POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x90 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Rupert, najpiękniejszy na wystawie (2019)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Igraszki ulubieńców Georgini (2019)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
80x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Portret Georginki z żabami(2019)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
60x40
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
80x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia ze strzałą Amora (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia na orientalną nutę (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej, płótno, 90 x 90 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Popisowy kraul Georginii (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia przelewa czarę (2018)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Kompozycja na chrząszcze i Georginię (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x65 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Kompozycja z Georginią w kolorze biedronek (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x54 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
serigrafia/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany u dołu: popisy Georginii/ serigrafia 24/30/ Magdalena/Połacik/2016
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej na płótnie, 70x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Magdalena Połacik Lili i papuga (2014)’
nalepka na blejtramie
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georgi i owad nawiązują nić przyjaźni (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georgini wycieczka rowerowa (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x35 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Historyjka pewnej znajomości (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x30 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej na płótnie, 70x90 cm,
- zakup na wystawie indywidualnej artystki
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej, płótno, 79,5 x 70 cm, sygn.
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia superbohaterka, 2012
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie: GEORGINIA /SUPERBOHATERKA/ Magdalena /Połacik/ 2012
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygn.i opisany na odwrociu: Summer Records/ Magdalena Połacik/2012
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia z gęsią w objęciach (2016)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia prezentuje profil (2016)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Ptasi temat w czerwieni (2015)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na.odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia w technikolorze (2015)
sygn. na.odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na.odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x46 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x61
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
38x46 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Szalony Kapelusznik była kobietą (2014)
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 40x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
45x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Wszystko w rękach Georgini (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Portret Franczeski ze szczupakiem (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70.5x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
30x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x40 cm, 40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x65 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x35 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Popołudniowe przedstawienie (2013)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x38 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
30x40,
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
30x60,
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
50x100 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Dziewczyny z biedronkami, 2012
olej, płótno, 70x79 cm
sygn. na odwrocie: Dziewczyny/z biedronkami/Magdalena/Połacik/2012
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej/deska, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Zaklinaczki | Magdalena | Połacik | 2012`
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia z błękitnym terierem (2013)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
50x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia pośród pupili (2013)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
60x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Dwie dziewczyny z ulubieńcami (2012)
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 40x35 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia piraci z kameleonem (2012)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x55 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
80x30 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x30
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x80
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x80
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x100
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
65x81 i 65x54
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Granda na dwie spódnice (2010)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x50
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Trzy strażniczki dobrego samopoczucia (2009)
sygn. na odwrocie
olej,płótno
65x92
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej,płótno
50x61
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Piaszczyste przyjemności (2009)
sygn. na odwrocie
olej,płótno
65x81
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
46x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
72.5x100
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Kobieta z czerwonym brzuchem (2009)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
92x65
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
27x33
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Humoreska o dziewczynie (2008)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
41x33
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. p.d.
olej, płótno
70x130