POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
28.5x19.5 (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
19.7x28.7
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
27.7x19 (w świetle passe-partout)
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela,papier
18.5x29.5 (w świetle passe-partout )
POKORA Anna (ur. 1964)
Skrzyżowanie ul.Piotrkowskiej i Nawrot
sygn. p.d.
akwarela,papier
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela,papier
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
21x30 (w świetle passe-partout )
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
27.5x17 (w świetle passe-partout )
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
27x17 (w świetle passe-partout )
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
28x20
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
28x20
POKORA Anna (ur. 1964)
sygn. p.d.
akwarela, papier
31x21.5
POKORA Anna (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: A POKORA;
sygn. dat. i opisany na odwroce: "ALBUFEIRA" / AKRYL / 80 X 70 CM / 2008 R. / A. POKORA / ANNA POKORA