1 zł
2 600 000 zł

DURSKI Teodor (ur. 1976)

JUMP KAŻDEGO DNIA

praca niedatowana
serigrafia / papier
wym. 2 x 100 x 70 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Zapomnienie (Psyche), 2009

serigrafia/papier, 6/30, 20 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Zapomnienie (Psyche), serigrafia 6/30, Teodor Durski, 2009”

DURSKI Teodor (ur. 1976)

bez tytułu

serigrafia/papier, 10 x 14 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: „T. Durski”,opisany l.d.: „144/300”

DURSKI Teodor (ur. 1976)

W pałacu Lilianny, 2008

serigrafia/papier, 100 x 70 cm
sygn. i opisany u dołu: "W pałacu Lilianny", serigrafia 5/16(1/1), Teodor Durski 2008

DURSKI Teodor (ur. 1976)

The Misfits, 2014

serigrafia/papier, 45 x 45 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „The Misfits”/14/32/ T. Durski 2014

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Solaris, 2017

serigrafia/papier, 70 x 200 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Solaris” / serigrafia/ 9/15 (5/9) /Teodor Durski 2017 r.

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Hypertrichosis, 2012

serigrafia/papier, 60 x 60 cm
syg. i opisany przy dolnej krawędzi: „Hypertrichosis” (Lionel)/serigrafia 8/20 (3/5)/Teodor Durski 2012

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Pink (2016)

sygn. dat. p.d.
serigrafia [6/13 (2/4)]
100x70 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Daleko od ziemi, 2003

serigrafia/papier, 70,5 x 200 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Daleko od ziemi" / serigrafia 25/27 / Teodor Durski 2003

DURSKI Teodor (ur. 1976)

W pałacu Lilianny, 2008

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Boss, 2015

serigrafia/papier, 30,3 x 30,1 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "BOSS" / serigrafia 8/21 (2/5) / Teodor Durski 2015 r.

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Młody wilk, 2006

serigrafia/papier, 29,5 x 29,8 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Młody wilk" / serigrafia 5/20 (5/10) / Teodor Durski 2006

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Zapomnienie (Psyche), 2009

serigrafia/papier, 20 x 20 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Zapomnienie" (Psyche) /serigrafia 6/30 /Teodor Durski 2009

DURSKI Teodor (ur. 1976)

The Misfits, 2014

serigrafia/papier, 45 x 45 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: The Misfits"/5/32/ T. Durski 2014

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Under the pink, 2016

serigrafia/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany u dołu: "Under the pink"/ serigrafia 24/30/ Teodor Durski/2016 r.

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Hypertrichosis, 2012

serigrafia/papier, 60 x 60 cm
syg. i opisany przy dolnej krawędzi: "Hypertrichosis" (Lionel)/serigrafia 8/20 (3/5)/Teodor Durski 2012

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Grey płonie, 2007

serigrafia/papier, 70 x 65,5 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Grey płonie"/serigrafia 19/19 (1/1)/ Teodor Durski 2007

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Pandora, 2008

sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Pandora"/serigrafia 12/12 (6/6) /Teodor Durski 2008

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Biało-Czerwony, 2012

serigrafia/papier, 60 x 60 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Biało-Czerwony"/serigrafia 8/10/Teodor Durski 2012 r.

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Lilianna, 2009

sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Lilianna"/ serigrafia 8/15 / ED/RS/ Teodor Durski 2009

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Ja Ciebie, Ty mnie - Malując Adę Ammer, 2008

olej/płótno, śr. 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Ja Ciebie, Ty mnie/Teodor Durski/2007/2008

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Arboretum nr 1, 2008

serigrafia/papier, 11,9 x 15 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Arboretum Nr 1" serigrafia 44/50 Teodor Durski 2008

DURSKI Teodor (ur. 1976)

W pół drogi do zmierzchu, 2005

serigrafia/papier, 20 x 20 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "W pół drogi do zmierzchu" serigrafia 10/10 Teodor Durski 2005

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Daleko od ziemi, 2003

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Mały Książę, 2008

serigrafia/papier, 12 x 15 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Mały Książę" serigrafia 38/55 (1/1) Teodor Durski 2008

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Hop, 2005

sygn. i dat. p.d.: Teodor Durski 2005; opisany śr. d.: serigrafia e.a.
(praca składa się z dwóch arkuszy)

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Tajemnica Ulicy Dorszowej (2007)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
śr.110 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Z cyklu Portrety Na Ostatnią Chwilę Teraz Wiem (2008)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
33.5x83.5 (sześciokąt)

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Syberia (2007-2010)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
27x27

DURSKI Teodor (ur. 1976)

W pałacu Liliany (2008)

sygn. dat. p.d.
serigrafia (2/16 [1/1])
100x70 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Matala (2009)

sygn. na odwrociu,
olej, złoto 23 K, płótno,
73x65,

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Ocean czasu (2009)

sygn. dat. p.d.,
serigrafia (e.a.),
100x70 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Lilianna (2009)

sygn. dat.p.d., serigrafia (11/15), 87x63.5 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Upadek Hermesa (2006)

sygn. dat.p.d.,
serigrafia (10/10),
40x22 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Lavinia (2011)

sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
100x73 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Hello world (2006)

sygn. dat.p.d.,
serigrafia (12/20),
30x30 cm

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Patricia Kicia Braden

sygn. na odwrociu
tempera blacha
32x32

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Skafander i Motyl (2011)

sygn. dat. p.d.
olej płótno
33x30

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Free (2011)

sygn. na odwrociu
olej płótno
33x33

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Ósmy (2010)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
92x65

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Montefeltre, 2010

linoryt, serigrafia/papier
69 x 69 cm
edycja: 3/16

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Czarny kot (2006)

sygn. dat. p.d.
serigrafia (11/19)
30x30

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Szepty II (2008)

sygn. dat. p.d.
olej płótno
33x33

DURSKI Teodor (ur. 1976)

We wtorek (2007)

sygn. dat. p.d.
olej płótno
40x45

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Ufanie (2008)

sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
27x27

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Zapomnienie (2008)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
27x27

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Sen, 2004

serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
opisana u dołu: "Sen" Serigrafia 18/33 Teodor Durski 2004

DURSKI Teodor (ur. 1976)

Bez tytułu, 2004

Nakład: 1/1, egzemplarz autorski, 19x15 cm
Praca przekazana przez Galerię Wizytującą

DURSKI Teodor (ur. 1976)

JUMP (Każdego Dnia), 2003

serigrafia, 200 x 70 cm

liczba obiektów: 49