1 zł
2 600 000 zł

FALK Feliks (ur. 1941)

AKT RÓŻOWY, ok. 1970

olej na płótnie, 100 x 81,5 cm,
sygnowany p.d "Falk"

cena wywoławcza: Wykup abonament

FALK Feliks (ur. 1941)

Pochylony

olej, płótno, 112 x 91,5 cm;
sygn. p.d.: Falk

FALK Feliks (ur. 1941)

NIEPEWNOŚĆ (CZARNE ROMANSE - AKT IV), przed 1969

olej na płótnie, 117 x 93 cm, sygnowany p.d. "Falk" i na odwrocie (na płótnie) "FELIKS FALK", tamże nalepka wystawowa z XXI Festiwalu Sztuk Plastycznych w BWA w Sopocie (1968) z danymi
Wystawiany: Feliks Falk, Galeria w Willi Struvego, Warszawa 20 I - 9 II 2005, nr kat. mal. 5.

FALK Feliks (ur. 1941)

TRZĘSIENIE ZIEMI. EARTHQUAKE VIII, 1968

tusz na papierze,
17,7 x 12,6 cm, sygnowany na rysunku tuszem p.d. "Falk 68"
Wystawiany: Feliks Falk, Galeria w Willi Struvego, Warszawa 20 I - 9 II 2005, nr kat. rys. 15.

FALK Feliks (ur. 1941)

KARA, 1965/67

tusz na papierze, 25,3 x 17,8 cm,
sygnowany ołówkiem na marginesie (papieru służącego jako podkład) p.d. "Feliks Falk 65", na zaplecku tytuł i data "1967"
Wystawiany: Feliks Falk, Galeria w Willi Struvego, Warszawa 20 I - 9 II 2005, nr kat. rys. 8.

FALK Feliks (ur. 1941)

Akt różowy

olej, płótno, 99,5 x 81,5 cm;
sygn. p.d.: Falk

FALK Feliks (ur. 1941)

MIASTO, przed 1969

olej na płótnie, 81 x 100 cm, sygnowany p.d. "Falk" i na odwrocie (na płótnie) "FALK", na odwrocie (na blejtramie) napis autorski "Piekarska"

FALK Feliks (ur. 1941)

POGRĄŻONY

olej na płótnie, 114,2 x 89,5 cm,
sygnowany p.d. "Falk"

FALK Feliks (ur. 1941)

POSTAĆ Z GŁOWĄ SĘPA, 1965

tusz na papierze, 25,2 x 17,7 cm,
sygnowany ołówkiem p.d. "Feliks Falk 65"
Wystawiany: Feliks Falk, Galeria w Willi Struvego, 20 I-9 II 2005, nr kat. RYS./2 (reprodukcja).

FALK Feliks (ur. 1941)

MODELKA W KAPELUSZU

olej na płótnie,
110,5 x 70,6 cm,
sygnowany p.d. "F.Falk"

FALK Feliks (ur. 1941)

MIASTECZKO

olej na płótnie,
64,5 x 80,5 cm,
na odwrocie (na krośnie) sygnowany "Feliks Falk"

liczba obiektów: 11