1 zł
2 600 000 zł

GNIAZDOWSKA Bogna (ur. 1964, Warszawa)

Żaby, 2014 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm, poliptyk,
sygnowany i datowany p.d (każda): 'BG'14',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu (każda): 'BOGNA GNIAZDO | WSKA | ŻABY | OLEJ' 2014, 20 X 20'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Sen bohaterski, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BOGNA GNIAZDOWSKA | SEN BOHATERSKI | OLEJ 2017 | 60 X 100 cm'

Bul Bul, 2018r.

olej/płótno, 40 x 40,
sygnowany i datowany p.d: 'BG'18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BOGNA | GNIAZDOWSKA | BUL BUL | OLEJ 2018 | 40 X 40 CM'

Bul Bul 2, 2018r.

olej/płótno, 40 x 40, sygnowany i datowany p.d: 'BG'18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BOGNA | GNIAZDOWSKA | BUL BUL 2 | OLEJ 2018 | 40 X 40 CM'

Tapczan, 1999

olej, płótno, 140 x 200 cm, sygn. p.d.: BG '99 oraz na odwrocie

TAPCZAN, 1999

Olej, płótno; 140 x 200 cm
Sygnowany p.d.: BG99; sygnowany, opisany na odwrocie

Szarówka, 1995 r.

olej , płótno, 33 x 27 cm, sygn. p.d.: BG 95 oraz na odwrocie: Szarówka / Bogna / Gniazdowska / olej 95 / 33 x 27 cm

CIUCH - CIUCH

olej/płótno, poliptyk,36 x 48 cm

Dzięcioł , 2017

olej / płótno, 20 x 20 cm. sygn.

Mysikrólik, 2016

fotografia, olej / płótno, 20 x 20 cm. sygn.

Polska, 2015 r.

olej / płótno, 60 x 20 cm. sygn.

Makowce i Bajaderki, 2014 r.

olej, płótno, sygn.
40x40cm (poliptyk 4x20x20cm)

Owoce i warzywa, 2013

olej, płótno, 54x72 cm
sygn. p.d.: BG `12, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "OWOCE I WARZYWA" OLEJ 2013

A-a-a kotki dwa, 2013

olej, płótno, 4x(40x40)
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "A-A-A KOTKI DWA"OLEJ, 2013 4x40x40 /80x80 cm

Dwie łódki, 2015

olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: B.G., opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "DWIE ŁÓDKI" OLEJ ‘2015

Autko, 2013 r.

olej / tektura, 42 x 30 cm. sygn.

Pokusy, 2014/2015

olej, płótno,
60 x 60 cm, (poliptyk 9 sztuk 20 x 20 cm),
sygn. na odwrocie

Anioł przestworzy, 2005-2014

olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA ANIOŁ PRZESTWORZY OLEJ 2005-2014 50x50 cm

Koronki, 2012

olej, płótno, 5x(18x24) cm
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "KORONKI" OLEJ 2012 24X18

Królewna (1), 2011 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Szkiełko i oko, 2013

olej, płótno, 4x30x30 cm
sygn. na odwrocie każdy: BG`13

Dobre wiadomości, 2014

olej, płótno, 40x60 cm
sygn. BG `14, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "DOBRE WIADOMOŚCI" OLEJ `2014 / 60x40 cm

Pinokio i wróżka, 2012-2014

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. l.d.: BG `12-14, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "PINOKIO I WRÓŻKA" OLEJ 2012-2014 80x80 cm

Beza 2, 2010 r.

olej / płótno, 24 x 30 cm. sygn.

Psy

technika własna
100 x 72 cm

Owoce i warzywa, 2012

olej, płótno; 52 x 58 cm
sygn. na każdym segmencie p.d.BG`12 oraz na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA/OWOCE i WARZYWA/OLEJ`2012

Tryptyk obuwniczy, 2008-2012

olej, płótno, 82x33 cm
sygn. p.d. B.G., opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "TRYPTYK OBUWNICZY" OLEJ 2008-2012 82x33 cm

Dyptyk: Gruszki, 2013 r.

gwasz, 29,5 x 42 cm, sygn.

Wróbelek pocieszyciel, 2012

Olej, płótno, 20x20cm
sygn. BG`12, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA WRÓBELEK POCIESZYCIEL OLEJ, 2012 20X20 CM

Kapelusze i wachlarze, 2013

olej na płótnie, poliptyk 90x90 cm=9x30x30 cm
sygn. każdy element p.d. BG`13

Aparaty 7-12, 2012

akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. na licu: BG`12, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA APARATY 7-12

CZARNO-BIAŁE, 2013

olej, płótno, 61 x 61 cm,
sygn. każdy element : BG/`13,
na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA/CZARNO-BIAŁE/OLEJ/`2013/61 x 61 cm

poliptyk, olej, płótno,

4 x 27 x 33 cm, łącznie 54 x 66 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

Lato, 2007

olej, płótno, 24x33 cm, syn. I opisany na odwrocie /BOGNA GNIAZDOWSKA "LATO" OLEJ 2007 / 24x33/

Są sprawy, 2009 r.

olej/płótno,
24 x 33 cm,
sygn.

Polka-mazurka 2010 r.

olej/płótno,
20 x 20 cm.
sygn.

Generał, 2010 r.

olej/płótno
20 x 20 cm
sygn.

W Przód , W Tył

Obraz olejny: 33 x 27 cm

Pilotka - Amelia Erhard, 2010 r.

gwasz,
50 x 70 cm,
sygn.

Baloo, 2001

olej/płótno
18 x 24 cm

Co dalej, 2010

olej, płótno,
54,8x34 cm

Rodzeństwo

olej na płótnie
93 x 50

Sójka, 2009

olej/płótno
24x30 cm

Wilga, 2009

olej/płótno
24x30 cm

Hydroterapia

gwasz
50x70cm
2008

3 torebki, 2009

olej, płótno, 30x100 cm

Przyjaciel, 2006

olej, płótno,
73x100 cm

Komplet

olej
41 x 60 cm (+ rama)
2007

Komplet, 2007

olej, płótno
41 x 60 cm;
sygn. p. d.: BG ` 07;
opisany na odwrocie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / "KOMPLET" / OLEJ `2007 / 41 x 60 cm

Komplet, 2007

olej, płótno,
41 x 60 cm;
sygn. p. d.: BG ` 07;

Trzy koty, 2004

olej, płótno,
18 x 72 cm;
sygn. p.d.: BG`04 (każda część tryptyku);
na odwrocie napisy autorskie BOGNA GNIAZDOWSKA; OLEJ 2004 oraz tytuły od lewej: KANAREK, FIZIA oraz WOJOWNIK

Jesień, 2008

Olej, płótno, sygn. p.d., 24x33 cm

Sentymentalny Pan

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: BG 07;
na odwrocie napisy autorskie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / " SENTYMENTA- / LNY PAN" / OLEJ 2007 24 x 18

Z charakterem

olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: BG 07;
na odwrocie napisy autorskie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / " Z CHARAKTEREM" / OLEJ 2007 / 24 x 18

Sumatra, 2004

olej, płótno, 50 x 92 cm;
sygn. p.d.:BG`04; na odwrocie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / SUMATRA/ OLEJ `2004 100 X 50 cm

Niebieskoocy

Wymiary: 18x 96 cm
Poliptyk; 4 obrazki 18 x 24 cm
olej, płótno

Sumatra, 2004

olej, płótno, 50 x 92 cm; sygn. p.d.: BG04

Tygrys, Niebieskooka, Wąsik, 2004

tryptyk, olej, płótno, 72x18 cm

Pierwsza miłość, 2006

olej, płótno, 27x54 cm
(dyptyk 2x27x27 cm)

Tryptyk

"Pilnuj", 2005
olej, płótno, 33x24 cm;
"Spacerek", 2005
olej, płótno, 33x24 cm;
"Szukaj", 2005
olej, płótno, 33x24 cm

Koty, 2004

olej, płótno,
18x72 cm

Dobre dziecko, 2001

olej na płótnie,
33x27,5 cm,
sygn.

Gałązka, 1999

olej, płótno,
65x81 cm

Niebieski czy czerwony, 2002

olej, płótno
wymiary: 18x24 cm

Profil, 2001

olej, płótno, 18x24 cm

Przedwojenny anioł, 1999

olej, płótno, 24x24 cm

liczba obiektów: 69