1 zł
2 600 000 zł

KREISEL Paul (1891-1982)

Gdańsk

akwaforta, papier, 44 × 32 cm (odcisk płyty), 69 × 49,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Paul Kreisel oraz opisany l. d

cena wywoławcza: Wykup abonament

KREISEL Paul (1891-1982)

Ulica Piwna w Gdańsku

akwaforta, papier, 42,5 × 30 cm (odcisk płyty), 69 × 49,5 cm w świetle passe-partout

KREISEL Paul (1891-1982)

Bazylika Mariacka

akwaforta, papier, 14,4 × 19,2 cm (odcisk płyty), 20 × 25 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Paul Kreisel

KREISEL Paul (1891-1982)

Nad Motławą

akwaforta, papier, 24,5 × 33,5 cm (odcisk płyty), 29,5 × 39,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Paul Kreisel, opisany
ołówkiem l. d.: Danzig, Langebrücke

KREISEL Paul (1891-1982)

Gdańsk

akwaforta, papier, 26 × 19 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem l. d.: Paul Kreisel
oraz opisany ołówkiem l. d.

KREISEL Paul (1891-1982)

Żuraw, 1944 r.

akwaforta, papier, 25,5 × 18 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: PaulKreisel 1944

KREISEL Paul (1891-1982)

Ulica Piwna w Gdańsku

akwaforta, papier, 24 x 18 cm (odcisk płyty)
sygn. ołówkiem p. d.: PaulKreisel, opis. ołówkiem l. d.: Jopengasse mit St. Marien - Danzig

KREISEL Paul (1891-1982)

Ulica Piwna w Gdańsku

akwaforta, papier, 27 × 18 cm (odcisk płyty), 36 × 27,5 cm (w św. p-p)

KREISEL Paul (1891-1982)

Bazylika Mariacka w Gdańsku

akwaforta, 29,5 x 34,5 cm (odcisk płyty); sygn. ołówkiem p. d.: PaulKreisel; poniżej dedykacja w języku niemieckim z 1924 r.; papier naddarty w dwóch miejscach przy górnej krawędzi marginesu

KREISEL Paul (1891-1982)

Żuraw w Gdańsku (1944)

sygn. dat. p.d.
akwaforta
35x24.8 cm

KREISEL Paul (1891-1982)

Malbork

akwaforta, papier, 30,5 × 40 cm (odcisk płyty), 49 × 70 cm w świetle oprawy
sygn. ołówkiem p.d.: Paul Kreisel w l.d. opisany: Marienburg/Orginal/ Radierung

KREISEL Paul (1891-1982)

Gdańsk

olej, płyta, 69 × 48,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Paul Kreisel

KREISEL Paul (1891-1982)

Poznań - Ulica Gołębia

sygn. p.d.
akwaforta, akwatinta
34.5x20.5 cm

KREISEL Paul (1891-1982)

Wieża Domu Towarzystwa Przyrodniczego w Gdańsku, 1920 r.

olej, sklejka, 60 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: Paul Kreisel 20,
na odwrocie sygnowany ołówkiem: Kreisel

KREISEL Paul (1891-1982)

Widok Gdańska - Długie Pobrzeże

akwaforta, papier, wym. 23 × 32 cm,
sygn. ołówkiem l.d.: Paul Kreisel

KREISEL Paul (1891-1982)

Bazylika Mariacka, 1921 r.

akwaforta; wym. płyty 29,5 × 34,7 cm;
sygn. p. d.: PaulKreisel 21;
w oprawie

KREISEL Paul (1891-1982)

Długi Targ z ratuszem

akwaforta, akwatinta,
wym. płyty: 43,5 × 32 cm;
sygn. p. d.: Paul Kreisel,
l. d.: Danzig Lngemarkt mit Rathaus;
w oprawie

KREISEL Paul (1891-1982)

Długie Pobrzeże

akwaforta, wym. płyty 16 × 23 cm;
sygn. p. d.: Paul Kreisel,
l. d.: Langebrücke - Danzig;
w oprawie

KREISEL Paul (1891-1982)

Ulica Piwna

akwaforta, akwatinta; 25,4 × 18 cm;
w oprawie

KREISEL Paul (1891-1982)

Żuraw w Gdańsku

sygn. p.d.
akwaforta, akwatinta
22.8x17

KREISEL Paul (1891-1982)

Widok z okna

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l. d.: `Paul Kreisel`

KREISEL Paul (1891-1982)

Gdańsk nad Motławą zimą

akwaforta, akwatinta, papier, 9,3 x 14,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Paul Kreisel 1914 (ołówkiem)

KREISEL Paul (1891-1982)

Gdańsk nad Motławą zimą

KREISEL Paul (1891-1982)

PEJZAŻ JESIENNY, przed 1938

Olej, płyta; 49,9 x 60 cm
Sygnowany p. d.: Paul Kreisel
Na odwrocie p. d. napis: Paul Kreisel |
"Herbstlandschaft" (Danziger Niederung)

KREISEL Paul (1891-1982)

Gdańsk - Widok z okna, lata 30

olej, płótno,
80 x 60 cm
sygnowany l.d.: Paul Kreisel

KREISEL Paul (1891-1982)

liczba obiektów: 26