PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 80 cm x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 92 cm x 60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
46x61 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z jabłkami (2019)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
60x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x110 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
54x73 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 50 x 65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 80 x 110 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Pejzaż z przydrożnymi mimozami, 2018
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Piekarski 2018.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z koszem owoców, 2018
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: W. Piekarski 2018.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płotnie, 90 x 60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.l.g.
olej, płótno
54x41
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.l.d.
olej, płótno
40x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.l.d.
olej, płótno
60x80
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 60 x 90 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 33 x 41 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2018
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 80 x 80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
95x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno; 50 x 80 cm;
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z jabłkami, 2018
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Piekarski 2018.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 80 x 110 cm
Sygnowany l.d.: W.Piekarski 2016
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 40 x 50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 73 x 92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.g.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x90 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
40x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
61x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 38 x 46 cm,
sygn. l.g.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 80 x 50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygn. i dat. l.d.: W. Piekarski 2017
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 33 x 46 cm,
sygn. l.d.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno; 61 x 46 cm;
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 100 x 60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
60x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. l.g.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno; 50 x 80 cm;
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 54 x 41 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 35 x 48,8 cm, sygn. l.d.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Piekarski 2018.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
70x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 50 x 70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
46x61 cm (57x72 cm z ramą)
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
53x78.5 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x120 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 80 x 110 cm
Sygnowany l.d.: W. Piekarski 2016
*opłata droit de suite
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
110x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z jabłkami, 2017
Olej na płótnie, 50 x 60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 52,5 x 79 cm
*opłata droit de suite
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 50,5 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. Piekarski
*opłata droit de suite
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami (2017)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
46x61 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 100 x 80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x110 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x120 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z cytrynami (2016)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z koszem z owocami
sygn. p.g.
olej, płótno
70x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x110 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
54x65 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii Urzędu Miasta Łodzi (2015)
oraz reprodukowany w katalogu "2. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców", Łódź 2015.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x64.5 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
80x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x40 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
60x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
60x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
54x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
65x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
100x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
70x50
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
46x55
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
61x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z koszykiem z owocami
sygn. p.g.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
46x61 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.p.g.
olej, płótno, 38x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.p.g.
olej, płótno, 38x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.l.d.
olej, płótno, 50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.g.
olej, płótno
40x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej płótno 50 x 40 cm
sygn. p.g. W. Piekarski
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
54x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.g.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
54x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
52x78 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z bluszczem (2011)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
40x50 cm (51x61 cm w ramie)
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
100x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x73 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z jabłkami (2013)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.d.
olej, płótno
70x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem art déco
sygn. p.d.
olej, płótno
40x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
54x73 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami (2012)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. p.g.
olej, płótno
40x60 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z czerwoną pomarańczą (2013)
sygn. dat. l.g.,
olej, płótno,
50x65,
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kieliszkami (2012)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
46x61,
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z ananasem (2012)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
52x78,
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
100x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z talerzem (2013)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
38x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z ananasem (2013)
sygn. dat. p.g.,
olej, płótno,
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
50x65 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem (2012)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
46x61 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.,
olej, płótno,
60x79.5 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 73x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat.l.g., olej, płótno, 60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kryształami (2012)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 60x80 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn.l.d.
olej, płótno
80x60
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z tancerką (2012)
sygn.l.d.
olej, płótno
65x95
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z książkami (2012)
sygn.l.g.
olej, płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z koszykiem (2011)
sygn.p.d.
olej, płótno
65x100cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z młynkiem (2011)
sygn.dat.p.g.
olej, płótno
50x65cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dyniami (2011)
sygn.dat.p.g.
olej, płótno
50x70cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
80x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
80x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem (2011)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x80
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
65x80
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z dzbankiem (2010)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
46x61
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z żardinierą (2010)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
65x92
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura ze świecznikiem (2010)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
92x73
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z mikroskopem (2010)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
65x50
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z figurą tancerki (2010)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
99.5x65
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kukurydzą (2009)
sygn. p.g.
olej,płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z winogronami (2009)
sygn. p.g.
olej,płótno
50x65
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z młynkiem (2009)
sygn. l.g.
olej, płótno
81x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
73x100
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. l.d.
olej, płótno
105x146
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura ze skrzypcami (2008)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
80x60
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z młynkiem do kawy (2008)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
50x70
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
100x80.5
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
26.5x36.5
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z Marszałkiem (2008)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
56x71
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z winogronami (2008)
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
53x79.5
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z kobiercem (2007)
sygn.l.d., olej, płótno, 83.5x59
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z powiększalnikiem (2007)
sygn.l.d., olej, płótno, 55x88
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. i dat. l.d., olej, płótno, 48x66 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. i dat. l.d., olej, płótno, 35x46 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 24x38 cm