PUCHALIK Stanisław (1939 - 2012)
Akryl, płótno, 2002, 42,5 x 54 cm,
sygn. l.d.: St. Puchalik 2002, na odwrocie: St. Puchalik "Stary Dom" akryl 2002.
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: St. Puchalik/1996 r., opisany na odwrociu: St. Puchalik/WIEŻA BABEL/pastel/1996 r.
praca bez oprawy
Pastel, papier, 65 x 48 cm,
sygn. p.d.: St. Puchalik [19]81
Pastel, papier, 61 x 41 cm,
sygn. z dedykacją p.d.: Przyjacielowi Jasiowi z okazji spotkania i podpory ducha St Puchalik [19]93
pastel, papier, 62 x 44,5 cm,
sygn. p.d.: St. Puchalik 1988
akryl/płótno
56 x 54 cm
olej na płótnie, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: St. Puchalik
Na odwrocie znajduje się zezwolenie na wywóz za granicę z 1981 r.
obraz, akryl, 77 x 48 cm, 2006
Puchalik Stanisław - ur. 1939. Prof., prowadzi Pracownię Rysunku na Wydziale Rzeźby.