POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
akryl, olej na desce, 40 x 18 cm, sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
akryl na desce, 53 x 18 cm, sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
akryl, olej na desce dębowej, 85 cm, sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
technika mieszana/deska, wys.72 cm, sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
Z cyklu: Kołysanki- Sowie drzewo, 2012 r.
akryl/płótno, tektura,
29 x 23 cm,
sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
akryl
olej/papier
16 x 21 cm
sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
akryl/deska,
48,5 x 17 cm,
sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
Dyptyk: z cyklu: Dla Pabla Picassa - Rodzina, Cyrkowcy Pabla, 2003 r.
technika własna/papier,
31 x 21 cm,
sygn.
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)
olej, płótno,73 x 60 cm;
sygn. l.d.: AGA POLANIAK`98
na odwrocie opis autorski: AGNIESZKA / POLANIA / DYPLOM / 1998
POLANIAK Agnieszka (ur. 1973)