1 zł
2 600 000 zł

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Dynie, 2018r.

olej/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'J. Łukasik 2018r.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DYNIE 2018r. | olej na płótnie | 65 x 92 cm | Poznań 17 grudnia 2018r.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

One w łazience, 2019r.

olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'J. Łukasik 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' „ONE W ŁAZIENCE” | Jarosław Łukasik 2019r. | olej na płótnie | 70 x 100 cm'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Nadmorska ławeczka, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Przed komisją, 2017 r.

olej/płótno, 55 x 90 cm,
sygnowany l.d: 'I.ŁUKASIK 2017', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '”PRZED KOMISJĄ” | JAROSŁAW ŁUKASIK | OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 | 55 x 90 cm

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Pejzaż horyzontalny, 2018

olej, płótno, 81 x 116 cm,
sygn. na odwrocie

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Pejzaż grecki, 20189 r.

olej/płótno, 50 x 73 cm,
sygnowany i datowany l.d: J. Łukasik 2019,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW ŁUKASIK | „PEJZAŻ GRECKI” | olej na płótnie | 50 x 73 cm | JŁ'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Kobieta w szafie, 2018

olej, płótno, 86 x 116 cm
sygn. l.d.: Łukasik 2018, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK "KOBIETA W SZAFIE" OLEJ NA PŁÓTNIE; 86x116 cm POZNAŃ 2018 R.

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Martwa natura z epizodem, 2018 r.

olej/płótno, 62 x 85 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW ŁUKASIK | "MARTWA NATURA Z EPIZODEM" | olej na płótnie | 65 x 92 cm'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka i morze, 2018

olej, płótno, 81x116 cm
sygn. l.d.: Łukasik 2018, opisany na odwrocie: Jarosław Łukasik “Ławeczka i morze” olej na płótnie 81x116 cm Poznań 2018 r.

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Banan lewitujący, 2017 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'J. Łukasik 2017',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BANAN LEWITUJĄCY 2017 | Jarosław Łukasik | 65 x 92 cm | olej na płótnie', na odwrociu nalepka autorska.

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Arbuz na wakacjach, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 116 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW ŁUKASIK | "ARBUZ NA WAKACJACH" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 73 X 116 cm | POZNAŃ 2017 R JŁ'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Czerwona sukienka, 2016 r.

olej/płótno, 38 x 55 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław Łukasik | Czerwona sukienka | 2016 | olej/płótno 38 x 55 cm'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Przed komisją, 2017 r.

olej/płótno, 55 x 90 cm,
sygnowany l.d: 'I.ŁUKASIK 2017' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PRZED KOMISJĄ" | JAROSŁAW ŁUKASIK | OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 | 55 x 90 cm'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Modelka w pracowni, 2016/2018

olej, płótno, 50 x 73 cm
sygn. l.d.: Łukasik 2016/18, opisany na odwrocie: Modelka w pracowni, Jarosław Łukasik, olej na płótnie, 50x73 cm; 2016/18

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Przed komisją, 2017 r.

olej/płótno, 55 x 90 cm,
sygnowany l.d: 'I.ŁUKASIK 2017'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PRZED KOMISJĄ" | JAROSŁAW ŁUKASIK | OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 | 55 x 90 cm'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

W złotej klatce, 2017

olej, płótno, 73 x 116 cm
Profesor, Uniwersytetu Zielonogórskiego

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Czerwona sukienka, 2016 r.

olej/płótno, 38 x 55 cm,

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Pejzaż z modelką Hoppera we wnętrzu, 2017

olej, płótno, 55.00 x 90.00 cm
sygn. l.d.: . Łukasik 2017, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK 55x90 cm. olej na płótnie POZNAŃ 2017 “WEJŚCIE DO…" “PEJZAŻ Z MODELKĄ HOPPERA WE WNĘTRZU"

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Strefa ciszy, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 116 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"STREFA CISZY" | Jarosław Łukasik 2017 | olej na płótnie 73 x 116 cm | Poznań 8 marzec 2017 r.'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Prywatny akwen na niespokojne czasy, 2015 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d: 'Jarosław Łukasik 2015' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław łukasik 2015 | 70 x 100 cm | Olej na płótnie/Poznań | "PRYWATNY AKWEN NA NIESPOKOJNE CZASY"'

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Perspektywa barowa, 2008 r.

olej/płótno, 90 × 130 cm,
sygnowany l.d: "j.Łukasik 2008"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""PERSPEKTYWA BAROWA" JAROSŁAW ŁUKSIK POZNAŃ 2008 R 130 × 90 cm olej na płótnie"

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Widok poindustrialny, 2016

olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Jarosław Łukasik "Widok poindustrialny" olej na płótnie, 70x100 cm Poznań 2016 r.

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

12 pomidorów, 2014 r.

olej/płótno, 70 × 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Jarek Łukasik 29.12.2014 OLEJ NA PŁÓTNIE 70 × 100 cm Poznań "12 pomidorów""

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Pokój z widokiem

95 cm x 140 cm, olej na płótnie, 2016

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Zakonnica w kąpieli

50 x 73 cm, olej na płótnie, 2016

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Miejsce osobiste 2

90 x 140 cm, olej na płótnie, 2007

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka i morze, 2018

olej, płótno, 81x116 cm

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka i morze, 2018

olej, płótno, 81x116 cm

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka i morze, 2018

olej, płótno, 81x116 cm

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka i morze, 2018

olej, płótno, 81x116 cm

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka i morze, 2018

olej, płótno, 81x116 cm

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Stół, 2001

technika mieszana, płótno,
90 x 120 cm;

ŁUKASIK Jarosław (ur. 1961)

Ławeczka nie dla dwojga, 2005

olej, płótno, 55 x 90 cm;
opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK / "ŁAWECZKA NIE DLA DWOJGA" / 2005 POZNAŃ / 55 x 90 cm olej na płótnie

liczba obiektów: 33