PASIEWICZ Piotr (ur. 1979, Łódź)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/płótno, 110 x 85 cm
sygnowany l.d.: `P. Pasiewicz 2014`
na odwrociu opisany: `PASIEWICZ | ŁÓDŻ`
mix media, płótno, 92 x 73 cm
olej, płótno, 82 x 65 cm,
sygn p.d. P.Pasiewicz / 2010
mix media na płótnie,
54 x 65 cm
linoryt, papier,
61 x 50 cm (wymiar kompozycji),
86 x 61 cm (wymiar arkusza),
sygn., dat. i opis u dołu: "Lekcja pokory" 2/14 Linoryt 2006 Pasiewicz, nakład: 2/14
technika mieszana/płótno,
65 x 54 cm
sygnowany p.d.: `2010 | P. Pasiewicz`
na odwrociu opisany: `Piotr PASIEWICZ | Łódź | Tytuł: Zapisane V | technika mieszana`
akryl, tusz/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `2010 | P. Pasiewicz`
na odwrociu opisany: `ŁODZ 2010 P. Pasiewicz`
akryl, tusz/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: `P. Pasiewicz 2010`
na odwrociu opisany: `ŁÓDZ 2010 P. PASIEWICZ`
płotno,tusz,akryl
82x65 cm
sygnowana jest na przodzie obrazu w prawym dolnym rogu
tusz, papier, 29,8 x 40 cm; sygn. p. d.: p. P. Pasiewicz 2003 opisany na odwrocie
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
linoryt, papier, 65 x 53,5 cm; opisany l.d.: "Lekcja pokory" 6/14 Linoryt 2006 oraz sygn. p.d. (nieczytelnie)
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, papier, 40 x 30 cm;
sygn. p. d.:P. Pasiewicz 08
na odwrocie opis autorski
tusz, płótno;
81 x 65 cm; sygn. p. d.: PPasiewicz 07
opisany i sygn. na odwrocie: Piotr Pasiewicz/2007/tech:tusz/bez tytułu
rysunek (tusz)
30x21,5cm
dar Galerii OPUS
rysunek (tusz)
30x21,5cm
dar Galerii OPUS
rysunek (tusz)
wymiary: 30x21,5cm
dar Galerii OPUS
tusz, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. i dat. p.d: PPasiewicz 07 opisany i sygn. na odwrocie: Piotr Pasiewicz / 2007 / tech: tusz / bez tytułu
tusz, płótno, 91 x 65 cm;
sygn. i dat. ś.p.: PPasiewicz 07 oraz opisany i sygn. na odwrocie: Piotr / Pasiewicz / tech. tusz, płótno, 65/81 cm / rok wykonania 2007, Łód¼ / tytuł: Przebudzenie
tusz, płótno, 73 x 60 cm
sygn. i dat. ś.d.: P. Pasiewicz 06
tusz, papier, 67,5 x 71,5 cm;
sygn. na odwrocie (na oprawie): PIOTR PASIEWICZ / UR. 1979.4.23 ŁÓDŹ / 67,5 x 71,5
tusz, papier, 67,5 x 71,5 cm;
sygn. na odwrocie (na oprawie): PIOTR PASIEWICZ/ UR. 1979.4.23 ŁÓDŹ/67,5 x 71,5
tusz, papier, 67,5 x 71,5 cm;
sygn. na odwrocie (na oprawie):
PIOTR PASIEWICZ/ UR. 1979.4.23 ŁÓDŹ/67,5 x 71,5
tusz, papier, 70 x 72 cm;
dat. i sygn. p.d.: 2006/ P. P... (nieczytelnie); na odwrocie opis i tytuł autorski pracy
rysunek, tusz, papier, 80 x 63 cm,
sygn. i dat. p.d.: P.P...(nieczytelnie) 06;
na odwrocie opis i tytuł autorski