OWIDZKI Jan (1852 Lubiejew koło Sochaczewa - 1913 Warszawa)
akwarela, papier; 26,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Owidzki.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
101,5 x 191 cm;
sygn. p. d.: Jan Owidzki / 1901
Na odwrocie nalepka z tekstem po rosyjsku i po polsku z zakładu ramiarskiego Wł. Furgalskiego (Warszawa, ul. Krucza 29).
olej, płótno,
101,5 x 191 cm;
Olej, płótno; 76 x 51,5 cm
Sygnowany p. d.: Jan Owidzki
Stan zachowania: obraz po renowacji