1 zł
2 600 000 zł

PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)

Gardenia, 1997 r.

miękki werniks, akwatinta, 26 x 22.50 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: '”Gardenia” miękki werniks, akwatinta 20/50 Edyta Purzycka 1997

* praca podlega opłacie Droit de suite

cena wywoławcza: Wykup abonament

Z cyklu Podróże Felicjana, 2012

linoryt, 70 x 100 cm, 2/10, sygn. na odwrocie

Wariacje II, z cyklu Ptaki, 2006

akwaforta, akwatinta, 20 x 60 cm, 2/50,
sygn. u dołu

Skok, 2013

wklęsłoduk, papier, 50 x 37 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 2013, odbitka nr 5/50 oraz tytuł l.d.: SKOK

Sonata mauretańska

wklęsłoduk, papier, 35 x 49,5 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 1999, odbitka nr 7/30 oraz tytuł l.d.: Sonata mauretańska

Wilgotne cienie

wklęsłodruk, papier, wym. 31 x 27,5 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 2011, odbitka nr 19/50 oraz tytuł l.d.: Wilgotne cienie

U bram ciszy

wklęsłodruk, papier, wym. 31 x 50 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 2001, odbitka nr 39/50 oraz tytuł l.d.: U bram ciszy

Dla siebie samej

tech. własna, płótno, 30 x 25 cm

Raj, 2015

tech. własna, płótno, 25 x 30 cm, sygn. l.d.

Parka, 2015

tech. własna, płótno, 30 x 25 cm, sygn. p.d.

Bez tytułu, 2015

kolaż, akryl, papier, 30 x 35 cm,
sygn.: Edyta Purzycka 2015

Spotkanie 36 i 57, 2005

wklęsłodruk, papier, 2/50, 38 x 44 cm,
sygn.p.d.: Edyta Purzycka 2005

Meri, 2012

akwaforta, akwatinta, papier, 49,5 x 39 cm,
sygn. u dołu: E. Purzycka 2012

Miłość: pomruki i spojrzenia

Akwaforta, Akwatinta / Papier / 28x20 cm

Collage, 2013

kolaż, papier, 42 x 30 cm

Sonata mauretańska, 1999

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, 7/50, 34,5 x 50 cm,
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 1999

U wrót ciszy

akwaforta, akwatinta, miękki werniks, papier, 39/50, 2001, 51 x 36 cm,
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2001

Wyśnione miłości, 2011

wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, 4/50, 39 x 51 cm;
sygn.p.d.: Edyta Purzycka 2011

Koledzy, 2011

akryl, karton,
50 x 70 cm

Tango argentyńskie, 2009

wklęsłodruk, papier;
28/90;
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2009

Zaduma, 2011

wklęsłodruk, papier;
4/50; sygn. p.d.: E. Purzycka 2011

Spacer, 2011

gwasz, papier;
100 x 70 cm;
sygn. l.bok: E. Purzycka

La compania, 2006

wklęsłodruk barwny, akwaforta, akwatinta miękki werniks, papier;
37 x 50 cm;
20/50; sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2006

Lukrecja, 2010

50 x 39 cm;
17/50; sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2010

Sonata mauretańska, 2000

wklęsłodruk (akwaforta, akwatinta, miękki werniks), papier;
21/50;
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2000

Tango argentyńskie, 2009

30/50;

SKRYTOŚĆ

Wklęsłodruk, edycja II 15/50
18 x 26 cm
2004
Dar Galerii Sztuk Pięknych vV

liczba obiektów: 27