 21/11/03 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (71), 2012

olej, akryl, płótno, 38 x 33 cm,
sygn.p.g.: Ćwiertniewicz`12, na odwrocie: nalepka; (71) 20/3/13

bez tytułu (169), 2009

olej, akryl, płótno, 35x70 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `09, na odwrocie naklejka autorska, opisany: 169, datowany 8/11/09

Bez tytułu (78), 2012 r.

akryl, olej/płótno, 38 x 33 cm
sygnowany p.d.: `Ćwiertniewicz `12`
na odwrociu opisany: `78 | 24/3/12` oraz nalepka z danymi pracy

Bez tytułu (200), 2010 r.

akryl, olej/płótno, 41 x 33 cm
sygnowany p.g.: `Ćwiertniewicz `10`
na odwrociu opisany: `200 | 27/8/10` oraz nalepka z danymi pracy

bez tytułu, 2006-2007

olej, akryl, płótno, 50x50 cm,
sygn. Ćwiertniewicz 06 07, opisany na odwrocie: 26/11/06 14/3/07 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (122)

Olej, akryl, płótno, 40 x 60 cm, 2008
sygn. p.d.: Ćwiertnieiwcz’08, na odwrocie naklejka autorska.

Bez tytułu (120), 2008 r.

akryl, olej/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Ćwiertniewicz `08`
na odwrociu opisany: `120 | 8/7/08` oraz nalepka z danymi pracy

Bez tytułu (22), 2012

olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `12 oraz na odwrocie: 17/1/12

BEZ TYTUŁU(179), 2009

sygn. l.g.Ćwiertniewicz`09
na odwrocie: 179/29/11/09

Bez tytułu (339), 2011 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Ćwiertniewicz `11`
na odwrociu opisany: `5/10/11 339` oraz nalepka z danymi pracy

Bez tytułu (134), 2009 r.

akryl, olej/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: `134 | 10/6/09` oraz nalepka z danymi pracy

Bez tytułu ( 31 ), 2012 r.

olej/płótno,
13 x 15 cm,
sygn.

Bez tytułu (133)

akryl/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: `133 | 8/6/09` oraz nalepka z danymi pracy

PALMY

Olej, płótno; 30 x 38 cm

Bez tytułu (43), 1995 r.

akryl, olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany l.d.: `Ćwiertniewicz `95`
na odwrociu opisany: `43 | 17/II/95`

bez tytułu (22), 2012

olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d: Ćwiertniewicz 12

Drzewa, 1989

akryl, płótno,
97 x 97 cm;
sygn. dat. p.g. Ćwiertniewicz`89; na odwrocie data: 5 / III/89

Bez tytułu (142), 1997 r.

olej /płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Ćwiertniewicz '97'
na odwrociu opisany: '142 | 7/IV/97'

bez tytułu (162)

olej, akryl, płótno, 35 x 27 cm,
sygn. p.d. Ćwiertniewicz`10

Bez tytułu (55), 1989 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `55 | X/89`

Drzewa, 1989

akryl, płótno,
97 x 97 cm;

Bez Tytułu (103), 2011

olej, płótno, 20 x 30 cm;
sygn. p.d. Ćwiertniewicz`11

bez tytułu (182), 1995

olej, płótno, 16 x 55 cm,
sygn. l.d: Ćwiertniewicz`95

bez tytułu, 2010

olej, płótno;
20 x 40 cm;
sygn.p.d.: Ćwiertniewicz `10

IV/88/20, 1988 r.

olej, akryl/płótno,
80 x 60 cm,
na odwrociu opisany: `IV/88/20`

Estymacja: 1 600 - 1 800 zł

Bez tytułu (331)

Olej na płótnie
18x13 cm

bez tytułu (196), 2011

olej, płótno,
18x13 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu /Ćwiertniewicz `11/, na odwrociu nalepka autorska

Bez Tytułu (103), 2011

olej, płótno, 20 x 30 cm;
sygn. p.d. Ćwiertniewicz`11

Bez tytułu, 730

sklejka, 13/12/02, 18x23 cm

Bez tytułu, 2010 r.

olej/płótno
18 x 13 cm
sygn.

Bez tytułu (126), 2009 r.

olej, akryl/płótno,
24 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ćwiertniewicz `09`
na odwrociu opisany: `126 | 28/5/09` oraz naklejka z opisem: `Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (126), 2009 | 24x27, olej i akryl na płótnie`

bez tytułu (23); 2009

olej, płótno;
24 x 18 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 09

Bez tytułu (129), 2009 r.

olej, akryl/płótno, 24 x 27 cm
na odwrociu datowany: `129 | 1/6/09` oraz naklejka z opisem: `Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (129), 2009 | 24x27, olej i akryl na płótnie`

Bez tytułu, 2008

olej, płótno;
30 x 30 cm

Bez tytułu (76), 2008

olej, akryl, płótno;
30 x 30 cm;
opisany na odwrocie: 76 8/5/08

BEZ TYTUŁU (253), 2004

AKRYL, PŁÓTNO,
60 X 81 CM;
SYGN. P. D.: ĆWIERTNIEWICZ `04.;
NA ODWROCIE OPIS AUTORSKI.

bez tytułu (318), 2010

olej, płótno,
18 x 13 cm,
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz` 10 oraz opis na odwrocie

Bez tytułu (199), 2010 r.

olej, akryl/płótno,
41 x 33 cm
sygnowany p.g..: `Ćwiertniewicz 10`

Bez tytułu (80), 1994

olej, płótno, 55 x 73 cm;
sygn. l. g.: Ćwiertniewicz `94;
na odwrocie opis autorski: 80 / IX/94

Bez tytułu (178), 2008 r.

olej, akryl/płótno,
24 x 30 cm
napis autorski na odwrociu: `178 | 4/8/08`, Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (178), 2008 | 24x30, olej akryl na płótnie`,

Bez tytułu (80), 1994

olej, płótno,
55 x 73 cm;

Bez tytułu (253), 2004

akryl, płótno,
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `04.;
na odwrocie opis autorski.

VIII / 88 / 49

akryl, płótno,
116 x 89 cm;
sygn. p.d.: ĆWIERTNIEWICZ;
na odwrocie na płótnie napisy: VIII/88 / 49

Bez tytułu (917), 1998 r.

olej/pilśnia,
21 x 30 cm,
sygn.

Bez tytułu (122), 2009

olej, akryl/płótno
13 x 18 cm

Bez tytułu, 1998

olej/płótno
33 x 38 cm

BEZ TYTUŁU(189)

olej i akryl na płótnie
15 x 15

Bez tytułu, 1995

olej, płótno,
33x38 cm

Bez tytułu (290), 2008 r.

olej, akryl/płótno,
30 x 24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `290 | 29/12/08`

Bez tytułu (144), 1997 r.

olej/płótno,
24,5 x 35 cm
sygn. i dat. p.d.: `Ćwiertniewicz `97`
dat. na odwrociu: `9/IV/97` oraz naklejka autorska z opisem

olej, płótno,
92 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie na krośnie

Bez tytułu, 1997 - 2007 r.

olej/płótno,
16 x 55,5 cm
na odwrocie naklejka autorska z opisem oraz datowanie na odwrocie płótna: `52 / 9/3/07 / 15/VI/97 / 172`

Świt, 1987

akryl, płótno,
48 x 57 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz;
na odwrocie opis autorski

Drzewo, 1988

olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz `88;
na odwrocie na płótnie nr i data: 59 / XI / 88

akryl, płótno, 148 x 148 cm

Bez tytułu (141), 2008

olej, akryl/płótno
13 x 18 cm

Bez tytułu [14], 1994

olej, akryl, płótno
34.7 x 16.3 cm
na odwrocie na płótnie: 14 [w ramce] | I/95

Bez tytułu [45], 1989

olej, płótno,
92.5 x 92 cm
sygn.p.d.: ćwiertiewicz 89
na odwrocie p.g.: 45 [w kółku] | X/89

Bez tytułu, (180), 2007

olej, akryl, płótno, 24x30 cm

Pierwszy olej, 1972 r.

olej/tektura, 33 x 23 cm, sygn.

akryl, płótno, 80 x 130 cm

akryl, płótno, 148 x 148 cm

Bez tytułu (134), 2007 r.

olej, akryl/płótno,
18 x 13 cm
sygn. i dat. p.d.: `Ćwietniewicz 07`
naklejka autorska na odwrocie

Bez tytułu, 1994

akryl, płótno,
35 x 16,6 cm;
na odwrocie: 14 / I / 94

Bez tytułu, 1990

olej, płótno,
73 x 73 cm;
sygn. l. d.: Ćwiertniewicz '90;
na odwrocie: 36 / V /90

Pejzażyk, 1986

akryl, płótno, 46 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz
na odwrocie opis autorski: Pejzażyk / 1986 / ĆWIERTNIEWICZ

Bez tytułu,206 - 1/XI/95

olej, płótno, 33 x 38 cm; sygn. p.d.: Ćwiertniewcz

Bez tytułu (107), 1992

olej, akryl, płótno
38 x 126,5 cm;
sygn. p. g.: Ćwiertniewicz `92
na odwrocie napisy autorskie: 107 / X/92

Drzewa

akryl, sklejka, 22 x 17,3 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `02
na odwrocie numer autorski 729 i data 12.12.02

Bez tytułu (143), 1997

olej/płótno, 24,5 x 35 cm
sygn. i dat. l.d.: `Ćwiertniewicz `97`
opisana na odwrocie: `143 | 8/IV/97`

KOMPOZYCJA

OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO
24x14
2008
SYGN. p.g. ĆWIERTNIEWICZ`08

Bez tytułu, 29, IV/90

akryl, płótno,
24x35 cm

Drzewo, 1973 r.

tempera na papierze,
29,5 x 41,5 cm,
sygn.

Dyptyk z cyklu: Bez tytułu 29 i 30, 2008 r.

olej i akryl na papierze,
20,5 x 15 cm,
sygn.

BEZ TYTUŁU (168)

olej, płótno
13x18 cm
2007
Syg. opis obrazu na naklejce na odwrocie

BEZ TYTUŁU (43), 1995

akryl, olej/płótno,
38 x 46 cm
sygn. i dat. l.d.: `Ćwietniewicz 95`
opisany na naklejcie na odwrocie: `43 /17/II/95`

Bez tytułu (329), 1998

akryl, płótno
33 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `98;
Na odwrocie napis autorski: 329 / 19/II/98

Bez tytułu (101), 1992

olej, akryl, płótno
25 x 101 cm, sygn. l. d.: Ćwiertniewicz 92,
na odwrocie opis autorski: 101 / IX/92

Kompozycja, 1995

olej/płótno,
24 x 54 cm
sygn. i dat l.g.: `ĆWIERTNIEWICZ 95`
opisany na odwrocie: `4 / 4/I/95`, na blejtramie pieczęć autorska

Małe morze

akryl, płótno,
20 x 33 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz

Bez tytułu, 30-VIII 1989

akryl, płótno, 42x42 cm

Bez tytułu(369), 1999 r.

akryl/płótno, 20 x 24 cm, sygn.

Bez tytułu(386), 1999 r.

akryl/sklejka, 15,5 x 24 cm, sygn.

TAORMINA, 1987

olej, płótno,
95 x 126.7 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 87; p.g.: Ćwiertniewicz 87
Na odwrocie na płótnie napis: ĆWIERTNIEWICZ `87 | Tytuł: TAORMINA, 1904

Bez tytułu (879), 2001

akryl, sklejka, 22,5 x 18 cm;
na odwrocie naklejka z opisem

Bez tytułu (1012), 2001

akryl, sklejka, 22,5 x 18 cm;
na odwrocie naklejka z opisem

Drzewa, 1990 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm

Bez tytułu nr 52, 1993

olej, płótno, 33 x 33 cm;
sygn. i dat. l.g.: Ćwiertniewicz `93, dat. i numerowany na odwrocie: 52 / IV/93

bez tytułu (101), 2005

olej/sklejka, 14 x 19 cm
sygnatura: tył / dół / środek
dar artysty

bez tytułu (102), 2005

olej/sklejka, 19 x 14 cm
sygnatura: tył / góra / prawa s.
dar artysty

Bez tytułu, 1988

olej, płótno, 73 x 73 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz `88; dat. i numerowany na odwrocie: IV / 88 / 22

Bez tytułu, 1990

olej, płótno, 27,5x38,5 cm

Tryptyk

Bez tytułu (795), 2003 r.,
Bez tytułu (797), 2003 r.,
Bez tytułu (35), 2004 r.,
olej/papier, 30 x 21 cm, sygn.

BEZ TYTUŁU, 1990

akryl na płótnie, 45,5 x 45,5 cm,
sygnowany p.d. "Ćwiertniewicz 90" oraz na odwrocie "18" "II/90"

Drzewa, lata 90

akryl, płótno, 42 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz

Drzewa, lata 90

akryl, płótno, 42 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz

Bez tytułu, 18, II 1990

akryl, płótno, 45,5x45,5 cm

Bez tytułu, 1989

olej, płótno,
139 x 139 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz`89, sygn. na odwr. p.g.: 27 | VII/89

BEZ TYTUŁU (20), 1990

akryl, płótno,
100 x 100 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `90; na odwr, na płótnie: 20 [w kółku] | III / 90

Bez tytułu, 2002 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm, sygn.
(wraz z: W. Ćwiertniewicz, "Ulica Długa", wyd. Fort Sztuki, Kraków 2005 r., nakład 300 egz., egz. nr 48)

Bez tytułu, 1988

akryl, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz `88;
na odrocie nr: VII/88/39

BEZ TYTUŁU (51)

1988 r.
Akryl na płótnie 80 x 59 cm
Sygnowany p.d. - "Ćwiertniewicz 88"

Bez tytułu (24), 1988

akryl, płótno, 120 x 99 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `88; na odwrocie nalepka autorska oraz napis na płótnie (nr i data): IV / 88 / 24

Kompozycja, 1995

olej, płótno, 17,5 x 48 cm;
sygn. i dat l.g.: ĆWIERTNIEWICZ 95, sygn. i opisane na odwrocie

Drzewa, lata 90.

akryl, płótno,
40 x 29,5 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz

Bez tytułu, 729, 12.12.2002

olej, deska,
18x23 cm

Bez tytułu, 2003 r.

akryl/płótno,
27 x 33 cm,
sygn.

Drzewa

akryl, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. p.d.: ćwiertniewicz

Bez tytułu (736)

akryl, płótno
150 x 110 cm

Bez tytułu, 1989

olej, płótno,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz`89, sygn. na odwr. p.g.: 27 | VII/89139 x 139 cm

Bez tytułu 1988

akryl, płótno, 80 x 59 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 88.
na odwrocie na płótnie nr: IX/88 / 51

Bez tytułu 1990

akryl, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p.d.: ćwiertniewicz `90, dat. na odwrocie na płótnie nr: 43 / VI/90

Bez tytułu, 728, 11/12/2002

deska, akryl,
18x23 cm

Bez tytułu, lata 90.

olej, płótno,
92 x 65 cm
sygn. l.d.: Ćwiertniewicz, na odwr. na poprzecznej żerdzi krosien: W Ćwiertniewicz BEZ TYTUŁU

Bez tytułu (169), 2002

akryl, sklejka
wymiary: 22x18 cm

Bez tytułu 21

21/1/00, deska, akryl, 20x 25 cm

30/1/2000

deska, akryl, 20x 25 cm

liczba obiektów: 320