ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
Widok na kościół Le Zitelle w Wenecji (Wenecja), 1924 r.
olej/płótno naklejone na tekturę, 48 x 36 cm
sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'F. ROLIŃSKI · WENECJA · 1924·'
na odwrociu dwie papierowe nalepki z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
akwarela, papier
49.5x71.5 (w świetle passe-partout)
ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
olej na płótnie dublowanym,
35,5 x 53 cm,
sygnowany l.d. "Roliński"
ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 25 x 34 cm w świetle passe-partout
Sygn. p.d. F.ROLIŃSKI WENECJA 1924
Na odwrocie nalepka TZSP z nazwiskiem autora i tytułem pracy.
Obraz opisany w Przewodniku po Wystawie Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych Nr 9 z 1925 r., str. 10
ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
Olej, płótno; 50 x 41 cm w świetle
Sygnowany p. d.: F. Roliński
ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
Olej, tektura; 39,5 x 49,3 cm
Sygnowany p. d.: F. Roliński
Na odwrociu naklejka: Roliński Felix "fragment Pałacu w Wilanowie"
ROLIŃSKI Feliks (1876 - 1972)
olej, tektura, wym. 38 x 47 cm;
sygn. l.d.: F. ROLIŃSKI. WILNO. 1929
na odwrocie fragment nalepki wystawowej i nalepka z tytułem obrazu