1 zł
2 600 000 zł

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Uniwersytet Jagielloński

autolitografia kolorowana, papier; 67 x 45 (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na kamieniu: … (słabo czytelnie);
u dołu napisy maszynowe: KRAKÓW UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
na odwrocie napisy maszynowe: KRAKÓW UNIWERSYTET DZIEDZINIEC/ AUTOLITOGRAFIA/ ART.MALARZA/JANA KULKIKOWSKIEGO/KRAKÓW/ NA BŁONIE.

cena wywoławcza: Wykup abonament

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Zamek w Olsztynie

autolitografia podmalowana akwarelą; 67 x 45 cm (w świetle oprawy);
u góry po prawej odręczny napis: OLSZTYN ZAMEK;
na odwrocie napis: OLSZTYN ZAMEK /
AUTOLITOGRAFIA / ART. MALARZA / JANA
KULKIKOWSKIEGO / KRAKóW /NA BŁONIE 20

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Dziedziniec Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

autolitografia podmalowana akwarelą; 68,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
u dołu napis: KRAKóW UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI;
na odwrocie napis: KRAKóW UNIWERSYTET DZIEDZINIEC / AUTOLITOGRAFIA / ART. MALARZA / JANA KULKIKOWSKIEGO / KRAKóW / NA BŁONIE 20

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Dziedziniec Collegium Maius Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie

autolitografia podmalowana akwarelą; 68,2 x 45 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napisy maszynowe: KRAKÓW UNIWERSYTET DZIEDZINIEC/ AUTOLITOGRAFIA/ ART.MALARZA/JANA KULKIKOWSKIEGO/KRAKÓW/ NA BŁONIE

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Kwiaty

autolitografia
74 x 53,5 cm

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Świerki

autolitografia
49 x 32 cm

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Łazienki Królewskie-Rotunda

autolitografia
50 x 35 cm

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Łazienki Królewskie

autolitografia
35 x 50 cm

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Zamek Królewski w Warszawie. Autolitografie

Teka autolitografii dwubarwnych; wym. teki: 700 x 550 mm; zawiera: 1. Sala Audiencyjna (nie sygn.), 2. Sala Balowa (sygn. pł. p.d.), 3. Sala Tronowa (sygn. pł. l.d.), 4. Sala Rycerska (nie sygn.); grafiki naklejone na oryginalne plansze (na odwrotach tytuł, technika); zachowana oryginalna teka.

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

KATEDRA NA WAWELU

Technika mieszana; 40 x 49 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: JKulikowski

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Zamek Królewski w Warszawie

autolitografia, papier,
50 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.g.: Kulikowski (na płycie), na odwrocie stemple artysty

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Drzewa

kredka, węgiel, papier, 50 x 62,5 cm
sygn. l.d.: JKulikowski

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Drzewa

sygnowany l.d. (na odwrociu stempel artysty)
kredka, papier, tektura
49x62.5

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

KULIKOWSKI Jan (1914-1995)

Świerki

sygn. l.g. (na odwrociu stempel artysty)
autolitografia b
50.8x35.6

liczba obiektów: 15