PINK Lutka (1906 - 1998)
olej/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany p.d.: 'LUTKA PINK'
na krośnie malarskim pieczątka: 'LA PALETTE DU FAUBOURG | 16, fabourg deu Temple | Paris 11e (Republique)' oraz opisany: 'LUTKA PINK 59 rue de Sade Paris (...); opisany trudno czytelnie na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej, płyta; 26 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: LUTKA PINK
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej na płótnie;
sygnowany w prawym dolnym rogu
73,5 x 60 cm
PINK Lutka (1906 - 1998)
akwarela, papier jasnobrązowy;
23,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. długopisem p. d.: LUTKA PINK
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej, płótno;
54 x 65 cm;
sygn. p. d.: PINK
Na odwrocie napis na krośnie: 18 Lutka Pink oraz napis na płótnie ołówkiem: Paris 48 , oraz dwie nalepki: z tytułem a także nalepka z informacjami o artyście
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej/tektura,
33 x 40 cm
sygnowany p. d.: `L. Pink`
Estymacja: 3 000 - 5 000
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej, płótno
sygn. p.d.
38,5 x 45,5 cm
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej, płótno,
54 x 65 cm;
sygn. p. d.: PINK;
na odwrocie napisy na płótnie: Paris 48, na krośnie: 18 Lutka Pink
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
olej, płótno
75,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: PINK
PINK Lutka (1906 - 1998)
PINK Lutka (1906 - 1998)
tempera, karton;
napis p.d. - Dla Marylki / mojej przyjaciółki / Lutka Pink