PYTKOWSKA Tatiana
akryl płótno obie prace 60 x 40 cm
sygn. ld. i pd. Tatiana Pytkowska
cena wywoławcza: Wykup abonament
PYTKOWSKA Tatiana
PYTKOWSKA Tatiana
olej, płótno, 50 x 40 cm
PYTKOWSKA Tatiana
Pastel
50 x 70
PYTKOWSKA Tatiana
PYTKOWSKA Tatiana