1 zł
2 600 000 zł

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Ziemia

pastel, papier, 34 x 49 w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: M, opisany na odwrociu: LESZEK MISIAK/2014/50 X 70/PASTEL OIL

cena wywoławcza: Wykup abonament

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i ziemia, 2005

tempera, olej, płótno; 95x65 cm, sygnowany p.d.: "M"; sygnowany i opisany na odwrocie: "LESZEK MISIAK | "NIEBO I ZIEMIA" | 2005 | 95x65 cm | TEMPERA, OLEJ"

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Dach z kominem

tempera jajowa
70 x 50 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Motyw z Harendy

tempera jajowa
50 x 70 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

W stronę lasu

gwasz, tempera
62 x 48 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i ziemia I, 1992

pastel, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. .d: Leszek Misiak;
dat. l. d.: 1992;
napisu dołu: Niebo i ziemia;
na odwrocie napis: LESZEK MISIAK / "NIEBO I ZIEMIA" / 1992

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i ziemia II, 1990

pastel, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. d: Leszek Misiak;
dat. l. d.: 1990;
napis u dołu: Niebo i ziemia;
na odwrocie nalepka z opisem pracy

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i ziemia III, 1992

pastel, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. d: Leszek Misiak;
dat. l. d.: 1992;
napisu dołu: Niebo i ziemia;

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Las (Zima), 2005 r.

olej, tempera/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M.`
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i ziemia

olej, tempera na płótnie
80 x 100 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Ziemia bieszczadzka

pastel olejny
50 x 70 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Wrota uchylone, 1989

akryl, płótno,
105 x 83 cm;
sygn. p. d.: Leszek Misiak 1989
na odwrocie opis autorski

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Ziemia, 2009

tempera, płótno
27 x 33 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Las

tempera, olej
100 x 80 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

ZIEMIA MIECHOWSKA

PASTEL OLEJNY
50x70
2008

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Bramy

technika mieszana, olej, karton, 60,5 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: L. Misiak (ołówkiem)

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Bramy

technika mieszana, olej, karton,
60,5 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: L. Misiak (ołówkiem)

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i morze

obraz, olej/ płótno, 95 x 65 cm, 2005
Misiak Leszek - ur. 1943. Prof., prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Wzdłuż Wisły

tempera, olej na płótnie,
73x92 cm

MISIAK Leszek (ur. 1943)

Niebo i Ziemia

akwarela, tempera/papier,
47 x 36cm

liczba obiektów: 20