PRZESŁAŃSKI Stanisław (1890 - 1968)
olej, płótno, 46 x 65 cm, sygn. i dat. l.d.: S.Przesłański / 1938
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 35 × 48 cm
sygn. i dat. p. d.: Przesłański 1913
Portret Janiny Romanowskiej z d.Leinveber (1926)
sygn.dat.p.d.
pastel, papier
65x50 (owal)
pastel, papier żeberkowy, 45 x 57 cm (w świetle oprawy);
sygn.
l. d.: S. Przesłański, 1920
Olej, tektura;
15,5 x 21,5 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: monogram wiązany SP
Olej, tektura;
15,5 x 21,5 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: S. Przesłański | 1914
Olej, płótno; 90,5 x 63,5 cm
Sygnowany l. d.: S. Przesłański