1 zł
2 600 000 zł

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Asmira, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'OW'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK | "ASMIRA" | 2019 | OL/PŁ 70 x 70 cm'

cena wywoławcza: Wykup abonament

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Gwiazdka, 2018

olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Jedwabny szlak, 2019

inkografia, wydruk
40 x 40 cm
sygn. p.d.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Uzbek julkhyrs, 1996

olej, płótno, 100 x 65 cm
sygn. p.d.: OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK UZBEK JULKHYRS OL/PŁ 1996 65x100

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Arabeska, 2018

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Uzbek, 2018

Inkografia
70 x 50 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

NIEZNOŚNA LEKKOŚĆ BYTU, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Olga Wolniak | Nieznośna lekkość bytu | ol/pł | 100 x 100 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Żywioły, 2018

inkografia 30x42, opisana na dole

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Ognisty wzór, 2018

inkografia, 30x42 cm,
opisana na dole

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Wschodnie ściegi, 2010

olej, płótno, 18 x 24 cm,
sygn. na odwrocie: Olga Wolniak 2010

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Amourette, 2018 r.

inkografia, e/a, 83,5 x 59 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Samarkanda, 2015

olej, płótno, 110 × 110 cm
sygn. p. d.: OW oraz na odwrocie: OLGA WOLNIAK 2015 |„SAMARKANDA” |OL/PŁ 110 X 110 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Mandragora, 2010 r.

olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'O.W'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK 2010 | „MANDRAGORA” | OL/PŁ 50 x 61 cm'

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

''Makijaż", 1989 r.

olej/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK 1989 | MAKIJAŻ | OLEJ 120 X 160'

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

"Wielka Bogini", 2008 r.

olej/płótno, 200 x 125 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'OW08'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK 2008 | "WIELKA BOGINI"'

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

KANDIL, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: olga wolniak I "kandil" I 2018 I OL/PŁ I 100 x 100 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Wschodnie ściegi, 2010

olej, płótno, 18 x 24 cm,
sygn. na odwrocie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Czarna perła, 2014 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA WOLNIAK | "CZARNA PERŁA" 2014 | OL/PŁ 70 x 70 cm'

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Arabesque, 2016 r.

olej na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

ZŁOŻONOŚĆ, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Olga Wolniak | Złożoność | 2017 | olej/pł.| 100 x 100 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Jedwabny szlak, 2016

olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: OW
na odwrocie: OLGA WOLNIAK 2016 | "JEDWABNY SZLAK" | OL/PŁ 70x70 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

ISFAHAN, 2016 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
Olga Wolniak | ISFAHAN | 2016 | olej/płótno | 81 x 100 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Kirasja

olej na płótnie , 40 x 40 cm
sygn. na odwrociu

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Magdala, 2016 r.

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Persjana, 2016

olej, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK "PERSJANA" 2016 OL/PŁ 40 x40 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Złoty żar

akryl na płótnie, 18 x 24 cm, 2014

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Magia Indii

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2001 r.

olej/płótno, 100 x 75
sygnowany, datowany i opisany
na odwrocie pismem odręcznym:
Olga Wolniak | Bez tytułu | 2001 |
olej płótno |75 x 100 | OW 2001

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Motyw ludowy, 2003 r.

olej, płótno, sygn.
38 x 46 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

27,5 x 39,5 cm
Technika mieszana, 2011 r.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Szal Anais Nin, 2015

akryl, płótno; 200 x 140 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK / "SZAL ANAIS NIN" 2015 / AKRYL/PŁÓTNO 200 x 140 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Amira, 2015 r.

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Lukrecja, 2015

akryl, płótno, 18x24 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK "LUKRECJA" 2015 AKRYL/PŁÓTNO 18x24 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Kwiat mego sekretu, 2015

olej, płyta, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK "KWIAT MEGO SEKRETU"2015/OL/PŁ 100 x 120

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Dywany z gwiazdą, 2012 r.

akryl/płótno, 53 x 65 cm
sygnowany p.d.: `OW`
na odwrociu opisany: `OLGA WOLNIAK | "DYWANY Z GWIAZDĄ 2012 | Akryl/Płótno 53/65`

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bordiura, 2014

olej na płótnie
20 x 20 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bez tytułu, 2010 r.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Dywan perski

olej, płótno, 30 x 30 cm, 2012

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p. d.: `OW* | 06`
na odwrocie opis autorski

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Samira, 2013

olej, płótno, 100x81 cm
sygn. p.d. OW, opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"SAMIRA" 2013/ OL/PŁÓTNO 81X100 CM

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Palang, 2013 r.

olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `OLGA WOLNIAK | OLEJ/PŁÓTNO 30 x 30 cm | "PALANG" 2013`

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Nesibe - harmonia, 2013

olej/płótno, 20x20 cm

Estymacja: 1800 - 2200 zł

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Asena - symetria, 2013

olej/płótno, 20x20 cm

Estymacja: 1800 - 2200 zł

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Zemra - kontrast, 2013

olej/płótno, 20x20 cm

Estymacja: 1800 - 2200 zł

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Motyw birmański, 2008 r.

olej/płótno, 50x50 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Sarong, 2013

olej, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK "SARONG" 2013 OL/PŁ 40x40 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Orient, 2008

olej/płótno, 50 x 50 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Kilim, 2013

olej, płótno, 65x50 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"KILIM`2013/OLEJ/PŁÓTNO 65x50 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Pers, 2006

olej, płótno, 100x73 cm
sygn. p.d. OW06, na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"PERS" 2006/OL/PŁ 73x100 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Groteska, 2011 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm,
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

DYWAN, 2003

olej, płótno, 100 x 65, sygn. p.g. 2003,
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"DYWAN/" 2003/OL/PŁ 100 x 65

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Milat, 2012

Olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. obustronne, data i opis na odwrocie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Fihi Ma Fihi (Tym jest to co w tym jest)

olej, płótno; 110 x 130 cm,
sygn. l.d. OW 11 oraz na odwrocie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Dosemealti, 2009

olej, płótno, 50x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /OLGA WOLNIAK "DOSEMEALTI" 2009 OL/PŁ 50x50 cm/

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

To znak, 2012 r.

akryl/płótno,
55 x 46 cm,
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Seraj

olej, płótno
30x30 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Śródziemnomorski (dywanik), 2012

olej/płótno, 50x70 cm
sygn. i opisany na odwrocie /OLGA WOLNIAK 2012 OL/PŁ. 50x 70 cm "ŚRÓDZIEMNOMORSKI? DYWANIK/

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Dywan z gwiazdą, 2012 r.

akryl/płótno,
54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `OW`
na odwrociu opisany: `OLGA WOLNIAK | "DYWAN Z GWIAZDĄ" 2012 | AKRYL/PŁÓTNO 53 x 65 cm`

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Groteska, 2011 r.

Olej / płótno,
40 x 40 cm,
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Ladik

olej na płótnie
40 x 50 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Drzewo życia

Akryl/papier
42x30 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Przetarty, 2011

olej, płótno,
40x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /OLGA WOLNIAK "PRZETARTY" 2011 r. OL/PŁ. 40x50 cm/

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Mandragora, 2010 r.

olej/płótno
50 x 61 cm
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Wschodnie ściegi, 2010

Olej, płótno, 18 x 24 cm;
Sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIKA/"WSCHODNIE ŚCIEGI/OL/PŁ 18 X 24 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Asena, 2009 r.

olej/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Brama do raju, 2009

50x50cm
olej na płótnie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Ogród Nadziei

Olej/płótno
18x24

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Ogród Nadziei

Olej/płótno
18x24

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Tuberoza, 2009

olej/płótno
30x30 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Ortakent, 2009 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bordiura w błękicie

olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. z prawej: OW / 04
na odwrocie opis autorki

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bez tytułu, 2008 r.

olej/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

bez tytułu

tech. własna
42x58 cm
2006 r.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Kwiaty pustyni, 2008

Olej, płótno, sygn., 50x50cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bordiura z gwiazdą, 2004 r.

olej/płótno, 80 x 70 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Dywanik, 2004 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Tygrysie oko 2005 r.

olej/płótno, 70 x 54 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Ow / 05 oraz
na odwrocie: OLGA WOLNIAK / "TYGRYSIE OKO"
2005 r. / OL/płótno 54 x 70 cm`

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bez tytułu, 2006

olej, płótno, 50x50 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bez tytułu, 2006 r.

akryl/karton, 58,5 x 42 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygn. P. d.: OW*/06
na odwrocie opis autorski

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Tkanina, 2006

olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: OW 06;
na odwrocie napisy autorskie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Tkanina, 2006

olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: OW 06;
na odwrocie napisy autorskie

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Motyw barokowy, 2005

olej, płótno, 50x61 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

OGNISTY, 2001

olej, płótno,
60 x 71 cm
sygnowany p.d. żółtą farbą: OW 2001
na odwrocie na płótnie napis czarnym flamastrem: OLGA WOLNIAK | "OGNISTY" | OL | PŁ 60 x 82 cm 2001 r.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Motyw z winoroślą

olej na płótnie, 46 x 55 cm, 2003r.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Płonący ornament, 2005 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Tkaninka, 2004

olej, płótno,
27x33 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bordiura w błękicie, 2004 r.

olej/płótno,
46 x 55 cm,
sygn.

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Bordiura, 2004

olej, płótno,
80 x 70 cm
sygn. p.d. OW04
opis tył: OLGA WOLNIAK / "BORDIURA" (Z GWIAZDĄ) 2004 / OL/PŁ / 70 x 80 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Motywy północne

2003 r.
olej na płótnie
46x38

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Basir, 1999

olej, płótno,
100x100

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Haft, 2001

olej, płótno
wymiary: 60x71 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Ognisty, 2001

olej, płótno, 60x82 cm

WOLNIAK Olga (ur. 1957)

Dywan, 1998

olej, płótno
200 x 140 cm

liczba obiektów: 95