1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Pola (Apolonia) (ur. 1979 r. Warszawa)

Główka nr 91 (Nieznajoma z berlińskiego metra), 2014

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Diałebek z serii Instagram Self-Portrait Series, 2017 r.

ołówek, papier, 17,5 x 23,5 cm,
sygn. p.d.: Pola D. 2017, opisana na odwrocie Diabełek/Pola Dwurnik/Instagram Self-Portrait Series/4.02.2017 (ołówek, papier)

Z serii Instagram Self-Portrait Series-Blond, 2016 r.

tusz, papier, 17 x 24 cm,
sygn. p.d.: Pola D. 2016, opisany na odwrocie: Pola Dwurnik/Instagram Self-Portrait Series - Blond/tusz na papierze, 2016

Autoportret jako Frida, 2012

olej, płótno, 30 x 30 cm
opisana na odwrociu: Autoportret jako Frida/Pola Dwurnik/Główka Nr 60/Head No. 60/2012 oil canvas

Piracka Królowa malarstwa w sukni z głów (z serii Królowe malarstwa)

Technika: gwasz na papierze
Data powstania: 2015
Wymiary: 48,5 x 37 cm (bez ramy) 73,3 x 58,7 cm (w ramie)

Ładna kompozycja, 2016

Z cyklu: Seria Główna
33x27 cm / olej na płótnie
Sygnowana na odwrocie: Pola Dwurnik Ładna kompozycja 2016

Szkic do obrazu Przed orgią, 2012

tusz, ołówek i kolaż na papierze (oryginał, unikat), 36 x 47,8 cm;
sygn. na odwrocie

Daniel Rumiancew, 2007

Rysunek, ołówek, papier, 20 x 30 cm; sygn. i dat. p.d.(ołówkiem): Pola Dwurnik, 2007

Zakończenie zerówki, Warszawa 1986 - Należy kochać stare kamienie, 2009 r.

ołówek, czerwona kredka/papier,
21 x 29 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Pola Dwurnik | "Należy kochać stare kamienie?" | 24/02/2009`

Wow.. z serii Kronika towarzyska, 2007

rysunek, ołówek+kolaż na papierze
21x29,7 cm
nr. 30 w serii "Kronika towarzyska"

sto złotych, PROLETARYAT, 2002 r.

akwarela/papier, 17 x 24 cm
sygn. p.d.: `Pola D. 02` oraz na odwrociu: `Pola Dwurnik / 2002 / ploretaryat (z serii banknoty) / akwarela, papier

Dziesięć groszy, 2001 r.

akwarela, gwarsz/papier, 18 x 24 cm
sygn. p.d.: `Pola D, 2001` oraz na odwrocie opis: `Pola Dwurnik - Dziesięć groszy` / listopad grudzień 2001 z serii banknoty / akwarela, gwasz, papier

Silk Sex Series, 2006 r.

tusz/jedwab, 46 x 89 cm

Dwieście złotych, 2003

olej/płótno, 27 x 46 cm
dar artysty

Dwadzieścia zł

otych (z cyklu banknoty), 2002
akwarela na papierze,
32x41 cm,
sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 19