PIŁAT-JANIEC Katarzyna (ur. 1978)
akryl, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: KJP, opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, tusz,płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: KJP i na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2015
akryl, płótno,120 x 90 cm,
sygn. p.d.: KJP oraz na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2015
akryl , płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d. KJP i na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat 2015
olej, płótno, 2x30x150 cm
sygn. p.d.: KJP; opisany na odwrocie: Chwila Katarzyna Janiec-Piłat KJP 2010 obraz 43 dyptyk
dyptyk, akryl, płótno, 2 x 150 x 30 cm,
sygn. p.d.: KJP i na odwrocie: 2010 r. KPJ "Pantofelek"
akryl, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. p. d.: KJP
akryl, płótno, 100x60 cm
sygn. p.d.: KJP, opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat "Sen" 2010 r.
akryl, płótno, 150 x 180 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat "Garderoba" 2010r. i na ramie: KJP.
akryl, płótno, 110 x 130 cm, 130 x 110 cm cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat "Skrzydła" 2010r.
dyptyk, akryl, płótno, 2 x 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Janiec-Piłat, 2010r. dyptyk cz.1 "Siostry", Katarzyna Janiec-Piłat, 2010r. dyptyk cz. 2 "Siostry".
akryl, płótno, 2 x 100 x 80,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40x80 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: DYPTYK Katarzyna Janiec-Piłat "PORTRET"
akryl, płótno, 110x130 cm
sygn. p.d. KJP, opisany na odwrocie:Katarzyna Janiec Piłat, 2010
olej, płótno, 110x130 cm,
opisany na odwrocie: Katarzyna Janiec Piłat
akryl, płótno, 110x130 cm,
sygn. p.d. KJP,
opisany na odwrocie p.d. Katarzyna Janiec-Piłat 2010
akryl, płótno, 85x80 cm
sygn..d. Katarzyna Janiec Piłat 07, na odwrocie: Katarzyna Janiec Piłat 07
tryptyk, akryl, płótno, 150 x 90 cm,
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno, 85 x 80 cm,
sygn. p.d.: Katarzyna Janiec-Piłat 2007
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. na odwrocie: 04.2011/Katarzyna Janiec-Piłat
akryl/płótno, 150x120 cm
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno; 130 x 110 cm ;
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno, 2 x 120 x 100 cm;
sygn.p.d: KJP
akryl, płótno;
180 x 150 cm;
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno;
2 x 150 x 30 cm;
sygn. p.d.: Katarzyna Janiec-Piłąt
akryl, płótno;
2 x 110 x 110 cm;
sygn. p.d.: KJP 2010
akryl, płótno;
2 x 110 x 110 cm;
sygn. p.d.: KJP 2010
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p. d.: KJP
na odwrocie napis: "PORTRET 1" cz.II Katarzyna Janiec - Piłat "PORTRET 1" cz.I Katarzyna Janiec - Piłat
dyptyk, akryl, płótno, 2 szt. 40 x 40 cm; sygn. p.d.: KJP (monogram wiązany); opisane na odwrocie
dyptyk - dwa obrazy, olej, płótno, 150 x 30 cm (każde z płócien);
sygn. p.d.: Katarzyna Janiec-Piłat; na odwrocie napisy autorskie