1 zł
2 600 000 zł

KAZIMIERSKA Magdalena (ur. 1969)

Fiołki i paski, 2010

olej, płótno, 100x50 cm
opisany na odwrocie: XI.2010 MAGDA KAZIMIERSKA

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kalia delikatna, 2000

olej, płótno,
99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Lilie, granatowe koła, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2017 | MAGDA KAZIMIERSKA'

Widok na zachód, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2018'

Kwiaty Indii 12, 2017 r.

olej/płótno, 20 x 27 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2017 r.'

Kwiaty Indii 5, 2017 r.

olej//płótno, 19 x 25 cm,

Kwiaty Indii 10, 2017 r.

olej/płótno, 21 x 26 cm, sygnowana i datowana na odwrociu: ' MAGDA KAZIMIERSKA | 2017 '

Kwiaty Indii 2, 2017 r.

olej/płótno, 20 x 23 cm, sygnowana i datowana na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2017'

Groszek czerwony na stoliku, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'IX.2014 | MAGDA KAZIMIERSKA'

Irysy w słoju na bieli, 2016 r.

olej na płótnie , 50×100 cm
sygn. z tyłu

olej/płótno, 100 x 70 cm,

Widok na zachód, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 80 cm,

Kolorado, 2018 r.

olej/płótno, 130 x 180 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDALENA KAZIMIERSKA | I 2018'

Fioletowe z pól, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'VIII 2017 | MAGDA KAZIMIERSKA'

Fioletowe z pól, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm,

Piwonie na żółtym, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2016 | MAGDA KAZIMIERSKA'

Trasa Łazienkowska, 2010 r.

60 x 73 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2010 | Magda Kazmierska'

Jezioro wieczorem, 2014 r.

olej/płótno, 100 × 110 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "2014 MAGDA KAZIMIERSKA"

Kroton, 2003

olej, płótno, 93 x 52,5 cm;
sygn. na odwrocie: VIII 2003 / M. KAZIMIERSKA

Kwiat w środku II, 2011

olej na płótnie, 100x50 cm

Kwiaty

olej, płótno;
92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Amarylis-kwadraciki, 2005 r.

olej/płótno, 47 x 97 cm
opisany na odwrocie: XII 2005 m. kazimierska

Kwiaty

olej, płótno; 92 x 49 cm;

Biały Amarylis, 2009

olej, malarstwo, 50x100 cm

Turkus liście III, 2006

olej, płótno,
93 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

estymacja 2 000 - 2 500 zł

Lilia złota tapeta Vii, 2005

olej, płótno,
97 x 49 cm
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

estymacja 2 500 - 2 800 zł

W kropki biały VIII, 2005

olej, płótno,
97 x 47 cm
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

estymacja 2 000 - 2 500 zł

Bańki X, 2006

olej, płótno,
95 x 49 cm
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

estymacja 2 000 - 2 500 zł

Tulipan na kółkach

Olej na płótnie
96x47 cm

Kalia delikatna, 2000

olej, płótno,
99 x 58,5 cm;

W kropki biały VIII, 2005

olej, płótno
97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

Bez nazwy, 2007 r.

olej/płótno,
46 x 93 cm

Malwa czarna, 2004

olej, płótno,
98,5 x 48 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Orchidea na stole, 2000

olej, płótno, 97,5 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Malwa czarna, 2004

olej, płótno, 98,5 x 48 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Piwonia, stół, kropki

olej na płótnie
92x47cm
2004

* cena gwarantowana

Bez tytułu, VII 2008

akryl, płótno, 50x100 cm

Lilia, 2008 r.

akryl/płótno,
100 x 50 cm
sygn. i dat na odwrocie: `X 2008 / MAGDA KAZIMIERSKA`

Gladiola, 2006

olej, płótno
50x100 cm

Czerwone w czerwonym

olej, płótno
96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2007 / MAGDA KAZIMIERSKA

Ostróżka w butli

olej, płótno
96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: IX 2004/ MKAZIMIERSKA

Czerwone w czerwonym

olej, płótno,
96 x 52 cm;

Mieczyk, kwadrat, kropki

olej, płótno, 95 x 51 cm;
opisany na odwrocie: X 2007 / M. KAZIMIERSKA

Żółty storczyk, kwadraciki

olej, płótno, 97 x 48 cm;
opisany na odwrocie: I 2006 / M. KAZIMIERSKA

Mieczyk-magenta

wymiary: 91 x 48 cm
olej na płótnie
2004

Magnolia haftowana, 2007

olej, płótno, 97 x 52 cm; sygn. i dat. na odwrocie

Ostróżka na różowym, 2005

olej, płótno, 97 x 53 cm; sygn. i dat. na odwrocie

Magnolia haftowana, 2007

olej, płótno, 97 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

Ostróżka na różowym, 2005

olej, płótno, 97 x 53 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

W kropki biały VIII, 2005

olej, płótno, 97 x 47 cm; sygn. i opisany na odwrocie

Lilia złota tapeta VII, 2005

olej, płótno, 97 x 49 cm; sygn. i opisany na odwrocie

Anemony, 2007

olej, płótno, 95 x 46 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: III 2007 / MKAZIMIERSKA

Niebieski kwadrat w paski, 2001

olej, płótno, 93 x 52 cm,
dat. i sygn. na odwrocie: VI 2001 / M. KAZIMIERSKA

Mieczyk czerwony, prostokąt, 2006

olej, płótno, 93 x 49 cm;
dat. i sygn. na odwrocie: VII 2006 / M. KAZIMIERSKA

Turkus liście III, 2006

Olej, płótno, 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

Błękitny stolik I, 2002

olej, płótno, 94 x 55 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

Zielony na paskach

olej, płótno, 70,5 x 60,5 cm;
sygn. na odwrocie

Zielony na paskach

olej, płótno, 70,5 x 60,5 cm;
sygn. na odwrocie

Biały storczyk i kratka, 2006

olej, płótno, 94 x 49 cm;
dat. i sygn. na odwrocie na płótnie:
I 2006 / M. KAZIMIERSKA

Żółta orchidea, białe kwadraciki, 2006

olej, płótno, 97 x 48 cm;
I 2006 / M. KAZIMIERSKA

Amarylis na kratce burberry`s, 2005

olej, płótno
97 x 47 cm; sygn. na odwrocie

Róża i przedpokój, 2002

olej, płótno
93 x 49 cm; sygn. na odwrocie

olej, płótno, 97 x 47 cm;
sygn. na odwrocie

Róża i przedpokój, 2002

olej, płótno, 93 x 49 cm;
sygn. na odwrocie

Długie liście, 2005

olej, płótno, 54 x 96 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie:
IV 2005/ M.KAZIMIERSKA

Storczyk w doniczce na zielonym, 2005

olej, płótno, 93 x 51 cm,
sygn. i dat. na odwrocie

Amarylis, różowy kwadrat, 2005

olej, płótno, 97 x 53 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: V 2005/ M.KAZIMIERSKA;
Na odwrocie na zawiniętym płótnie na krośnie malar. tytuł obrazu: j.w.

liczba obiektów: 73