1 zł
2 600 000 zł

PRZYBYLSKI Igor (ur. 1974, Warszawa)

Czeske Velenice, 2015

fotografia cyfrowa, PCV; 50 x 66,5 cm;
sygn. i opisane na odwrocie: DIGITAL PRINT / PVC IGOR PRZYBYLSKI / 50 x 67 cm ceske velenice / /P'15.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Z cyklu Czecho-Słowacja, 242-269 CD, 2009

akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany na odwrociu i p.d. monogram IP09

Z cyklu 'Prywaciarze',181 - 050 PCC, 2007 r.

akryl/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IP'07' oraz sygnowany i opisany na blejtramie: '181 - 050 PCC 57 IP '07'

- Prywaciarze, wystawa indywidualna, Galeria EGO, Poznań, 9-30.11.2007

Chuchelna

fotografia cyfrowa, druk na pcv, edycji 3+1AP
50 x 66 cm
praca pochcodzi z cyklu "Stacja" z 2016 roku

18'05 SM42-1151 Olsztyn, 2005 r.

olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: '18 IP '05', na odwrociu opisany: '18'05 SM42-1151 OLSZTYN'

CSD, LEOPOLDOV, 2009 z cyklu: CZECHO - SŁOWACJA

akryl, płótno, 90 x 60 cm
sygn. p. d.: IP`09
sygnowany i opisany na odwrocie na blejtramie

181 - 053 PCC, z cyklu: Prywaciarze, 2007

akryl, płótno; 50 x 61 cm
sygn. p. d.: IP`07
sygn. i opisany na odwrocie na blejtramie: 181 - 053 PCC / IP`07 / 58
na odwrocie: pieczątka oraz naklejka Galerii m²

Prywaciarze, galeria Ego, Poznań 2007

181 - 050 PCC, z cyklu Prywaciarze, 2007 r.

akryl/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany i datowany p.d.: `IP `07` oraz sygnowany i opisany na na blejtramie: `181 - 050 PCC 57 IP `07 `

Zamienię Cię na lepszy model

akryl, płótno, 81 x 100 cm, 2014

ST44-957, 2002

Olej, sklejka;
92x60 cm
Sygn. p. d.: IP `02 i na odwrocie

ET 22-202+137 Łódź Olechów, 2004

Akryl, płótno;
60x80,5 cm
Sygn.na krośnie: 9 IP`04 ET 22-202+137 ŁÓDŹ OLECHÓW

181-050 PCC 57, 2007

akryl, płótno,
60 x 81 cm;
sygn. pd.: IP`07; opisany na blejtramie

Ikarus - Poland, 2008

fotografia na PCV
60x68 cm
unikat

Trzy lata, 2002

collage fotogr.
100x50

liczba obiektów: 15