1 zł
2 600 000 zł

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret Henryka Stażewskiego, 1981 r.

brom/papier barytowy, 29,5 x 38,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: '"Portret Henryka Stażewskiego" R. Waśko, 1981' oraz dedykacja

cena wywoławcza: Wykup abonament

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Alchemikal drawing No 8, 1986 r.

kolaż, ołówek/tektura, 51 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALCHEMICHAL drawing 8/86 | No 8 | Ryszard Waśko 1986'
sygnowany i datowany na odwrociu: ''ALCHEMIKAL drawing 8/86 | No8 | Ryszard Waśko 1986"

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

2 kąty

1981
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, karton
21 x 30 cm
sygn., tyt., dat., dopisek „Folkwang Museum, Essen” na przodzie
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotografia czterowymiarowa

1972
pięć odbitek żelatynowo-srebrowych, papier
15,5 x 23 cm każda
sygn., dat., tyt., i numeracja na odwrociu: R. Waśko 1972 „4-dimensional photograpy”
vintage print
oprawa: passe-partout, drewniana rama, szkło

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Poppy Checkpoint Charlie

1989
cztery odbitki żelatynowo-srebrowe, papier, karton, tempera
32 x 43,5 cm
sygn., dat. tyt. na przodzie
vintage print
oprawa: drewniana rama, szkło

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Prosto Krzywa, 1973 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 39,5 x 30 cmsygnowany i datowany l.d: 'R. Waśko 1973'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object C, 1978 r.

ołówek, tusz/papier, 42,5 x 31 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. Wasko 1978'
opisany l.g.: 'OBJECT C'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Sześć praz z cyklu I am telling you a secret, 2003 r.

fotografia barwna/pianka, 80,5 x 115 cm (wymiary każdej pracy)
każda z części sygnowana, datowana i opisana na odwrociu
"Coco Chanel"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Coco Chanel" | 1. | III/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'

"It's a tale (that shouldn't be told to the end)"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "It's a tale" | 1. | IV/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'

"Nothing but lies"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Nothing but lies" | 1. | V/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'

"Is this your last word, Marcin?"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Is this your last word, Marcin?" | 1. | VI/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'

"Cheerful, witty, irresponsible (Born under a lucky star)"
fotografia cyfrowa/pianka, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Coco Chanel" | 5. | VII/5. | I am telling you a secret | R. Waśko'

"Cup of coffe (Would you like a cup f coffee)"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'R. Waśko | 2003-2004 | "Cup of coffee" | 4. | VIII/1. | I am telling you a secret | R. Waśko'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Krzesło I

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 18 x 24 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Krzesło I" | Ryszard Waśko | Warsztat Formy Film. | PWSFTviT | Łódź ul. Targowa 61'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Krzesło II

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 18 x 24 cm (arkusz)
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Krzesło II" | Ryszard Waśko | Warsztat Formy Film. | PWSFTviT | Łódź ul. Targowa 61'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

COCO CHANEL MADEMOISE LLE, Z CYKLU: I AM TELLING YOU A SECRET, 2003-2004, III/2

fotografia cyfrowa; 78 x 114 cm
sygnowane na odwrocie: "R. Waśko 2003-2004 | "Coco Chanel" | 2. | III/2., I am telling you a secret, R. Waśko"

darczyńcy: Hanna i Jarosław Przyborowscy

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

CHEERFUL, WITTY, IRRESPONSI BLE. BORN UNDER A LUCKY STAR: Z CYKLU: I AM TELLING YOU A SECRE T 2003-2004,VII/6

fotografia cyfrowa; 78 x 118 cm
sygnowane na odwrocie: "R. Waśko | 2003-2004 | "Cheerful" | 6.| VII/6., I am telling you a secret, R. Waśko"

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Zmęczenie mojej nogi, 1976

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 64,5 x 38,4 cm,

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Photo-drawing, 1983 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print, inna, unikat/papier barytowy, 43,5 x 35,5 cm (arkusz), sygnowany l.d.: 'R. Waśko 83',

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

'Fatique of my leg', 1976

gelatin silver print, vintage print on Baryta paper, 64.5 x 38.4 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Photo-drawing, 1983

gelatin silver print, vintage print, unique work on Baryta paper , 43.5 x 35.5 cm (sheet)
signed lower left: 'R. Wasko 83'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Krzesła, 2006

fotografia barwna, druk solwetowy, folia na PCV grubości 5 mm, 119 x 249 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie, wydruk autorski, nakład: 2/2;
Fotografia eksponowana na wystawie i reprodukowana w katalogu: Ryszard Waśko. Portret pocięty i cd., Senatorska - Galeria Sztuki Współczesnej, Warszawa 2008, s. 48, il. 64.

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A (1976)

niesygnowany na odwrociu dedykacja autorska
tusz, papier
41x28 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A' (1976)

tusz, papier
40x27 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object J, 1975 r.

ołówek, tusz/papier, 41 x 29 cm
tytuł autorski l.g.: 'Object J'
sygnowany, datowany i dedykowany na odwrociu: '[dedykacja] R . Wasko 75 14.I.82'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

gwasz, olej/papier, 43,5 x 35 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotografia hipotetyczna Nr 3/128, 1974 r.

ołówek/karton, 65 x 95 cm
na odwrociu opisany: 'p. A. Bonarskiemu R. Waśko 1979 "Fotografia hipotetyczna" Nr 3/128'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object E, 1974 r.

tusz, ołówek/karton, 41 x 28,5 cm
tytuł autorski l.g.: 'Object E'

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Róg

1977
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, 37,5 x 28 cm
sygn., dat. i na odwrocie
vintage print

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Z cyklu Prosto-krzywa

1973
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, 37,5 x 29,5 cm,
sygn. na odwrocie,
vintage print

W twórczości Waśki dominująca jest postawa analityczna. Prezentowana praca należy do serii filmowo-fotograficznej Prosto-krzywa, w której artysta wskazał na ułudę trójwymiarowości, jaką daje film czy fotografia. Na dokumentowane, na taśmie filmowej i filmie fotograficznym, miejskie krajobrazy i jego fragmenty nakładał czarne płaskie figury geometryczne, konfrontując tym samym rzeczywistą dwuwymiarowość z iluzją trzech wymiarów. Przedstawiona praca jest wyjściową do dalszych prac ze wspomnianymi nakładanymi figurami.

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

From the Straight-awry series

1973
gelatin silver print, 37.5 x 29.5 cm,
signed on the reverse,
vintage print

The work of Ryszard Waśko reveals his highly analytical attitude. The work featured here comes from the Straight-awry series, where, by using film and photography works, Waśko shows the illusoriness of the two media. Waśko superimposed flat black geometrical figures on cityscapes captured on film, thus confronting the actual two-dimensionality with three-dimensional illusion. This work was a starting point for further experimentation with the superimposed black figures.

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Kompozycja abstrakcyjna, 1985 r.

monotypia/papier, 34 x 26 cm
na odwrocie sygnowana, datowana i opisana ołówkiem: `Ewuni R Waśko NY 7.04.85`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object E, 1974 r.

tusz/karton, 41 x 28,5 cm
opisany u dołu

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Kompozycja fotogram, 1982 r.

fotografia/papier, 45,5 x 37 cm (wymiar w ramie)
na odwrociu potwierdzenie autentyczności

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotografia hipotetyczna Nr 3/128, 1979 r.

ołówek/karton, 65 x 95 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotografia hipotetyczna Nr 3/64, 1979 r.

ołówek/karton, 65 x 95 cm
opisany na odwrociu: `(dedykacja) R. Waśko 1979 "Fotografia hipotetyczna Nr 3/64" `

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Bez tytułu, 1978 r.

rysunek, ołówek/papier, 68 x 99 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `R. Waśko 1978`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Bez tytułu, z serii So what 3, 2006

Druk solwentowy, pcv; 120 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie; wydruk autorski, edycja: 1/3

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty, 1971 / 2009

Fotografia czarno-biała,
24 x 36 cm w świetle passe-partout
edycja: 1/3

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Kompozycja geometryczna, 1983 r.

własna/papier, 36 x 51 cm
sygnowany, datowany i na odwrociu: `to Peter und Natascha R. Wasko 1983`

Estymacja: 2 000 - 4 000

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Bez tytułu, 1979 r.

ołówek, tusz/papier, 100 x 71 cm
opisany u dołu: `Hypsthography 1979 to Peter and Natasha Waśko 70x83`

Estymacja: 3 000 - 5 000

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty., 1971/2013

Fotografia czarno-biała, papier, 30x44,5 cm; na odwrocie naklejka autorska; wydruk autorski, edycja 3 + 1/3 ap.

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty., 1971/2013

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A, 1976

tusz, ołówek, papier;
41 x 28 cm;
Na odwrocie dedykacja ołówkiem: Radkowi - R Waśko / 976

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A` (1976)

niesygnowany na odwrociu dedykacja autora
tusz, papier
41x28

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A (1976)

tusz, papier
41x28

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object C, 1975

ołówek, papier,
39 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Waśko 1975

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Ewuni, 1985 r.

monotypia, tusz/papier,
35 x 27 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem na odwrocie: `Ewuni R Waśko NY 7.04.85`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

bez tytułu z cyklu Piramida, 2009

fotografia barwna, papier fotograficzny, pleksi,
110x70 cm,
sygn. , dat. i opisana na odwrocie; wydruk autorski z pliku cyfrowego, nakład: 1/1

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

BEZ TYTUŁU , z cyklu Piramida, 2009.

Fotografia barwna, papier fotograficzny, pleksi, 110 x 70 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie; wydruk autorski z pliku cyfrowego 600 dpi; nakład: 1/1

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

A CORNER , 1976.

Odbitka srebrowo-żelatynowa, papier, 36 x 26 cm; sygn., dat. i opis. na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

tusz, ołówek, papier,
40 x 28,8 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Hypothetical photography I-st trial

ołówek, papier,
60,6 x 91 cm (w świetle oprawy);
opisany p. d.; sygn. i dedykowany na odwrocie: Adamowi P. R. Waśko

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

CZTERY KOMPOZYCJE, 1992-1993

technika własna na papierze,
po 43 x 35,5 cm,
sygnowane ołówkiem "R. Waśko" i datowane "92" lub "93";
to samo na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotogram - Liście, 1974 r.

fotografia czarno-biała, brom/papier, 35 x 36 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrociu: `R. Waśko 1974`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

The erth is a flover

fotografia barwna, papier fotograficzny
60 x 115 cm
2000/2008

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

A corner, nr II i III, 1976/2008

2 fotografie czarno-białe, brom, papier, 33 x 23 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisana (tuszem) na odwrocie oprawy; odbitka autorska, nakład: 2/3, life-time print

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty, 1971/2008

kompozycja fotograficzna, fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 36,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 2/3, life-time print

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotogram

zestaw odbitek fotograficznych, fotografia czarno-biała/papier,
38 x 39 cm
sygn. na odwrocie: `R.Waśko`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty (Jan Nowicki), 1971/2007

fotografia czarno-biała, papier
90 x 67 cm
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (ołówkiem); wydruk autorski, nakład: 3/3, life time print

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret Henryka Stażewskiego, 1980

fotografia czarno-biała, brom, papier
29 x 38 cm;
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (ołówkiem); odbitka autorska, nakład: 1/5, vintage print

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

PROSTO - KRZYWO, 1982

fotografia czarno-biała, brom/papier,
40 x 31 cm (w świetle ramy)
dat. i sygn. na odwrocie: `9.I.82 R. Waśko`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

This Earth is a fl over, 2000/2008

fotografia barwna, papier fotograficzny,
60 x 115 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie;
odbitka autorska, nakład 1/6

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Jane Doe`s session, 2006/2008

22 x 100 cm;
odbitka autorska, nakład 1/6

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

NOMAN`S LAND FLAG, 1997

technika własna, collage/papier ścierny,
50 x 40 cm
sygn., dat. opisany na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

BEZ TYTUŁU, 1978

rysunek, ołówek/papier,
68 x 99 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `R. Waśko 1978`

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Zaprzeczenie / Negation, 1973-2006

fotografia czarno-biała, fotomontaż, prze-fotografowanie na fotografię barwną/papier,
50 x 84,5 cm
opisana na odwrocie: `R. Waśko "Zaprzeczenie/Negation" / 1973-2006 nakład 1/3 3 egz.`, nakład: 1/3

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty, 1971-2006

67 x 90 cm
na odwrocie opisana: `R. Waśko "Portret Pocięty", 1971-2006 nakład 3 egz. nr 1/3`, nakład: 1/3

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Portret pocięty, 1971

4 fotografie czarno-białe, brom, papier na tekturze,
65 x 50 cm,
sygn na dole (ołówkiem): R. Waśko, 1971, "Portret pocięty"
Nr. 1/ 1971 "Cut Portrait" No 1/ 1971;
odbitka autorska,
nakład: 1/1

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Monidło dla Polski na XXI wiek, 2000

fotografia barwna, folia,
100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie flamastrem wodoodpornym;
wydruk autorski,
nakład: 2/2 (prywatny egzemplarz autora)

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Autoportret z Żółtym, Niebieskim i Czerwonym, 1973-2006 r.

fotografia czarno-biała, ingerencja koloru, przefotografowanie barwne/papier,
30 x 90 cm
sygn. i opisana na odwrocie: `Ryszard Waśko, Autoportret z Żółtym, Niebieskim i Czerwonym, 1973-2006 Nakład 3 egz Nr 1/3`, odbitka autorska, nakład: 1/3

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object D

rysunek, papier, 40,5 x 28,5 cm
sygn. i dedykacja na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

So What, 2006

fotografia barwna, druk solwetowy, folia naklejona na PCV grubości 5 mm, 171 x 119 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie (flamastrem): R.Waśko, 2006 / "So What" E.A. 1 / obraz No 2 / egz 1 (w kółku) e.a oraz (ołówkiem): R. Waśko "So What" 2006 eg 1, egzemplarz unikalny; wydruk autorski, nakład: 2/2 (jeden egzemplarz z nakładu był wydrukiem ekspozycyjnym)

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Fotografia czterowymiarowa, 1972

fotografie czarno-białe, 6 odbitek, brom, papier ORWO, biała tektura grubości 2 mm, 14,8 cm x 10,8 cm (każda odbitka); sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: R. Waśko 1972 "Fotografia otworkowa "Fonu- elimensional photography" oraz dwukrotnie na odwrocie ołówkiem grubszym i cieńszym w języku polskim i angielskim; odbitki autorskie, nakład: 5/5 (wykonano 5 różnych, unikatowych wersji tej pracy z jednego negatywu, każda w innym formacie)

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object E, 1974 r.

tusz, pióro/karton, 41 x 28,5 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Rysunek, 1974 r.

ołówek, tusz, pióro/karton, 65 x 95 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Rysunek, 1974 r.

ołówek/karton, 65 x 95 cm

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Prosto - krzywa, 1975

fotografia czarno-biała, brom, papier, 35,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R. Waśko 1975 "Prosto - krzywa"

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Hypothetical photography Ist trial, 1977

rysunek, ołówek, papier, 69 x 95 cm;
opisany i sygn. u dołu: Hypothetical photography Ist trial R. Waśko 77

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Hypothetical photography I of trial, 1977

ołówek, cienkopis, papier, 70 x 100 cm;
napis u dołu: Hypothetical photography I of trial R. Waśko 77

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Coco Chanel. Mademoiselle?, 2004

fotografia cyfrowa naklejona na płytę,
80 x 116 cm
Coco Chanel. Mademoiselle?, nr 3 z cyklu I am telling you a secret, 2004
sygn. na odwr. oł. śr.: R. Wasko | 2003-2004 | "Coco Chanel" | 3., sygn. czerwonym flamastrem wzdłuż dolnej krawędzi: III/3. I am telling you a secrect, p.: R. Wasko

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Para rysunków: Object F, Object D

rysunek, papier,
40,5 x 28,5 cm (każdy z 2 rysunków);
sygn. i dedykacja na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Sieć.10 propozycji kultury alternatywnej 1982

technika własna, tusz, stemple, karton,
78,5 x 97,5 cm (w świetle ramy);
sygn. na odwrocie: R. Waśko 2006(?) 82

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

KOMPOZYCJA, 1993

technika własna na papierze, 43 x 35,5 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "R. Waśko`93" i na odwrocie (na plecach ramy) "R. Waśko, 1993"

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

BLACK GARDEN, 1992

sadza, cynk, kreda olejna, 43 x 35,5 cm,
sygnowany oł. l.d. "R. Waśko 1992",
oł. p.d. "Black Garden",
na zaplecku odręcznie dane o obrazie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

RYSUNEK SADZĄ I OGNIEM, 1992

sadza, kreda olejna, olej, 43 x 35,5 cm,
sygnowany ołówkiem l.d. "R. Waśko" i na odwrocie "R.Waśko/1992" oraz odręcznie dane o obrazie.

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

KOMPOZYCJA, 1992

technika własna na papierze,
43 x 35,5 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "R. Waśko`92" i na odwrocie (na plecach ramy) "R. Waśko, 1992"

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object F)

rysunek, papier, 40,5 x 28,5 cm;
sygn. na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object D

rysunek, papier, 40,5 x 28 cm;
sygn. na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Zestaw fotografii - Liście

trzy sztuki, fotografie czarno-białe, papier,
35 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Prosto - krzywo, 1973

fotografia czarno-biała, papier, 35 x 57 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R.Waśko 1973

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Making an inventory..., 1976

zestaw 9 fotografii czarno-białych we wspólnej oprawie,
wymiar jednej fotografii: 5 x 6 cm;
wymiar całości: 49 x 70 cm (w świetle ramy);
u dołu napis: "Making an inventory of space with the numbers 1-8" R. Waśko 1976 (ołówkiem)

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Powiększenie, 1972

dwie fotografie czarno-białe we wspólnej oprawie,
wymiar każdej fotografii: 22,5 x 24 cm;
łączny wymiar: 26 x 60 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. na odwrocie: "Powiększenie" 1972 - R. Waśko

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Kompozycja, 1978

ołówek, cienkopis, papier, 68 x 98 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. na odwrocie: R. Waśko 1978

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Bez tytułu, 1976

fotografia czarno-biała, papier, 38 x 29 cm
sygn. na odwrocie: R. Waśko 1976 Łódź I 198...[pod ramą]

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A

piórko, tusz, papier, 32,5 x 19,5 cm;
na odwrocie tytuł pracy

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

BLACK GARDEN, 1992

sadza, cynk, kreda olejna,
43 x 35,5 cm,
oł. p.d. "Black Garden",

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

KOMPOZYCJA, 1993

technika mieszana własna na papierze,
43 x 35,5 cm,
sygnowana ołówkiem p.d."R. WaśkoŐ93" i na odwrocie (na plecach ramy) "R. Waśko, 1993"

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

KOMPOZYCJA, 1992

43 x 35,5 cm,

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A'

tusz, papier
40x26.5
niesygnowany

WAŚKO Ryszard (ur. 1947)

Object A

tusz, papier
41x28
niesygnowany

liczba obiektów: 96