PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Fotografia ze spektaklu Szewcy, 1971 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier RC, 50 x 52,7 cm (arkusz)
opisany na odwrociu: 'STARY TEATR | "SZEWCY" | 1971 | WOJCIECH PLEWIŃSKI'
Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków, Stanisław Ignacy Witkiewicz, reż. Jerzy Jarocki
cena wywoławcza: Wykup abonament
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Fotografia ze spektaklu Puste pole, 1965 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier RC, 40,7 x 50,8 cm (arkusz)
datowany i opisany na odwrociu: 'BOLESŁAW SMELA | TEATR LUDOWY N.H 1965 | T.HOŁUJ "PUSTE POLE' | reż. i scen. JÓZEF SZAJNA' nalepka autorska na odwrociu: 'FOT. WOJCIECH PLEWIŃSKI | [adres] | © Wszelkie prawa zastrzeżone’
Teatr Ludowy, Kraków, Tadeusz Hołuj, reż. Józef Szajna
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Beata Tyszkiewicz, 1958/2018 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 43 x 32,89 cm (arkusz)
opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: '1958/2018 | BEATA TYSZKIEWICZ | 1958'
na odwrociu pieczęć autorska: 'WOJCIECH PLEWIŃSKI ORGINAL PRINT ODBITKA AUTORSKA | NR ODBITKI PRINT NO. 2 | EDITION NAKŁAD 10'
sucha pieczęć autorska
ed. 2/10
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Beata Tyszkiewicz, 1957/2018 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 35 x 33 cm (arkusz)
opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: '1957/2018 | BEATA TYSZKIEWICZ 1957'
sucha pieczęć autorska
ed. 2/10
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, 48,5 x 33 cm (arkusz)
opisany, sygnowany i datowany: 'Wojciech Plewiński 1970 | ANNA DYMNA 1970 | 1/30'
na odwrociu pieczęć autorska: 'WOJCIECH PLEWIŃSKI ORGINAL PRINT ODBITKA AUTORSKA | NR ODBITKI PRINT NO. 1 | EDITION NAKŁAD 30'
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 39,6 x 34 cm (arkusz)
opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: '1968/2018 | ANNA SENIUK 1968'
na odwrociu pieczęć autorska: 'WOJCIECH PLEWIŃSKI ORGINAL PRINT ODBITKA AUTORSKA | NR ODBITKI PRINT NO. 1 | EDITION NAKŁAD 20'
sucha pieczęć autorska
ed. 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Jerzy Bińczycki w 'Jaskini filozofów', 1992/2018 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 36,5 x 33,3 cm (arkusz)
opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: '1992/2018 | JERZY BIŃCZYCKI | 1992 | STARY TEATR "JASKINIA FILOZOFÓW"'
na odwrociu pieczęć autorska: 'WOJCIECH PLEWIŃSKI ORGINAL PRINT ODBITKA AUTORSKA | NR ODBITKI PRINT NO. 1 | EDITION NAKŁAD 10'
sucha pieczęć autorska
ed. 1./10
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Fontanna di Trevi, 1957/2016 r.
odbitka autorska, nr 2, 47 x 43 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 21,5 x 17,5 cm
na odwrociu pieczęć autorska
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia srebrowa / baryta, papier, 23.40 x 22.80 cm
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, vintage print
19,5 x 17, 5 cm
na odwrocie pieczęć artysty oraz opis: "1960, WIESIA / KRAKÓW" oraz pieczęć: "COLLECTION & ARCHIVES | Andrzej Kenda"
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 17,2 x 23 cm,
opisany na odwrociu: 'AREZZO 1957'
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
gelatin silver print, vintage print on Baryta paper, 17.2 x 23 cm
described on the reverse: 'AREZZO 1957'
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia srebrowa / baryta papier, 23,4 x 22,8 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Italia 57 - Wenecja IV, 1957/2016
odbitka autorska, 1/20, 43 x 32 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 21,6 x 17,9 cm
sygnowany na odwrociu: 'Wojciech Plewiński'
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
gelatin silver print, vintage print on Baryta paper, 21.6 x 17.9 cm
described on the reverse: 'Wojciech Plewinski'
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia , wydruk archiwalny / papier, 35 x 35 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Zofia i Krzysztof Komedowie, 1958/2011
odbitka żelatynowo-srebrowa, 22 x 17 cm, podpisana i sygnowana na odwrocie
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa, 22,7 x 16 cm, sygnowana na odwrocie, vintage print
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Portret przyjaciela (Wacław Nowak), 1963
odbitka żelatynowo-srebrowa, 23,5 x 29 cm, sygnowana na odwrocie, vintage print
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Bez tytułu (Monika Dzieniszewicz, Grażyna Hase, Daniel Olbrychski), 1965
odbitka żelatynowo-srebrowa, 22,7 x 17,7 cm, sygnowana na odwrocie, edycja 1/1, vintage print
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Bez tytułu (Grażyna Hase), 1961
odbitka żelatynowo-srebrowa, 17,5 x 13 cm, sygnowana na odwrocie, vintage print
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 35,7 x 35,7 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 5/20, fotografia czarno-biała/papier barytowy, 41,5 x 29,5 cm
na odwrociu opisana ołówkiem: `ROMAN POLAŃSKI | JAZZ CAMPING KALATÓWKI | 1959/2014` oraz pieczęć z numerem edycji i sygnaturą: `WOJCIECH PLEWIŃSKI | ODBITKA AUTORSKA | 5/20 | Plewiński`
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2/10, fotografia czarno-biała/papier barytowy, 50 x 36,5 cm
na odwrociu opisana ołówkiem: `ANNA DYMNA III | 1970/2014` oraz pieczęć z numerem edycji i sygnaturą: `WOJCIECH PLEWIŃSKI | ODBITKA AUTORSKA | 2/10 | Plewiński`
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 3/20, fotografia czarno-biała/papier barytowy, 34 x 35 cm
na odwrociu opisana: `PIOTR SKRZYNECKI | 1976 | 2014` oraz pieczęć z numerem edycji i sygnaturą: `WOJCIECH PLEWIŃSKI | ODBITKA AUTORSKA | 3/20 | Plewiński`
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Zofia i Krzysztof Komedowie, 1958/2014
lifetime print, 3/20, fotografia czarno-biała/papier barytowy, 45 x 30 cm
na odwrociu opisana: `ZOFIA I KRZYSZTOF KOMEDOWIE I | ZAKOPANE 1958/2014` oraz pieczęć z numerem edycji i sygnaturą: `WOJCIECH PLEWIŃSKI | ODBITKA AUTORSKA | 3/20 | Plewiński`
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Przedwiośnie: I, II, III z cyklu Przedwiośnie 2002
2002/2015
trzy odbitki żelatynowo-srebrowe, papier, I - 35,8 x 23,5 cm (39,3 x 26,7 cm), II - 35,7 x 24 cm (39,3 x 27,4 cm), III - 35,8 x 24,5 cm (39,3 x 28 cm),
sygn., dat, opis i pieczęć autorska na odwrocie,
nakład: 1/10
Fotografie Plewińskiego kojarzą się przede wszystkim z portretami gwiazd polskiej sceny kulturalnej lub wybitnymi ujęciami teatralnymi. Ma on jednak w swoim artystycznym dorobku także i krajobraz. Przedstawiony tryptyk jest fotograficzną adoracją wiosny i choć kieruje się w swej estetyce w stronę obrazów abstrakcyjnych, wiemy dokładnie, że przedstawiony jest na nim potok Wołosaty w bieszczadzkiej miejscowości Procisne.
Prace z tego cyklu wystawiane na indywidualnej ekspozycji artysty Wojciech Plewiński - szkice z kultury / szkice z natury w Muzeum Narodowym w Krakowie w 2011 r.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Early Spring: I, II, III from the Early Spring 2002 series
2002/2015
three gelatin silver prints, I - 35.8 x 23.5 cm (39.3 x 26.7 cm),
II - 35.7 x 24 cm (39.3 x 27.4 cm), III - 35.8 x 24.5 cm (39.3 x 28 cm),
signed, dated, described and artist`s stamp on the reverse,
edition: 1/10
Although Wojciech Plewiński`s photography usually brings to mind portraits of Polish artists or memorable theatrical scenes, his work also comprises landscape. The triptych presented here is
a photographic adoration of spring, and even though its aesthetics incline towards abstract photography, we know that it depicts the Wołosaty Spring in the town of Procisne, the Bieszczady Mountains.
The works from the series were shown at the artist`s solo show Wojciech Plewiński - Sketches from Culture / Sketches from Nature in the National Museum in Cracow in 2011.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
z cyklu Italia 57, “Fontanna di Trevi, 1957/2014
fotografia , wydruk archiwalny / papier, 36,5 x 40 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
1970
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, 17,5 x 23 cm,
na odwrocie naklejka autorska oraz opis dotyczący sposobu publikacji zdjęcia na okładce Przekroju w tym uwagi: "kobieta opalona, światła ładne na włosach",
vintage print
Anna Kwiatkowska wielokrotnie pozowała Wojciechowi Plewińskiemu. Jej zdjęcia kilka razy ukazały się na okładkach Przekroju - prezentowana praca w roku 1970 w nr 1320 (26 VII).
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
1970
gelatin silver print, 17.5 x 23 cm,
on the reverse: artist`s label and tips for the reproduction of the photograph in Przekrój, including the following comment: "the woman is suntanned, nice lights on her hair",
vintage print
Anna Kwiatkowska used to pose for Plewiński on multiple occasions. Her pictures appeared on Przekrój covers several times - the work featured here was printed in Issue 1320 (26 July 1970).
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa, papier barytowy; obraz: 30 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 26,3 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 41,5 x 28 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 34,4 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PRZENIKANIA Na Kazimierzu VIII, 1969
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 42,5 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 37 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 34,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1965; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 36,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
ZOFIA I KRZYSZTOF KOMEDOWIE, 1958
lifetime print, 2014; odbitka 1/20; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 27,8 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
JANINA IPOHORSKA, MARIAN EILE, 1959 Jazz Camping, Kalatówki
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 35 x 23 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
SŁAWA PRZYBYLSKA, 1959, Jazz Camping, Kalatówki
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 31 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
ROMAN POLAŃSKI, 1959, Pyjama Party, Jazz Camping, Kalatówki
lifetime print, 2014; odbitka 2/20; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 28,4 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
ZADUSZKI JAZZOWE, 1958, Jan Ptaszyn Wróblewski, Wojciech Karolak
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 29,7 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 34,5 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 31 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 27,5 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
TADEUSZ KANTOR, 1965, happening Linia podziału
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 34 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
SŁAWOMIR MROŻEK, 1960, ulica Kanonicza w Krakowie
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 31,5 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
JAN NOWICKI, 1977 jako Rogożyn, Nastazja Filipowna, Stary Teatr w Krakowie
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 28 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/20; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
tka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 31,8 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/20; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 34 x 36 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
MARYLA RODOWICZ, 1974, huta Katowic
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 27,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 33,6 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 32,8 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
GRAŻYNA HASE, ANDRZEJ KURYLEWICZ, 1964, moda dla Przekroju
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 37,5 x 26,8 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1962; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 23,5 x 17,5 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1971; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 23,5 x 17,9 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1972; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 17,5 x 23 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1958; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 23,5 x 17,9 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1971; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 17,7 x 23,4 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1963; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 22,5 x 17,8 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1969; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 23,5 x 17,6 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1967; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 39 x 49,8 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 34,5 x 39,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
BEATA TYSZKIEWICZ, 1957, plaża w Sopocie
lifetime print, 2014; odbitka 2/20; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 28 x 36,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 33,7 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 40 x 50 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
ANDRZEJ WAJDA 1978, próba Z biegiem lat, z biegiem dni, Stary Teatr w Krakowie
vintage print, 1981; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 33 x 40 cm; sygnowane: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 38 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 2/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 43 x 28 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 26 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 27 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 26,5 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 27,4 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 33 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 36 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
DAR POMORZA, 1974, Operation Sail `74
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 32 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 39,5 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 40 x 27,7 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30,5 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
LEOPOLD STOKOWSKI, 1960, Morskie Oko
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30,8 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30 x 30,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30,3 x 30 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 23,5 x 35,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 35 x 24,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 26,4 x 40 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2014; odbitka 1/10; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; obraz: 30,5 x 29,5 cm; sygnowana na odwrocie: W Plewiński + pieczęć
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, 1964; fotografia czarno-biała, srebrowa; papier barytowy; 17,5 x 11 cm; pieczęć + opis grafików Przekroju
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Jagiellońska 1 z cyklu Przenikania
1967/2014
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, 39,5 x 44 cm (45,5 x 48 cm),
sygn., dat., opis i pieczęć autorska na odwrocie,
nakład: 2/20
Cykl Przenikania powstawał w latach 60. i 70. i jest jednym z najważniejszych w dorobku artysty. Był prezentowany m.in. na słynnej wystawie Fotografia subiektywna (1968). Prace zostały wykonane metodą tzw. sandwicha fotograficznego, która polega na wykonaniu odbitki z dwóch złożonych pod powiększalnikiem negatywów.
Praca wielokrotnie wystawiana i publikowana. Inna odbitka znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu - publikowana także w katalogu kolekcji z 2007 r. pod tytułem Pejzaż miejski z aktem.
estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Jagiellońska 1 from the Interpenetrations series
1967/2014
gelatin silver print, 39.5 x 44 cm (45.5 x 48 cm),
edition: 2/20
The Interpenetrations series originated in the 1960s and 1970s and is among the artist`s most appreciable works. It was presented at the famous Subjective Photography exhibition in 1968. The works were made by what is referred to as the photographic sandwich technique, which involves making a print from two negatives, one placed on top of another.
The work has been widely exhibited and reproduced. The National Museum in Wrocław owns another print of the photograph, which was reproduced in the Museum`s catalogue of its photographic collection entitled City Landscape with a Nude (2007).
estimate: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia , wydruk archiwalny / papier, 40,5 x 40,5 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Przenikania - Wiosna VII, 1965
lifetime print, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 46 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Wojciech Plewiński
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 38,8 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 45,4 x 40 cm ,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 41 x 42 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Przenikania - Jagiellońska I, 1967
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42 x 42,5 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Przenikania - Obidowa IV, 1967
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 42 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 47 x 40 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42, 5 x 42 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Przenikania- Pieskowa Skała III, 1969
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 47 x 42,8 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Przenikania - Na Kazimierzu VIII, 1969
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 46 x 42 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42,5 x 28,5 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,3 x 38,3 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 27,5 x 42, 5 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,9 x 38,5 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,5 x 38,8 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,3 x 33,2 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39 x 39 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,3 x 39,3 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,3 x 38,8 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Italia 57, Neapol, przekupka, 1957
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,5 x 42,4 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy,40 x 41 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Italia 57, Fontanna di Trevi, 1957
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,2 x 36,7 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Italia 57, Wenecja - marynarz na Placu św. Marka, 1957
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42,9 x 28,5 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 38,4 x 39,2 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Beata Tyszkiewicz, plaża w Sopocie, festiwal jazzowy, 1957
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 26 x 37,8 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 27 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 38,7 x 28,4 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28 x 36,4 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 34,4 x 39,5 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 39,6 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Moda w Przekroju, 1958, pozują: Daniel Olbrychski, Grażyna Hasse i Monika Dzienisiewicz
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 41 x 38 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Moda w Przekroju, 1958, pozują: Andrzej Kurylewicz, Grażyna Hasse i Krzysztof Litwin
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 43,4 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 44,4 x 40,7 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39 x 47,5 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,9 x 30 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,9 x 40,6 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37,7 x 44,5 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 46,6 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Konrad Swinarski i Jerzy Nowak, 1972
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 39,5 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 30,5 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37 x 47 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42 x 58 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 32,7 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 39 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37,7 x 39 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Wiesław Dymny Skok z kontaktem, 1964
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 36,8 x 34 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 36,6 x 38,4 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 39 cm ,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,3 x 41,8 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42,2 x 37 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 41 x 40,2 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37,7 x 35,8 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 34 x 40 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,4 x 40,3 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37,2 x 40,3 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,6 x 37,4 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39 x 40,2 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 28,5 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Zofia Nasierowska, Italia 57, 1957
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 41,3 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Roman Polański, Jazz Camping - pyjama party, Kalatówki, 1959
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 42 x 30 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 31,5 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Juliette Greco i Lucjan Kydryński,1962
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39 x 39,3 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Maryla Rodowicz w Hucie Katowice, 1974
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,3 x 47,7 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 45 x 30 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 38,2 x 27,9 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 45 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 47,2 x 30 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,7 x 38 cm,
Estymacja: 2000 - 3000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40,7 x 39,9 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 47 x 32,6 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Kobiety na starych rowerach, Łańcut powozownia, 1958
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 43 x 36,4 cm,
Estymacja: 5000 - 7000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 45,9 x 45,6 cm,
Estymacja: 5000 - 7000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,4 x 40 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 33 x 35,5 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 43,4 x 28,2 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28 x 43,7 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,4 x 43,8 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,7 x 44 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,8 x 43 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,4 x 28,2 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 38 x 34,6 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 44,4 x 30 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37 x 41,3 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 43 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Danuta Leszczyńska - Kluza, 1955
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,2 x 25 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 43,5 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 30 x 41,7,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 40 x 41 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Tadeusz Kantor, Kraków, Galeria Krzysztofory, 1967
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 35,8 x 40 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Piotr Potworowski z żoną, 1958
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 48 x 53,7 cm,
Estymacja: 5000 - 7000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Teresa Tuszyńska, Jazz Camping, Kalatówki, 1959
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 43 x 36 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Dziewczyna z okładki (fotel w paski), 1957
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 37,4 x 29,3 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Wiesław Dymny z Barbarą Nawratowicz, 1957
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 49,7 x 34,3 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Sławomir Mrożek na ul. Kanoniczej w Krakowie, 1960
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 47 x 47,5 cm,
Estymacja: 6000 - 8000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 29,4 x 40 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 39,8 x 34,3 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 48 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 43 x 40,4 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 43,5 x 38 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 43,3 x 41,9 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 33 x 39 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 38,5 x 40 cm,
Estymacja: 2000 - 2500 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
lifetime print, 2013, 1/10, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 27 x 34,8 cm,
Estymacja: 1500 - 2000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 48,7 x 39,5 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 28,5 x 38,7 cm,
Estymacja: 3000 - 4000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Wiesław Dymny, portret na krześle, 1964
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 48,5 x 38,8 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
vintage print, fotografia czarno-biała, srebrowa/ papier barytowy, 55,6 x 48 cm,
Estymacja: 4000 - 5000 zł
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia , wydruk archiwalny / papier, 38 x 50 cm,
sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia , wydruk archiwalny / papier,
51 x 50 cm,
sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Z cyklu Blok Żydowski, lata 70. XX w.
brom, papier, 23,5 x 17,4 cm,
nakład: nieokreślony
vintage print
Fotografia pochodzi z cyklu poświęconego zagładzie narodu żydowskiego zrealizowanego przez artystę w latach 70. w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
z cyklu "Tempo d Italia 1957r."
36 x 55 cm,
sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
15,8 x 12 cm;
Na odwrocie stempel autorski Wojciecha Plewińskiego oraz odręczna adnotacja: "POKOJÓWKI" 1960 / CENTRALNIE / IRENA WOLLEN; (Teatr 38)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
17,3 x 23,3 cm;
na odwrocie stempel autorski Wojciecha Plewińskiego
oraz odręczna adnotacja: "PŁASZCZYZNY SZTUKI" (ołówkiem)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
z cyklu "Przenikania", 1967/2010 r.
fotografia, wydruk archiwalny / papier, 40 x 40 cm, sygn.
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier Hanhnemuhle,
28 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na passe-partout (ołówkiem): W Plewiński; sygn., dat. i opisana na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
wydruk autorski, nakład: 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier Hahnemuhle Photo Rag 308 g,
39 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie;
wydruk autorski (Epson, tusze ultra chrome K3),
nakład: 3/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
58 x 45.5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie;
nakład: 2/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier, 52 x 61 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: Wojciech Plewiński / las-mgła 1999 / 1/20; wydruk autorski, nakład: 1/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
fotografia czarno-biała, papier, 50 x 60 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: Wojciech Plewiński / "Fiakier" / Zakopane-Bystre 1957 / 2/20; wydruk autorski, nakład: 2/20
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Portret Jerzego Nowosielskiego, 1986
fotografia czarno-biała, wydruk na papierze, 37 x 49,5 cm;
opisana ołówkiem na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: nieokreślony; negatyw: 1986
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
Portret Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, 1958
fotografia czarno-biała, wydruk na papierze, 49 x 38 cm;
sygn. i opisana ołówkiem na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: otwarty; negatyw: 1958
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)
PLEWIŃSKI Wojciech (ur. 1928)