1 zł
2 600 000 zł

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

WIELOŚCI PŁASZCZYZN ZAPADAJĄ W JEDNOŚCI KSZTAŁTU, 2012 r.

akryl/konstrukcja drewniana, sklejka, 47 x 47 x 9 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: GEORGE GROCHOCKI | podpis odręczny | 2012 | WIELOŚCI PŁASZCZYZN ZAPADAJĄ W JEDNOŚCI KSZTAŁTU

cena wywoławcza: Wykup abonament

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Zdania bez słów, 2017

technika własna, sklejka; 35 x 35 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn., dat. i opisana na odwrocie:
JERZY GROCHOCKI / ''''ZDANIA BEZ SŁÓW... / JGrochocki / 2017.

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

UTWÓR NA CZTERY POJĘCIA, 2018 r.

akryl/konstrukcja drewniana, płótno, 83,6 x 83,6 cm x 13 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jerzy Grochocki |
podpis odręczny | 2018 | „UTWÓR NA CZTERY POJĘCIA”

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Empiria, 1967 r.

olej, tusz/płótno, 81 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'GROCHOCKI 67'
na odwrociu papierowa nalepka z opisem pracy: 'GROCHOCKI JERZY | WARSZAWA - POLSKA | "EMPIRIA" 81 X 75 CM | 1967 R.' oraz nalepka aukcyjna w języku duńskim

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

...w hołdzie Cezanne’owi, 2012

konstrukcja drewniana, akryl, płótno na sklejce; 102 x 102 x 20 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY GROCHOCKI / ...W HOŁDZIE CEZANNE'OWI..." / JGrochocki / 2012

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Koniunkcja-Czarny 3, 1965

płótno, olej, płótno naklejone; 75 x 81 cm;
sygn. p. d.: J. GROCHOCKI;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY GROCHOCKI / WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30 / KONFRONTACJE JGrochocki / '65

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

...szepty białości zapadają w nieskończoność..., 2012

konstrukcja drewniana, płótno na sklejce, akryl; 45 x 46,5 x 7,3 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. GROCHOCKI / 2012 / SZEPTY BIAŁOŚCI / ZAPADAJĄ / J Grochocki W NIESKOŃCZONOŚĆ;
na odwrocie nalepka z opisem pracy: Jerzy Grochocki / Szepty białości, 2012 / Akryl, płótno, sklejka, drewno, 45 x 46,5 cm

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Kompozycja (2009)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
44.5x90

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

OD TEGO DO TEGO, 2003

technika własna, płyta, 83 x 83 cm
sygn. na odwrocie: JERZY GROCHOCKI "OD TEGO DO TEGO"/2003

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Kompozycja (2011)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna
78x52

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Rozdrgać czernią ciszę bieli..., 2013

tech. własna, płyta, 70x70 cm
opisany na odwrocie: JERZY GROCHOCKI/ ...ROZDRGAĆ CZERNIĄ CISZĘ BIELI.../ 2013/ Jgrochocki

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Kontrasty i koniunkcje - dyptyk, 1979

akryl, płótno naklejone na deskę
42 x 42 cm;
sygn. i opisane na odwrocie: JERZY GROCHOCKI / "KONTRASTY I KONIUNKCJE DACB " / 1979/ 42 x
42 AKRYL; konfiguracja pól na drugim obrazie: DABC

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Tyleż tuneli tchnie tajemnymi tęsknotami

technika własna,
25,5 x 25,5 cm; na odwrocie napis: JERZY GROCHOCKI / "... TYLEŻ TUNELI TCHNIE / TAJEMNYMI TĘSKNOTAMI... " / 2003 oraz podpis: JGrochocki

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Konfrontacje

olej, płótno,
68,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: J. GROCHOCKI
na odwrocie napis: JERZY GROCHOCKI /
WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Opozycja II, 1965-1966

technika mieszana, płótno, 105 x 80 cm; na odwrocie nalepka z danymi autora, tytułem, wymiarami i techniką

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Czasów pamięci czarne odchłanie

akryl, płyta pilśniowa, drewno,
25,5 x 25,5 cm (wraz z ramą);
na odwrocie naklejka autorska z tytułem i datą oraz sygn. i dat. na odwrocie: Grochocki `03

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Konary, krzewy, krzywizny,

kwadraty, kraty, konszachty..., 2002
technika własna, deska, płyta pilśniowa,
25,5 x 25,5 cm: sygn. i dat. na odwrocie;
u dołu oprawy nalepka z tytułem

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Jak ma się nazywać ślad...

technika własna, akryl, deska, sklejka,
25,5 x 25,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)

Jeśli liczba ...

technika własna, akryl, sklejka, collage,
72 x 61;
sygn. i opisany na odwrocie

liczba obiektów: 19