1 zł
2 600 000 zł

RUCHOMSKI Arkadiusz (ur. 1978)

Pejzaż przyziemny z cyklu: Pejzaże otwarte, 2005

olej/płótno, deska, 94 x 139 cm
sygn. i opisany na odwrociu: A. Ruchomski/ z cyklu: PEJZAŻE/OTWARTE/”PEJZAŻ PRZYZIEMNY”/2005
nalepka: FINALISTA KONKURSU OBRAZ ROKU 2005/Warszawa 1 kwietnia 2006
Obraz zakwalifikowany do finału konkursu "Obraz roku 2005" organizowanego przez miesięcznik "Art & Business".

cena wywoławcza: Wykup abonament

SPICHLERZ - Z CYKLU SCHRONIENIA, 2010

TECHNIKA WŁASNA, PŁÓTNO, DESKA,
59 X 59 CM;
SYGN. NA ODWROCIE: ARUCHOMSKI 2010/ PLENER W / DOBRZYCY

Domek - z cyklu Schronienia, 2011

technika własna, płótno, deska,
54 x 64,5 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski 2011

OBORA, Z CYKLU SCHRONIENIA, 2010

technika mieszana: olej na płótnie, grafit, deska,
65x45 cm

Spichlerz - z cyklu Schronienia, 2010

59 x 59 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski 2010/ PLENER W / DOBRZYCY

54 x 64,5 cm;

Dialog IX z cyklu Okrycia, 2008

enkaustyka na zimno, olej, grafit, płótno,
132 x 77 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Ruchomski 2008

Dwa mosty na rzece, z cyklu Pejzaże Otwarte, 2009;

olej, akryl, płótno,
87x 126 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Ruchomski 2009

olej, akryl, płótno,
87x 126 cm;

132 x 77 cm;

Szczytowanie

z cyklu "Pejzaże otwarte", 2008
technika mieszana, deska, płótno, olej, akryl, 153x93 cm

Dialog VIII - Z cyklu Okrycia, 2008 r.

technika mieszana, olej, akryl, enkaustyka na zimno/płótno, deski,
123,5 x 71,5 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `"DIALOG VIII" z cyklu "OKRYCIA" / A.Ruchomski 2008`

Dialog V z cyklu "Okrycia", 2008

olej, akryl, płotno, 125 x 76 cm;
sygn. na odwrocie: ARuchomski / 2008; opisany na blejtramie:
DIALOG V Z CYKLU OKRYCIA...

Dialog VI z cyklu okrycia, 2008

akryl, olej, technika mieszana, deska, 119 x 77,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ARuchomski / 2008 oraz tytuł

Pejzaż przyziemny VII, 2007

technika mieszana, deska
86 x 139 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ARuchomski 2007 oraz opisany: PEJZAŻ PRZYZIEMNY VII Z CYKLU PEJZAŻE OTWARTE

Pejzaż XI , 2007.

z cyklu Pejzaże otwarte;
technika mieszana, deska,
81 x 138 cm;
opisany na odwrocie: PEJZAŻ XI Z CYKLU PEJZAŻE OTWARTE / ARuchomski 2007

Dialog IV

z cyklu Okrycia, 2007
technika mieszana, akryl, enkaustyka, grafit, drewno, płótno, 130,5 x 86 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: ARuchomski / Dialog IV z cyklu Okrycia / 2007

Dialog III z cyklu Okrycia, 2007

akryl, enkaustyka, grafit, płótno, drewno, 166 x 98 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: DIALOG III Z CYKLU OKRYCIA, 2007 / A. RUCHOMSKI

Dialog II z cyklu Okrycia, 2006

wys. 180 cm; sygn. i opisany
na odwrocie: A. RUCHOMSKI/ DIALOG II Z CYKLU OKRYCIA/ 2006

Dialog - Z cyklu Okrycia, 2006

technika mieszana, deska, płótno,
158 x 150 cm; sygn. i dat. na odwrocie:
A. RUCHOMSKI / DIALOG Z CYKLU OKRYCIA, 2006 r

Pejzaż przyziemny II, 2006

technika własna, akryl, grafit, deski drewniane, płótno, 87 x 126,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. RUCHOMSKI 2006

Pejzaż przyziemny

z cyklu "Pejzaże otwarte"
olej, płótno, deska, 94 x 139 cm

Koszule - Z cyklu Okrycia, 2006

enkaustyka, akryl, grafit, deska, 160 x 121 cm;
na odwrocie napisy autorskie

Koszula II, 2004

olej, akryl, drewno, 147 x 124 cm;
sygn. z tyłu na płótnie: Ruchomski / 04
na desce napis autorski: AREK RUCHOMSKI / ŇKOSZULA IIÓ Z CYKLU ŇOKRYCIAÓ

liczba obiektów: 24