1 zł
2 600 000 zł

KAWIORSKI Jarosław (ur. 1955 r., Nowy Sącz)

Trzy stojące postaci, 2002

olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
na odwrocie opis autorski: KAWIORSKI 96/97 (data ujęta w koło i przekreślona) 2002 / "3 STOJĄCE POTACI".

cena wywoławcza: Wykup abonament

Cztery postaci, 2002 r.

olej/płótno, 149,5 x 199,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW KAWIORSKI | "CZTERY POSTACI" 2002'

Postać siedząca, 2001

olej, płótno; 150 x 120 cm;
na odwrocie na płótnie opis autorski: KAWIORSKI 2001 / "POSTAĆ SIEDZĄCA".

Postaci, 1999

olej, płótno; 150 x 110 cm;
na odwrocie na płótnie opis autorski: POSTACI / KAWIORSKI 99 / ATA 12.

Postać, 2001

olej, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: KAWIORSKI 2001 / "POSTAĆ" / OLEJ PŁÓTNO.

technika własna
50 x 70 cm

POKÓJ Z BALKONEM II, 1987

olej, płótno, 140,5 x 139,5 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Z CYKLU "BALKONY" |
POKÓJ Z BALKONEM II | KAWIORSKI 1987
na odwrocie na płótnie pieczątka zezwalająca na wywóz
za granicę oraz nalepka BWA Kraków z danymi obrazu.

Postać

olej na płótnie
100 x 81 cm

Żółta kobieta

olej, płótno,
100 x 85 cm;
na odwrocie opis autorski: ŻÓŁTA / KOBIETA / KAWIORSKI

Balkon V, 1985

grafika, papier, 24,5 x 24 cm (wymiar odbitki), 55,3 x 43,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Kawiorski 85 (ołówkiem); nr odbitki i tytuł l. d.: 4/30 Balkon V (ołówkiem)

Balkon V, 1985

Twarze - profile, 2009

Olej, płótno;
wym.: 80 x 100 cm; opis autorski na odwrocie. Lit.: "Jarosław Kawiorski. Twarze i postaci", Nautilus, Kraków 2009, s. 29, il.

Bez tytułu, 2009

tusz, piórko, patyk/papier 70 x 100 cm

3 Psy, 1991

Akwaforta;
wym.: 490 x 320 mm;
sygn. p.d.: Kawiorski 91, tyt. śr.d., num. l.d.: 9/60.

Balkon VI, 1985

Akwaforta;
wym.: 265 x 245 mm;
sygn. oł. p.d.: Kawiorski 85, tyt. śr.d., num. l.d.: 26/30.

Bez tytułu, 1984

Akwaforta;
wym.: 195 x 245 mm;
sygn. oł. p.d.: Kawiorski 84, num. l.d.: e/a.

Akt, 2010

Olej, płótno;
wym.: 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie.

Bez tytułu, 2009

tusz, piórko, patyk/papier
70 x 100 cm

Głowy, 2009

Olej, płótno;
wym.: 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie.
Praca wystawiana.

Profil, 2009/10

Olej, płótno;
wym.: 60 x 50 cm;
sygn. na odwrocie.

Bez tytułu (Akt kobiecy), 2010

olej/płótno
90 x 60 cm

Bez tytułu, 2010

olej/płótno
90 x 60 cm

Balkon, 1985

Akwaforta, sucha igła;
wym. komp.: 245 x 245 mm, pl. 557 x 379 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Kawiorski 85, tyt. d., e/a.

Głowy, 2009

Olej, płótno;
wym.: 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie.
Lit.: Katalog wystawy Jarosława Kawiorskiego, Kraków 2009.

Postać, 2009

olej, płótno,
80 x 100 cm

Postać siedząca

olej, płótno
81 x 100 cm

Ryba, 1982

olej, płótno, 50 x 61 cm;
na odwrocie opis autorski

5

grafika, papier, 19,3 x 24,2 cm (wymiar odbitki); 32,2 x 40,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Kawiorski 84; nr odbitki l. d.: 18/30; oraz tytuł pośrodku u dołu: "5";
Na odwrocie nalepka z P.P. Sztuka Polska

Balkon VII, 1985

sucha igła, akwaforta
wym.: 260 x 245 mm (plansza 540 x 375 mm)
sygn. oł. p.d.: Kawiorski 85, l.d.: Balkon VII, odb. nr 3/30.

Balkon IV, 1985

sucha igła, akwaforta
wym.: 250 x 250 mm (plansza 480 x 390 mm)
sygn. oł. p.d.: Kawiorski 85, l.d.: e/a, Balkon IV.

BEZ TYTUŁU

PIÓRO, TUSZ
50x70
2004

Postać we wnętrzu, 1983

sucha igła, mezzotinta, papier,
56 x 44 cm (arkusz); 24 x 24 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p.d.: kawiorski 83 (ołówkiem) nr odbitki pośrodku u dołu: 9/30

Dwie postaci, 2000

olej, płótno; wym.: 100 x 80 cm; sygn. na odwrocie: Kawiorski 2000.

Postać leżąca

obraz, olej/ płótno, 55 x 100 cm, 2000
Kawiorski Jarosław - ur. 1955. Adj. z kw. I st. w Pracowni Malarstwa Ściennego na Wydziale Malarstwa.

Siedząca postać, 2000/01

olej na płótnie,
wymiary: 80 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.

Martwa natura z brokułem

olej na płótnie,
110 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Kawiorski 2002

Podwójna postać siedząca

olej na płótnie
80x100 cm

Podwójny obraz, postacie siedzące 1998/99

olej na płótnie, wym.: 198 x 147,8 cm,
sygn. na odwrocie: Kawiorski

bez tytułu, 2001

ol/pł,
61 x 50cm

Postać leżąca

olej, płótno, 55 x 100 cm
sygn. na odwrocie , dat. 2002 r.

liczba obiektów: 41