PUFFKE Marian (Kalisz 1888 - Warszawa 1925)
olej/płótno, 55 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Puffke | 1920'
na odwrociu autorska nalepka z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 27 x 37 cm,
sygn. i dat. p.d.: Marian Puffke / Bukowina 1920
olej/tektura, 22,5 x 33 cm
sygnowany l.d. 'Marjan Puffke'
na odwrociu papierowa nalepka Salonu Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z 1914 roku
-Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie, 1914
olej, tektura; 28,5 x 40 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: M Puffke
na odwrocie pejzaż górski
MARTWA NATURA z ZEGAREM i LALKĄ, 1919
olej na sklejce, 60 x 73,5 cm,
sygnowany i datowany p.d. "M. PUFFKE 19"; na odwrocie Pejzaż z rzeką i drzewami
Widok na Giewont; na odwrociu Barka na rzece (1904)
sygn. dat. p.d.
olej, tektura
23.5x33
pastel, papier, 69,5 × 98,5 cm
sygn. p. d.: M.Puffke
10 000 - 12 000 zł
Olej, tektura; 28 x 39,5 cm
Sygnowany p.d.: M. Puffke
Na odwrocie - pejzaż z rzeką w dolinie.
obraz dwustronny,
na drugiej stronie pejzaż zimowy z Bukowiny;
olej, tektura, 28,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: M. Puffke (z jednej strony)
pastel, papier
69,5 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: MPuffke (słabo czytelnie)
sygn. l.g.
olej, tektura
32x30
olej/tektura, 17 x 23 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `Marjan Puffke | 1914`
na odwrocie naklejka z pracowni ram Wacława Konarzewskiego w Warszawie
olej/tektura, 10,3 x 16 cm
sygnowany i datowany l. d.: `M. Puffke Bukowina 1910`
Olej, płótno; 60 x 100 cm
Sygnowany p. d.: M. Puffke 1923
Na odwrocie w dużej części zdarta nalepka Towarzystwa Sztuk Pięknych: SALON DOROCZNY 1923/24 | AUTOR: Wł (...) Puffke | TYTUŁ DZIEŁA: (...) ozy jesienią | RODZAJ DZIEŁA (...) | CENA (...)
Olej na płótnie
56 x 84,5 cm
Sygnowany p.d. - "M. PUFFKE 1924 r."
Na odwrocie nalepka - "Zakład i oprawa obrazów Introligatornia | Leopold Nikel | Łódź, Nawrot nr 2 Telefon nr 38 - 11." |