PRZYBYŁ Jerzy (Jan POL) (ur. 1943)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, płótno, 35 x 27 cm;
sygn. p. d.: J Przybył `74
olej, płótno, 49 x 69 cm;
sygn. i dat. p.d.: J. PRZYBYŁ 69.
Olej, płótno; 46,5 x 38,5 cm
Sygnowany p.d.: Przybył 81
technika mieszana na płótnie, 80 x 100 cm,
sygnowana l.d. "J Przybył 72",
na odwrocie (na krośnie) odręczne napisy autorskie oraz nalepka X Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa "Bielska Jesień" z danymi
olej na płótnie, 41,8 x 33,5 cm,
sygn. u dołu "J Przybył 74",
na odwrocie (na płótnie) dedykacja autorska
technika mieszana na płótnie, 70 x 90 cm,
sygnowana po prawej "JPrzybył72", na odwrocie "J PRZYBYŁ / KATOWICE / [...] / "RYKOWISKO" / [...] / tech. miesz. / [...]"
sygnowana l.d. "J Przybył 72", na odwrocie (na krośnie) odręczne napisy autorskie oraz nalepka X Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa "Bielska Jesień" z danymi