1 zł
2 600 000 zł

MAŚLANKIEWICZ Jacek (ur. 1955)

TajPol z cyklu Leksinio, 2014

olej/płótno, 79x161 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nad Pilicą, 1992 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'JM | 92'
na odwrociu opisany: 'JACEK | MAŚLANKIEWICZ | "NAD PILICĄ" | 1992.'

Katedra, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm

bez tytułu

olej, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. p.d.: JM

Z cyklu: Baltica Odciążenie, 2018 r.

olej na płótnie, 40 x 100 cm, sygn.

Z cyklu święte obrazy

olej na płótnie, 73x54 cm, 2014

Glendoria, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Z cyklu Baltica POMO ŻE 2

olej na płótnie
73 x 54 cm

Z serii: Baltica Przechadzka patronki, 2015 r.

olej na płótnie, 54 x 73 cm, sygn.

Morz(ż)e, 2013

olej, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Z cyklu: Baltica Na latarnie

olej na płycie, 45 x 58 cm, sygn.

Taniec, 2009

olej, płótno; 70 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. MAŚLANKIEWICZ XXI 09;
na odwrocie opis autorski

Baltica z cyklu Święte Obrazy

olej na płótnie
140 x 70 cm

Barwy Tanga, 2009

olej, płótno; 140 x 70 cm;
sygn. p. d.: J. MAŚLANKIEWICZ XXI
na odwrocie opis: Jacek Maślankiewicz / Barwy Tanga / 2009

Górka Marnotrawna (Całun Bałtycki), 2013 r. (2014 r.)

olej na płótnie, 40 x 80 cm, sygn.

Z cyklu: Pejzaż Polski, Dyptyk Zelwiański, 2008 r.

olej na płótnie, 50 x 100 cm, sygn.

Reduta

olej na płótnie
73 x 54 cm

z cyklu Święte obrazki

olej, płyta
56x28 cm

Przedwiśle

olej na płótnie
50 x 100 cm

Kresy, 2009

olej na płótnie, 65x150 cm

Święte obrazki, W 16 il7, 2010 r.

olej/płyta,
30 x 65 cm

Zmierzch, 2008

olej, płótno,
50 x 100 cm

Zaniedbane łany, 2006

olej, płótno,
54 x 73 cm

Wzgórza Senejskie

olej, płyta
54 x 120 cm

Z cyklu Barcelona 2009

olej, płótno
100 x 73 cm; sygn. p. d.: JMaślankiewicz;

Lucień. Przedmieście, 2008

olej, płyta
54 x 120 cm

Pomnik Płaczącej, 2008

olej, płyta
50 x 100 cm;

Barcelona - Ritorno

olej, płyta pilśniowa
100 x 70 cm
sygn. p.d.: JMaślankiewicz
sygn. i opisany na odwrocie

Gąsewo-Wieś, 2006

olej na płótnie, 46 x 33 cm

ŹRÓDŁO z cyklu `KATEDRA` 1996 r.

Olej na płótnie
92 x 73 cm
Niesygnowany
Na odwrocie autorski napis - "JACEK | MAŚLANKIEWICZ | 1996 | Z CYKLU "KATEDRA" | ŹRÓDŁO"

liczba obiektów: 33