PEŁKA Ewa (1952 Szczecin - 2018 Warszawa)
IX-MM z cyklu Rzeźba ziemi, 2000
olej, płótno, 60x120 cm
opisany na odwrocie: Ewa Pełka 2000 60x120 cm "IX-MM" RZEŹBA ZIEMI Z CYKLU
cena wywoławcza: Wykup abonament
VII-MM z cyklu Struktury ziemi, 2000
akryl, płótno, 120x60 cm
sygn. p.d. Ewa Pelka, opisany na odwrocie: EWA PEłKA "VII-MM" Z CYKLU STRUKTURY ZIEMI 120x60 2000
olej, płótno,
130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie: Cykl Rzeźba Ziemi 2001 R / 130 x 260 / Ewa Pełka
olej, płótno, 92 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
30x30 cm
akryl na płótnie
akryl/płótno
30 x 60 cm
olej, len,
65x92 cm
olej, płótno,
92 x 65 cm;
akryl len
30x60 cm
2009
akryl, len, 50x100 cm
olej, płótno, 92 x 65 cm;
olej, płótno
130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie: Cykl Rze¼ba Ziemi 2001 R / 130 x 260 / Ewa Pełka
olej, płótno
130 x 260;
len, bawełna, akryl,
80x30 cm
XII-MMVI z cyklu Medytacje, 2006
Akryl, płotno, sygn. i opisane na odwrociu, 46,5x61 cm
płótno, akryl, 30x60 cm
VI-MMII (z cyklu Struktury Ziemi), 2002
olej, płótno, 30 x 60 cm
olej, płótno, 30x40 cm
olej, płótno,
30x40 cm
olej, płótno,
150x120 cm
opis tył: .l.g. Ewa Pelka/ 2001 R/ XI-MMI/ z cyklu RZEZBA ZIEMI
akryl, płótno,
60x30 cm
akryl, płótno
wymiary: 60x120 cm