POZNAŃSKI Stanisław (1909 - 1996)
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. g.: ST. POZNAŃSKI;
na odwrocie napisy: "PLAC ZAMKOWY / WARSZAWY" / 81 x 60 cm / ST. POZNAŃSKI / 90 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: ST. POZNAŃSKI.
olej, płótno; 47 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: ST. POZNAŃSKI;
na odwrocie nalepka autorska z informacją o pracy.
olej, płótno,
100 x 80 cm
sygnowany p.g.: różową farbą: ST.POZNAŃSKI
Olej, płótno, 60 x 50 cm
Sygnowany l. d.: ST. POZNAŃSKI | 43
Na odwrocie nalepka z napisem: Salon Sztuki NIKE KAROL TCHOREK
oraz prostokątna nalepka: Marszałkowska 63 TELEFON 7 32 32
olej, płótno,
100 x 80 cm