1 zł
2 600 000 zł

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

AMOR, 1996

Olej, płótno; 100 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

AMOR I LEW, 1997

Olej, płótno; 130 x 150 cm
Sygnowany l.d.: JACEK | ŁYDŻBA; sygnowany i opisany na odwrocie

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

PANNY KOMUNIJNE, 1997

Olej, płótno; 100 x 120 cm
Sygnowany p.d.: JACEK | ŁYDŻBA; sygnowany i opisany na odwrocie

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

ŁÓDŹ, 2000

Olej, płótno; 120 x 150 cm
Sygnowany l.d.: JACEK | ŁYDŻBA | 2000

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

TERAZ POLKA - DZIEWCZYNA Z FLAGĄ, 2000

Olej, płótno; 130 x 150 cm
Sygnowany p.d.: JACEK | ŁYDŻBA | 2000; sygnowany i opisany na odwrocie

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

DZIEWCZYNA Z OSZCZEPEM, 2009

Olej, płótno; 130 x 150 cm
Sygnowany p.d.: JACEK | ŁYDŻBA | 2009; sygnowany i opisany na odwrocie

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

PRZYJACIÓŁKI, 2000

Olej, płótno; 150 x 130

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

CHŁOPIEC I DZIEWCZYNA, 1997

Olej, płótno; 120 x 100 cm
Sygnowany p.d.: JACEK | ŁYDŻBA

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2018

Rysunek, pióro
26,5 x 20,5 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

M.M, 2011

olej, płótno, 100 x 120 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Samolot i wilk, 2001 r.

olej/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JACEK | ŁYDŻBA | 2001'
na odwrocie sygnowany, datowany i opisany: 'JACEK ŁYDŻBA | 2001 | SAMOLOT I [słowo wykreślone] WILK'
na blejtramie nalepka: 'FINALISTA KONKURSU OBRAZ ROKU 2001 | miesięcznika Art & Business. Sztuka i Antyki | Warszawa, Królikarnia, 2 marca 2002'

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Dziewczyna i Brahms (2017)

sygn. dat. p.d.
technika mieszana, papier
35x26 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioły

collage (wycinanka), karton; 83 x 60 cm.

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Łabędzie , 2007 r.

gwasz/papier, 33 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'JACEK | ŁYDŻBA | 2007'

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Samolot i wilk, 2001 r.

olej/płótno, 150 x 200 cm
- "Obraz Roku 2001", Królikarnia, Warszawa 2002

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

technika własna
49,5 x 35 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł

35 x 50 cm
Tempera, 2015 r.

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Żołnierze, 2002

olej, płótno, 48 x 56 cm,
sygn. l.d.: Jacek | Łydżba | 2002

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2009 r.

technika mieszana/papier, 52,5 x 37,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jacek | Łydżba | 2009`

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

AMOR I LEW, 1997

Olej, płótno; 130 x 150 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

PANNY KOMUNIJNE, 1997

Olej, płótno; 100 x 120 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

DZIEWCZYNA Z OSZCZEPEM, 2009

Olej, płótno; 130 x 150 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Olej, płótno; 130 x 150 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

ANIOŁ I KWIATY, 1997

Olej, płótno; 100 x 81 cm
Sygnowany p.d.: J. ŁYDŻBA; sygnowany i opisany na odwrocie

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

AMOR, 1996

Olej, płótno; 100 x 80 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

PRZYJACIÓŁKI, 2000

Olej, płótno; 150 x 130

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

CHŁOPIEC I DZIEWCZYNA, 1997

Olej, płótno; 120 x 100 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

ŁÓDŹ, 2000

Olej, płótno; 120 x 150 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Jeździec, 2013

szablon, akryl/papier, 30 x 40 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Akt

tempera/papier, 40x28cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Wilk i Lilia

akryl, tektura, 44 x 30 cm,
sygn. p.d.: Jacek Łydżba

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł

tempera
46x34 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Łodzie, 2000

olej, płótno,
130 x 150 cm;
sygn. i dat. l.d.: JACEK / ŁYDŻBA / 2000;

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2007

pastel, gwasz, 51x36 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2011

olej na płótnie, 100x120 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Dwie Kobiety

Tempera na papierze 44x32cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Dziewczynka w białej sukience, 2006

gwasz na papierze
50 x 34 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł z lilią

akwarela, papier,
50 x 35 cm,
sygn. l.d.: Jacek Łydżba 2009

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł ognia

olej, płótno,
120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jacek Łydżba `07

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2002

tech.własna
64,5 x46,5 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Łodzie, 2000

olej, płótno,
130 x 150 cm;

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2009

akwarela, papier, 35x50 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Łodzie, 2000

olej, płótno, 130 x 150 cm;
sygn. l.d.: JACEK / ŁYDŻBA / 2000;

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

ZMIANA WART Y, 2002 R.

olej/płótno, 50 x 61 cm
sygn. i dat. p.d.: `JACEK ŁYDŻBA 2002`
oraz sygn. i opisany na odwrocie: `JACEK ŁYDŻBA / 2002 / ZMIANA WARTY`

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2001

akwarela, gwasz,
50x36 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł

tech. własna
35x50 cm
2006 r.

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2006

akwarela, papier, sygn., dat. p.d. 35x49 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2003

akwarela, gwasz, 30x34 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2001

gwasz, 34,5 x49 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł II, 2006

akwarela, gwasz, 32 x 44cm
sygn. p.d.: Jacek / Łydżba / 2006

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł I, 2006

akwarela, gwasz, 32 x 44cm
sygn. śr.d.: Jacek / Łydżba / 2006

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2005,

gwasz 51 x 65 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł, 2002

pastel, 34x47 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

bez tytułu

technika własna, 50 x 35 cm, 2005r.

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Dziewczynka w stroju komunijnym, 2004

akwarela, gwasz, ołówek,
35,3x50 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2001

akwarela, ołówek,
47x32,5 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Anioł i kot

2003 r.
technika własna
34,5x45

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Przyjaciółki

olej, płótno,
wymiary: 200 x 150 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

PRZECHADZKA, 2001

akwarela, 33 x 48 cm w świetle passepartout,
sygnowany p. d. "Jacek/Łydżba/2001"

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2001

papier, technika mieszana
wymiary: 47x32 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Bez tytułu, 2000

akwarela, 32x48cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Okręt, 2000

olej, płótno, 79,5x50 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Czerwony samolot, 1999

olej, płótno, 120x150 cm

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Głowa Anioła II, 1999

pastel, 30 x 22 cm
dar Galerii ART.

ŁYDŻBA Jacek (ur.1966r.)

Głowa Anioła I

pastel, 31 x 23 cm
dar Galerii ART

liczba obiektów: 66