PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'Priebe'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 61 x 80 cm,
sygn. p.d.: Priebe
Olej, płótno, 61 x 81 cm
Sygnowany l.d.; Priebe
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Priebe'
olej, płyta pilśniowa, 50 x 60 cm
sygn. p. d.: Priebe
olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p. d.: Priebe
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, płótno, 71 x 101 cm
sygn. p.d: Priebe
olej, płótno, 61 x 81 cm
sygn. l.d.: Priebe
olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. l. d.: Priebe
olej, płótno, 61 x 80 cm
sygn. p.d.: Priebe
olej, płótno
70 x 100 cm
sygn. l.d.: Priebe
na odwrocie napis tuszem na płótnie p.d.: Ja | Nr. 1301/NMR
olej, płótno, 60 × 81 cm
sygn. l. d.: Priebe
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn.: l. d.: R. Priebe / Monachium?
olej, tektura; 31 x 41 cm;
sygn. p. d.: Priebe
olej, płótno, 70,5 x 100 cm
sygn. l. d.: Priebe
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Priebe'
Pejzaż z łodziami rybackimi i wiatrakiem
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Priebe
olej, sklejka; 44,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Na odwrocie podpis własnościowy - nieczytelny,
niżej: Priebe: Segelboote/ Hbg [Hamburg] 1945/46
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Priebe`
olej, płyta; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Priebe
na odwrocie drukowana nalepka z interesującymi szczegółami dotyczącymi życia artysty, w tym podana data śmierci wcześniej w literaturze aukcyjnej nieznana: Rudolf Priebe 1889 Schulakowo/Kiew - 1964/ Hamburg/ Akademie Breslau / Polen bei Busch und Kaempffe / Akademie MŹnchen bei Herterich
olej, płyta; 48,5 x 58,5 cm;
sygn. p. d.: Priebe
olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. p. d.: Priebe
Estymacja:9 000 - 12 000 zł
olej, tektura
33 x 43 cm
sygn. p.d.: Priebe
PEJZAŻ Z PARĄ PRZYCUMOWANYCH ŁODZI RYBACKICH
Olej, płótno;
61 x 80,2 cm
Sygnowany p.d.: Priebe
Olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm
Sygnowany l.d.: Priebe
Stan zachowania: perforacja płótna.
Olej, tektura
43,5 x 49,5 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: Priebe
olej/płótno, 61 x 80 cm
sygnowany p. d.: `Priebe`
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l. d.: `Priebe`
olej, płótno,
60.3 x 80.3 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno,
60.5 x 81 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. p.d.: Priebe
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. l.d.: Priebe
olej, płótno,
70 x 80.3 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płyta,
49 x 58 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
50.5 x 60 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno dublowane, 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l.d.: Priebe
olej, sklejka,68 x 98.4 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płyta,
60 x 79.5 cm
sygnowany
p.d.: Priebe
olej, płyta,
50 x 60 cm
sygnowany p.d.: Priebe
Na odwrocie nalepka (druk) z tekstem: KUNSTHANDLUNG | RICHARD BÖHRS | HAMBURG 36 | COLONNADEN 30
olej, płyta,
50 x 60 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
60 x 81 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płyta pilśniowa,
50 x 58.5 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płyta,
51 x 61.3 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno,
60 x 80 cm
sygnowany l.d.: Priebe
Na odwrocie nalepka firmy Bilder-Meyer z Hannoveru.
olej, płótno,
70 x 100 cm
sygnowany l.d.: Priebe
Olej, dykta; 70,2 x 100 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: Priebe
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p.d.: Priebe
Na odwrocie pieczątka Galerii Mźindermann
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany l.d.: Priebe
Na odwrocie nalepka (druk) z tekstem: Rudolf PRIEBE | Marine u. Bildns - MALER | * 1889 Schulakowo / Lebt in Hamburg | - Lit. Th./B. Vollmer III -
olej, płótno,
70.5 x 101 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
74 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Priebe
olej, płyta pilśniowa, wym.: 25 x 34 cm
sygn. p.d.: Priebe
PO POŁOWIE (RYBACKIE ŁODZIE ŻAGLOWE), 1945
olej na sklejce, 54,5 x 70 cm, sygnowany p. d. "Priebe", na odwrocie ręką artysty "Rudolf Priebe, Hamburg 11 Hallentrapp [?] 5, Dez. 1945"
olej na tekturze, 50 x 60 cm, sygnowany p. d. "Priebe"
WIATRAK; PEJZAŻ NADWODNY Z ŻAGLÓWKAMI
olej na płycie, 40 x 50 cm, sygnowany p.d.: "Priebe"
Malowany szeroko, zamaszyście, pewną ręką.
olej na płótnie, 66 x 91 cm, sygnowany p.d.: "Priebe"
olej, tektura, 60,5 x 80 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na płótnie, 60 x 80 cm sygnowany l.d. "Priebe"
olej, tektura,
79.5 x 99.5 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na sklejce, 35,5 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: "Niederelbe/Priebe HH"
olej, płótno,
30 x 40 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: "Priebe"
olej na płótnie, 60,3 x 80,4 cm
sygnowany l.d.: "Priebe"
na odwrocie stempel zakładu przyborów malarskich oraz informacje o obrazie
olej, płótno,
80.5 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
70 x 100 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej na płótnie, 70,5 x 100,5 cm
sygnowany p.d.: "Priebe"