1 zł
2 600 000 zł

CHRYSTOW Sławomir (ur. 1976r.)

Zestaw dwóch grafik

1.Kopozycja - akwaforta, akwatinta, papier; 34,5 x 44 cm; wymiar odbitki, 36,5 x 45.5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
2. Fantastyczne zwierzę, akwaforta, akwatinta, papier; 30,3 x 30,5 cm (wymiar odbitki, 36 x 40,5 cm; (wymiar arkusza); na odwrocie odbitka innej pracy graficznej z portretami, sygn . p. d.: Sławomir Chrystow (ołówkiem);

cena wywoławcza: Wykup abonament

Let's have a trip together, 2006

linoryt, papier; 30 x 21,5 cm (wymiar kompozycji),
70,5 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: "Let's have a trip together" (ołówkiem), p. d.: 9/20 S. Chrystow / 2006 (ołówkiem), po środku znak artysty: inicjał SCH w prostokącie (czerwona pieczątka); stan: zabrudzenie lewego dolnego rogu papieru.

Scena alegoryczna, 2016

Tempera na desce; wym.: 70 x 60 cm; sygn. śr.d.: S. Chrystow 2016.

Przez dziurkę od klucza. Teka graficzna, 2011

Teka 6 linorytów z frontyspisem, wydana w 2011 w nakładzie 13 egzemplarzy; wym. plansz: 500 x 705 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: S. Chrystow 2011, l.d. tyt., śr. d: pieczątka autorska SCh; Plansze: "Witaj i żegnaj wielka tajemnico", linoryt barwny; wym. komp.: 390 x 485 mm;"Para", linoryt; wym. komp.: 385 x 470 mm;"Znajome miejsce", linoryt barwny, wym.: 390 x 470 mm;"Piknik lalek", linoryt, wym. komp.: 385 x 468 mm; "Żegnaj pajacyku", linoryt, wym. komp.: 470 x 387 mm; "Wielki manipulator"; linoryt, wym. komp.: 470 x 383 mm. Grafiki znajdują się w oryginalnej, tytułowanej przez autora, kartonowej tece.

Adam i Ewa, 2014

Technika własna, tektura; wym.: 48,3 x 37,7 cm; sygn. w obrębie kompozycji: S.Chrystow MMXIV.

Wielki Manipulator, z teki graficznej Przez dziurkę od klucza, 2011

linoryt, papier Farbiano Tiepolo, 3/13, 47 x 38,5 cm,
sygn. p.d.: S. Chrystow 2011

Bożek podróży morskich, 2010

linoryt, kaszerunek, papier Xuan, 27 x 20 cm (papier 53 x 39,5 cm), 6/35,
sygn. p.d.: S. Chrystow 2010 i pieczęć autorska

Gdzie Cię teraz szukać, 2012

Tusz, gwasz, akwarela; wym.: 49,1 x 35 cm; sygn. i datowany piórkiem l.g.; tytuł p.g. narożnik. Praca wystawiana w 2013. Lit.: Katalog wystawy "Sławomir Chrystow. Prace wybrane", Kraków 2013, s. 6.

Bez tytułu, 2012

Tusz, gwasz, akwarela, złocenie; wym.: 34,8 x 49,5 cm; sygn. i datowany w obrębie kompozycji l.d. Praca wystawiana w 2013. Lit.: Katalog wystawy "Sławomir Chrystow. Prace wybrane", Kraków 2013, s. 5.

Przez dziurkę od klucza, 2011

Teka graficzna 6 linorytów z frontyspisem, wydana w nakładzie 13 egzemplarzy; wym. plansz: 500 x 705 mm; sygn. i dat. oł. p.d.: S. Chrystow 2011, l.d. tyt., śr. d: pieczątka autorska SCh. Plansze: "Witaj i żegnaj wielka tajemnico", linoryt barwny; wym. komp.: 390 x 485 mm; "Para", linoryt; wym. komp.: 385 x 470 mm; "Znajome miejsce", linoryt barwny, wym.: 390 x 470 mm; "Piknik lalek", linoryt, wym. komp.: 385 x 468 mm; "Żegnaj pajacyku", linoryt, wym. komp.: 470 x 387 mm; "Wielki manipulator"; linoryt, wym. komp.: 470 x 383 mm.

Mały ogród zoologiczny, 2013

Tusz, akwarela, bibuła; wym.: 23 x 32,5 cm; sygn. l.g.: S. Chrystow maj 2013. Rysunek naniesiony na delikatne tło powstałe w technice ebru.

Podmuch, 2013

Tusz, akwarela, bibuła; wym.: 23 x 32,5 cm; sygn. l.d.: S. Chrystow / Mart 2013 / Kraków.

Stary człowiek i wiosna

2002/2007, linoryt, 21 x 28,7 cm
sygn. p. d. S. Chrystow
Dar Salonu Antykwarycznego Nautilus, Kraków, ul. Pijarska 5/2A

Kalejdoskop, 2011

Akwarela, tusz, technika ebru, papier;
wym.: 22,2 x 34 cm;
sygn. p.g.: S. Chrystow 2011, tyt. l.g.

Czary, 2008

Tusz, papier;
wym.: 35 x 40 cm;
sygn. i dat. śr.d.: S. Chrystow 2008, p.d. tytuł.

Przez dziurkę od klucza, 2011

Teka 6 linorytów, wydana w 2011 w nakł. 13 egzemplarzy; wym. plansz: 500 x 705 mm; każda sygn. i dat. oł. p.d.: S. Chrystow 2011, l.d. tytuł, śr. d. pieczątka autorska SCh. Plansze: 1. Witaj i żegnaj wielka tajemnico; linoryt barwny; wym. komp.: 390 x 485 mm; 2. Para; linoryt; wym. komp.: 385 x 470 mm; 3. Znajome miejsce; linoryt barwny, wym.: 390 x 470 mm; 4. Piknik lalek; linoryt, wym. komp.: 385 x 468 mm; 5. Żegnaj pajacyku; linoryt, wym. komp.: 470 x 387 mm; 6. Wielki manipulator; linoryt, wym. komp.: 470 x 383 mm. Grafiki w tytułowanej przez autora tece; dołączony rękopiśmienny frontyspis.

Gdyby mogli wiedzieć, 2010

Tusz, akwarela; wym.: 35 x 49,5 cm; sygn. i dat. tuszem d.: S. Chrystow 2010, l.g. tyt.

Regiment św. Jadwigi, 2006

Linoryt, papier;
wym. komp.: 455 x 625 mm; wym. pl.: 500 x 705 mm;
sygn.i dat. oł. p.d. S. Chrystow i pieczątka, egz. 1/10.

Moja śląska legenda, 2003

Linoryt, papier;
wym. komp.: 410 x 575 mm; wym. pl.: 500 x 360 mm;
sygn i dat. oł . p.d.: S. Chrystow 2003 i pieczątka, egz. 1/10.

Wielkie ryby, 2001

Linoryt, papier;
wym. komp.: 500 x 400 mm; wym. pl.: 705 x 500 mm;
sygn i dat. oł . p.d.: S. Chrystow 2001/07 i pieczątka, e/a.

Nocna kąpiel, 2000

Linoryt barwny, papier;
wym. komp.: 400 x 480 mm; wym. pl.: 520 x 775 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: S. Chrystow 2000/07 i pieczątka, egz. 3/10.

Czary, 2008

Tusz, papier;
wym.: 35 x 40 cm;
sygn. i dat. śr.d.: S. Chrystow 2008, tyt. p.d.

Uciekający, 2010

Tusz, akwarela, papier;
wym.: 49,5 x 68,7 cm;
sygn, dat. i tyt. p.b.: S. Chrystow/Kraków 2010/Uciekający.

Konstantynopol, 2008

Linoryt, bibuła;
wym.: 400 x 304 mm;
sygn. oł. p.d.: Sławomir Chrystow 2008/2009, p.d. tytuł; egz. 1/25; pieczątka autorska.

Zginął Konstantynopol. Narodził się Istambuł, 2010

Piórko, akwarela, złocenia, papier;
wym.: 34,8 x 49,2 cm;
sygn. i dat. l.d.: S. Chrystow 2010; tytuł na wstędze, w obrębie kompozycji.

Archanioł Michał zwalczający diabła-potwora, 2008

Tusz, akwarela, papier
wym.: 49 x 35 cm
sygn. oł. p.d.: S. Chrystow 2008.

liczba obiektów: 27