1 zł
2 600 000 zł

WIELEK-MANDRELA Małgorzata (ur. 1976, Limanowa)

Mamy dobry dzień, 2016 / Stado robali na marmurze carrara, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: '2016. IX | M. WIELEK - | MANDRELA | <>' / olej, płótno (półpoduszka), 40 x 40 cm, opisany na odwrocie: '2016.IX. | M. WIELEK-MANDRELA <>'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pies niebieski, 2008 r.

olej na płótnie, 60 x 90 cm, sygn.

Już tańczy małpa

olej na płótnie, 70x50 cm

Między korzeniami

olej na płótnie, 70x50 cm

W górskim stawie, 2014 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '120 x 100 | M.WIELEK- | MANDRELA | 2014.IV. | «W GÓRSKIM STAWIE» M.WIELEK- | MANDRELA.'

Piksel 3, 2007

akryl/płótno, 20 x 20 cm
sygn. i opisany na odwrociu: / M. WIELEK-/MANDRELA/2007 II

Nad chmurami, 2013

olej, płótno; 50,2 x 60,3 cm;
sygn. i opis na odwrocie: << NAD CHMURAMI >> / 2013. XI. (pisakiem) / M. WIELEK - / MANDRELA. (farbą)

Krajobraz podwodny

olej na płótnie, 60 x 75 cm

Serce 2

olej, płótno, 80 x 60 cm, 2007

Świetlisty pies

olej, nitka, płyta pilśniowa, 29 x 20 cm,
sygn. na odwrocie; 2012

Krajobraz Futrzany

Olej, płótno, 55 x 75 cm, 2011
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim.

Tatoo, 2009

olej, płótno,
65 x 90 cm
sygn. na odwrocie: 2008 / M.WIELEK- / MANDRELA / TATOO

estymacja 3 200 zł

50

sygn. na.odwrociu,
olej, płótno,
15x30 cm

K

sygn. na.odwrociu,
olej, płótno,
15x25.5 cm

Pan trup

sygn. na.odwrociu,
olej, płótno/półpoducha,
31.5x29.5 cm

Włosy IX 2009

technika mieszana, płótno,
55 x 40 cm
na odwrocie: Włosy/ 2009.IX/M.Wielek/Mandrela/55 x 40

Głowa mała, 2008

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie

Włosy 6, 2011

olej, płótno, 40x55,4 cm

Pan trup (2008)

sygn. na odwrociu,
olej, płótno, technika własna,
31x29 cm

Mały słoń (2008)

sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
25x28 cm

1 (2010)

sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
20x20 cm

Bukiet mały (2009)

sygn. dat. na odwrociu
olej płótno
30x40

Mama & kid (2008)

sygn. dat. na odwrociu
t.m.płótno
40x35

Serce ze skrzydłami, 2008

olej, płótno;
105 x 115 cm;
sygnowany na odwrocie: 2008.V., "Serce ze skrzydłami", M.Wielek - Mandrela

Stawy (2008)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
65x70

6 kolorów (2008)

sygn. dat. na odwrocie
olej, płótno
40x60

Pani w kropki, 2008

olej, płótno;
60 x 74 cm
sygn. na odwrocie:<>2008.IX/ M.WIELEK/ MANDRELA

Numeracja, 2008

olej/płótno
40 x 55 cm

Kogut, 2005 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `2005.III. / "KOGUT" / M.WIELEK- / MANDRELA`

Ogrodowe sarny, 2006 r.

olej/płótno, 40 x 46 cm
sygn., dat. oraz tytuł na odwrocie: `"OGRODOWE SARNY" / 2006. II. / M. WIELEK - MANDRELA`

Kwiaty 12, 2005 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrocie: 2005. II / KWIATY 12 / M. WIELEK / MANDRELA

liczba obiektów: 33