1 zł
2 600 000 zł

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dwa termosy, 2004

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
na odwrocie opis autorski: (...) BETTINA BEREŚ / KRAKÓW / (...) / „DWA TERMOSY” 2004.

cena wywoławcza: Wykup abonament

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dwa termosy, 2004

olej, płótno; 50 x 60 cm;

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik déja vu, 2015

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: BB 15 (monogram wiązany).

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Telefon, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Butelki, 2004

olej, płótno; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: BB 04 (inicjał wiązany, ryte końcówką pędzla);
na odwrocie opisany: BETTINA BEREŚ / "BUTELKI" 2004 / KRAKÓW / ... - dalej zatarte (flamastrem).

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajniczek i czarka, 2016 r.

olej na płótnie, 20 x 30 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Granatowy dzbanek, 2004

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygn.i dat. p.d.: BB 04
opisany na odwrociu: "Granatowy dzbanek" / 2004 / BETTINA BEREŚ

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Ogórek, 2016

30x24 cm / olej na płótnie
Sygnowane w prawym dolnym rogu: BB16

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Róża na ceracie, 2016

24x30 cm / olej na płótnie

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Kanki i bazie, 2011

60x50 cm / olej na płótnie
Sygnowane w prawym dolnym rogu: BB11

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Miara, 2006

olej, płótno, 130x100 cm
opisany na odwrocie: BETTINA BEREŚ "MIARA" 06

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik 2015, 2015 r.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Termos, 2001 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'BB [monogram wiązany] 01'
opisany na odwrociu: 'BETINA BEREŚ | "TERMOS" 2001'

- Bettina Bereś. Artykuły pierwszej potrzeby, Galeria Bielska BWA, 16.01-15.02.2003

- Bettina Bereś. Artykuły pierwszej potrzeby, katalog wystawy w Galerii Bielskiej BWA, 16.01-15.02.2003, Bielsko-Biała 2003, il. s. nlb

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Mały piecyk, 1998 r.

olej/płótno, 60,5 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘BB 98’, opisany na odwrociu: 'BETTINA BEREŚ | "MAŁY PIECYK" | 1998 | ul. Gnieźnieńska 15 | 31 - 317 Kraków'

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Bez tytułu, 2015 r.

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Mały piecyk, 1998 r.

olej/płótno, 60,5 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `BB 98`
na odwrociu opisany: `BETTINA BEREŚ | "MAŁY PIECYK" | 1998 | ul. Gnieźnieńska 15 | 31 - 317 Kraków`

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Śniadanie jest jak kazanie, 2010 r.

olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Garnek, 2010

olej, płótno, wym. 60x50 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Solniczka, pieprzniczka, 2011 r.

olej/ płótno, 20 x 20 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

American Kettle (Mały), 2011

olej, płótno;
30 x 30 cm;
sygn. p. d.: BB 11.
Na odwrocie napis autorski: Bettina BEREŚ/ "AMERICAN KETTLE (MAŁY)" / ol/pł/ 2011

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik w kropki, 2011 r.

olej/płótno,
20 x 30 cm,
sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

American kettle, 2011

olej, płótno, wym. 30x30 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Mały piecyk, 1998 r.

olej/płótno,
60,5 x 46,5 cm,

Estymacja: 1 500 - 3 000 zł

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Obraz podróżny II, 1995

Olej, płótno;
wym.: 117 x 164 cm; opis na odwrocie.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Sanseveiria, 2011

olej, płótno, 20x30 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Syfon pomarańczowy, 2004 r.

olej/ płótno
60 x 50 cm
sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dzban (2009)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno,
59.5x50

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Butelki, 2004 r.

olej/płótno,
90 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Bettnia Bereś | "Butelki" 2004 | Kraków | (?)`

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Butelka, 2011

olej, płótno,
wym. 20 x 30 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik, 2009 r.

olej/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Makatka, 2008

płótno/mulina
53,5 x 71,5 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik pomarańczowy, 2008

olej/płótno
27 x 35 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Nocnik,2009

olej, płótno,
30x40 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dwa czajniki, 2010 r.

olej/płótno,
60 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `BETTINA BEREŚ | ? | "DWA CZAJNIKI" 2010`

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Butelki II, 2009

olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany) 09 i opisany na odwrocie

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Kolorowy dzbanek, 2006 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

American Kettle, 2008 r.

olej/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Solniczka, 2006

Olej, płótno, sygn.i opis. na odwrociu, 13x18 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajnik na niebieskim tle, 2007 r.

olej/płótno, 27 x 35 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dwie butelki, 2004/2005 r.

olej/płótno, 50 x 60 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dzbanuszek z jabłuszkiem, 2001

olej/płótno, 61 x 50cm
dar artysty

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

WARTOŚĆ NIESPRZEDAJNA, 2001

olej, płótno
60 x 50 cm
sygnowany p.d.: BB 01
na odwrocie na płótnie napis: BETTINA BEREŚ | "WARTOŚĆ NIESPRZEDAJNA" 2001

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajniczek szafirowy, 2005 r.

olej/płótno, 35 x 27 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Syfon na serwecie, 2003

olej, płótno
61 x 50 cm
sygn. i dat. z prawej: BB 03; na odwrocie opis autorskie

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Syfon na serwecie, 2003

olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. i dat. z prawej: BB 03; na odwrocie opis autorski

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Sok, 2002

olej, pótno, 60 x 50 cm;
sygn. p.d.: BB 02; na odwrocie napis autorski

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Obraz podróżny II, 1995

olej, płótno, 183 x 117 cm;
na odwrocie napis autorski z sygnaturą

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Granatowy dzbanek, 2004

olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. i dat. p.d.: BB 04,
na odwrocie napis autorski

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dwa termosy, 2004

olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: BB, dat. p.g.: 2004;
na odwrocie napis autorski - twórca, adres, tytuł i data

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Balia, 2001

olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: BB 01;
na odwrocie na płótnie napis autorski - twórca, adres, tytuł i rok

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajniczek

olej/płótno, 18 x 24 cm, sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Miska, 2003

olej/płótno, 74 x 65 cm

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Czajniczek, 2002 r.

olej/płótno,
20 x 30 cm,
sygn.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dwa wiadra

olej, płótno,
80 x 100 cm
sygn. p.d. XII.Sz.P.

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Dzbanek

olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p.d. monogram wiązany BB

BEREŚ Bettina (ur. 1958)

Mały piecyk, 1998

olej, płótno
wymiary: 45x59 cm

liczba obiektów: 57