PIĘTKA Katarzyna
technika mieszana/płótno, 52,5 x 52 cm
sygnowany p.d: `K. Piętka`
na odwrociu opisany: `Katarzyna Piętka | WNĘTRZE`
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIĘTKA Katarzyna
Z cyklu Ujęcie-kontrujęcie, 2003 r.
olej, akryl/płótno,
50 x 50 cm (x2, dyptyk)
oraz sygnowany i datowany na odwrociu: `K. Piętka 03`
PIĘTKA Katarzyna
olej/płótno, akryl/płótno,
dyptyk: 50 x 50 cm (x 2)
sygnowany na odwrociu
PIĘTKA Katarzyna
Ujęcie - Kontrujęcie 3, 2003 r.
akryl, olej/płótno,
dyptyk: 45 x 45 cm (x2)
sygn. na odwrocie
PIĘTKA Katarzyna
akryl, olej/płótno,
45 x 100 cm
sygn. l.d. `KPI 03`
PIĘTKA Katarzyna
akryl/płótno,
70 x 100 cm
naklejka autorska na odwrocie: `SOFT GUITAR MUSIC| 70 X 100 cm`
PIĘTKA Katarzyna
akryl,
70 x 100 cm