POLNAR Bolesław
Olej/ płótno , 100x100cm
sygnowany p.d.: 'B. Polnar’
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLNAR Bolesław
olej, płótno, 50x50 cm
sygn. B.Polnar
POLNAR Bolesław
Akryl, płyta, 50x40 cm, praca oprawiona
sygn. B. Polnar, opisany na odwrocie: POLNAR BOLESŁAW "DŁONIE" AKRYL 50x40 cm
POLNAR Bolesław
akryl, płyta, 40x114 cm
sygn. na licu: Bolesław Polnar, opisany na odwrocie: POLNAR BOLESŁAW "Wszyscy leżą" Akryl 40x114 cm
POLNAR Bolesław
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. na licu: B.Poln, opisany na odwrocie: "GRAFITTI" 100X100 cm 2005 BOLESŁAW POLNAR
POLNAR Bolesław
POLNAR Bolesław
Akryl, tektura, sygn. na dole, opisany na odwrociu, 70x100x
POLNAR Bolesław